Foto-zabawa
Odpowiedz do tematu

Temat:
Ciechocinek

Temat:
No tak, za łatwo poszło Smile
Zadajesz.

Temat:
Halo! Nie śpimy, zadajemy!

Temat:
Lecimy

Temat:
Puszcza Mariańska

Temat:
Dobrze.
blakop, zadajesz.

Temat:
http://i58.tinypic.com/2ltizpx.jpg

Ponieważ fotka ze szlaku i podejrzewam, że może być trudne, to od razu podpowiadam, żeby zwrócić uwagę na fragment ścianki larsena po lewej stronie Smile Coś tu miało być budowane...

Temat:
Okolice Łubowa?

Temat:
Ja bym obstawiał raczej Ost Bahn. Pewnie chodzi tutaj o elektryfikację.


_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Temat:
Cytat:
Okolice Łubowa?


Trochę to za ogólnie taka odpowiedź - prosiłbym o podanie chociażby odcinka między jakimi stacjami to itp. Albo jaka miejscowość w okolicy (ale nie 50-100 tylko faktycznie w okolicy). Albo np. "linia na Hel w okolicach przecięcia z drogą wojewódzką do Władysławowa". Myślę, że to nie jest wygórowane żądanie Smile


Cytat:
Ja bym obstawiał raczej Ost Bahn. Pewnie chodzi tutaj o elektryfikację.


Tak samo jak wyżej. Ale od razu powiem, że to nie Ost-Bahn. A ta ścianka larsona była przygotowana pod bardzo dużą i poważną budowlę, a nie pod słup trakcyjny Smile (ona jest dość długa, tylko pozostałe elementy głębiej wbite i nie widać w trawie)

Temat:
Wygląda jak dwutorowy odcinek linii 201 w Gdyni, pomiędzy st. Wielki Kack i Gdańsk Osowa.

Temat:
Zimno.

Ok. W tym miejscu miał być wiadukt autostradowy. A jak byśmy kawałek dosłownie w las poszli, to tam już nawet przyczółki wiaduktu nad lokalną drogą gotowe są. Tu jak widać skończyło się tylko na przygotowaniach i budowę zawieszono. Na zawsze.

Temat:
Właśnie to znalazłem na zdjęciu lotniczym na Geoportalu (swoją drogą, okazale wygląda) i wejszłem na forum, bo chciałem cię spytać, czy będziesz po Adolfie kontynuował?
A tu masz - podpowiedź.
Czyli Wiewiecko - Węgorzyno.
I tradycyjnie - po potwierdzeniu przez blakopa, dawajcie, co kto ma na dysku.



Ostatnio zmieniony przez wodkangazico dnia 04-10-2014, 22:36, w całości zmieniany 3 razy
Temat:
Odcinek Węgliniec - Zgorzelec.

Temat:
Cytat:
Właśnie to znalazłem na zdjęciu lotniczym na Geoportalu (swoją drogą, okazale wygląda) i wejszłem na forum, bo chciałem cię spytać, czy będziesz po Adolfie kontynuował?


Wyciąć drzewa na nasypach i autostrada gotowa Smile Mało kto wie, że słynna autostrada z Berlina do Królewca naprawdę była w zaawansowanym stopniu budowy i do dzisiaj prawie całe zachodnie pomorze jest przecięte jej nasypem i śladami budowy urządzeń technicznych, co jak zauważyłeś widać jak na dłoni na zdjęciach satelitarnych. Intensywnie swego czasu eksplorowałem ten temat - i w teorii i w terenie.

@wodkangazico - oczywiście zadajesz Smile

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl