Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
System kolejowej informacji SMS-owej dla pasażerów
Autor Wiadomość

toman3 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Sty 2011

PostWysłany: 13-01-2014, 22:26    Odpowiedz z cytatem

Czy ten system informacji SMS w ogóle jeszcze działa Question Na trasie Wrocław Główny - Rawicz już dawno nie było żadnych wiadomości a to przecież odcinek, na którym odbywa się duży remont całej linii. W pewnym momencie pomyślałem, że może przypadkowo anulowałem otrzymywanie wiadomości lub zablokowałem, ale jednak nic z tych rzeczy. Dla pewności wysłałem jeszcze raz SMS pod wskazany numer i zapisałem się ponownie. I dalej to samo, a mianowicie ani widu ani słychu o żadnych wiadomościach.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Romario997 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Paź 2014
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 09-10-2014, 10:59    Odpowiedz z cytatem

Przecież już była kiedyś informacja przesyłana smsami (chyba ze dwa razy), że peery zaprzestają dalszego rozsyłania smsów - zapewne ze względu na koszty. Teraz uruchomili jakąś badziewną aplikację, ale tylko na androida. Zapominają o użytkownikach innych smartfonów, to ci inni użytkownicy także mogą zapomnieć o ich istnieniu po którymś kolejnym wielkim opóźnieniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl