Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Pociągów Rzeszów-Lublin nie będzie
Autor Wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-10-2014, 21:41   

Oczywiste jest, że tak jak jeżdżą zatrzymujące się na każdej stacji szynobusy, tak IC powinno zapewnić szybsze połączenia z mniejszą ilością postojów. Ale to niestety tylko teoria.
Przejdź na dół

Maykin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Paź 2010

PostWysłany: 26-10-2014, 18:19    Odpowiedz z cytatem

Ani marszalek ani inni siedzacy za biorkiem fachowcy od kolei nie maja zielonego pojecia o tym co dzieje sie na torach!!!!!!Wywalaja nie swoje pieniadze na inwestycje o ktorych nie maja zielonego pojecia,a tam gdzie potrzeba to ich nie ma..syf totalny!KIEDYS pisałem o uruchomieniu,po zakonczeniu remontów,relacji;Lublin-Rzeszów-Jasło/Zagórz...minelo kilka lat i szydło jak to mowia wyszło z worka.Od 1 wrzesnia jest relacja Rzeszow-Jasło....dzisiaj jak to piszę to wszystkie 30801,803,807,809,820,824,830,828 relacje na tej trasie sa odwołane i bedzie ZK...total kpin.Na calej trasiena stacjach sa pracownicy i nie maja co robic bo nie ma pociagow.Tak mnie to rzwala ze nie mam słow Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 25-09-2018, 21:15    Odpowiedz z cytatem

Kolejne ofiary zasieków na granicach województw. Od grudnia tego roku nie będzie już bezpośrednich pociągów PolRegio z Lublina do Rzeszowa Crazy ZAKLIKÓW stanie się przesiadkową stacją graniczną Faint
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl