Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 49, 50, 51  Następny
Opóźnione i odwołane pociągi w regionie
Autor Wiadomość

bystrzak2000 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Lut 2010
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-12-2014, 11:27    Odpowiedz z cytatem

Impulsy 160 km/h to już zdaje się od wielu miesięcy nie jeżdżą.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

voyager1231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Wrz 2012

PostWysłany: 17-12-2014, 20:36    Odpowiedz z cytatem

Jeździły. Nie było opóźnień, a wytrasowane były na 160 km/h, jeszcze w poprzednim RJ. Może zabrakło maszynistów do podwójnej obsady?

_________________
Manipulacja w najczystszej postaci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dolnoślązak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Maj 2008
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 19-12-2014, 22:14    Odpowiedz z cytatem

Poc. nr 69881 rel. Wrocław Gł. - Wałbrzych Gł. z godz. 18.20. Odjazd z Wrocławia Gł. +40 min. Exclamation . Podróżni (frekwencja lekko ponad 100%) siedzą cierpliwie i denerwują się, dlaczego poc. nie odjeżdża. Zero informacji o przyczynie oczekiwania ponad 20 minut na peronie V Exclamation . Sympatyczna pani kasjerka (kierowniczka?) dopiero, przy kontroli biletów informowała, że zgłaszała przyczynę postoju. jednak ponad połowa EZT-AL nie słyszała kompletnie NIC Exclamation .
Kilku podróżnych jechało sobie gratis, ponieważ "fajna" pani konduktor miała co robić na tym składzie zanim doszła do końca składu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 20-12-2014, 00:42    Odpowiedz z cytatem

Oto opóźniony pociąg KD. Jeśli ktoś jechał na przesiadkę (TLK "Karkonosze" do Warszawy czekał na opóźniony pociąg KD) to nieźle się wkurzył. A przyczyną jest opóźniony pociąg KD z Jeleniej Góry do Węglińca przez Zgorzelec. I teraz sami powiedźcie, czy nie miałam racji:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=331857#331857

Nawali coś pod Jelenią lub Zieloną Górą i wali się rozkład jazdy na linii zgorzeleckiej! Stąd apeluję do KD i UMWD po raz kolejny: skończcie z tym cyrkowaniem i zróbcie wreszcie "wahadełko" na trasie Węgliniec - Zgorzelec / Lubań (dwa szynobusy przeznaczone na tę trasę). Takie rozwiązanie będzie mniej zawodne i mniej podatne na opóźnienia wtórne.

kade.jpg
Plik ściągnięto 160 raz(y) 359.8 KB


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 20-12-2014, 21:46    Odpowiedz z cytatem

Noema, dzisiaj powtórka z dnia wczorajszego. Właśnie dostałam SMS o opóźnieniu i skomunikowaniu pociągu z Węglińca do Wrocławia.

Swoją drogą, czekać w nocy kilkadziesiąt minut na opóźniony pociąg KD na tym wygwizdowie jakim jest dworzec Zgorzelec Miasto nadający się na scenerię horrorów... Nie zazdroszczę!

A to się zdarza nader często:
https://www.facebook.com/masz4/posts/1527092294189181


_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

black Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28-12-2014, 22:39    Odpowiedz z cytatem

wczorajsze Łużyce opóźnione 15 minut a do tego zapchane po wszelkie granice. Za to dzisiaj 69591 Wrocław-Lubań opóźniony na starcie 20 minut.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gaspares Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Mar 2008
Skąd: Wrocław / Zgorzelec

PostWysłany: 28-12-2014, 22:43    Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy wycieczkociąg KD 66075 z Jeleniej Góry do Wrocławia złapał w Nowogrodźcu opóźnienie +70 min.

_________________
W ŚWIECIE IMITACJI DOSKONAŁYCH SZTUKA RODZI SIĘ Z PRZEKŁAMAŃ W KOPIOWANIU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

black Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 09-01-2015, 13:08    Odpowiedz z cytatem

z profilu facebookowego:

W dniu dzisiejszym około godziny 11.05 na odcinku Górzyniec – Piechowice linii Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna pociąg Kolei Dolnośląskich nr 69834 „Chybotek” relacji Szklarska Poręba Górna - Wrocław Główny uderzył w znajdujące się na torze drzewo. W wyniku zderzenia uszkodzeniu uległy: pojazd EN57AKD-1938 oraz sieć trakcyjna.

W chwili zdarzenia w pociągu było 15 pasażerów.

Na miejsce udali się przedstawiciele Kolei Dolnośląskich i komisja wypadkowa, która zbada przyczyny zdarzenia. Obecnie wszystkie nasze działania koncentrują się na zapewnieniu ciągłości ruchu.

Dalsze informacje będziemy przekazywać na bieżąco.



Jakieś fatum czy co??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sZakOOu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Lis 2006
Skąd: i po co?

PostWysłany: 09-01-2015, 13:48    Odpowiedz z cytatem

Rachwalski się wypowiedział, że wprowadza KKA do odwołania, aż PKP PLK zrobi porządek z odcinkiem do Szklarskiej Poręby. Wygląda na to, że sprawę trzeba zgłosić do UTK, bo inaczej nic się nie zmieni...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 09-01-2015, 13:52   

No to ładne kwiatki. A ferie się zbliżają.
Powrót do góry

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 23-01-2015, 12:43    Odpowiedz z cytatem

Oto opóźniony pociąg KD relacji Gryfów Śl. - Wrocław Gł. Odprowadzałam na niego siostrę. Nie muszę chyba mówić jak się wqrwiła... Ostatecznie odwiozłam ją autem do Węglińca.

I teraz sami powiedźcie, czy nie miałam racji:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=331857#331857

Nawali coś pod Jelenią Górą i wali się cały rozkład jazdy na linii zgorzeleckiej! Tłumy pasażerów ze Zgorzelca, Węglińca, Bolesławca, Chojnowa, Legnicy wqrwieni. Stąd apeluję do KD i UMWD po raz kolejny: skończcie z tym cyrkowaniem i zróbcie wreszcie "wahadełko" na trasie Węgliniec - Zgorzelec / Lubań (dwa szynobusy przeznaczone na tę trasę). Takie rozwiązanie będzie mniej zawodne i mniej podatne na opóźnienia wtórne.

Czy ktoś wreszcie pójdzie po rozum do głowy?!

luzyce.jpg
Plik ściągnięto 142 raz(y) 380.09 KB


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

FTD Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2006

PostWysłany: 25-01-2015, 21:11    Odpowiedz z cytatem

Ten pociąg nawalił w Ruszowie bo taki ma obieg. Jedzie jako ranny Żary-Gryfów Śl, w Gryfowie przechodzi na Gryfów Śl-Wrocław Gł, we Wrocławiu na Wrocław-Zgorzelec. Miałem jechać tym pociągiem z Legnicy do Wrocławia i tam miałem mieć przesiadkę na TLK w kierunku pomorza. Jak dobrze że sprawdziłem rano infopasażera - poc. Żary-Gryfów i już wiedziałem, że będą problemy i trzeba jechać wcześniej (w moim przypadku poc Bóbr, który także załapał 60min na starcie ale było to spowodowane podsyłem do Ruszowa, w końcu pojechałem jeszcze wcześniej a Bóbr został skrócony do relacji Legnica-Wrocław)

Moim zdaniem bezsensowne jest układanie RJ pod obiegi. W Gryfowie Śl spotykają się właśnie ranny Żary-Gryfów Śl z poc. Jelenia Gryfów Śl. Ten z Żar jak napisałem wyżej w Gryfowie przechodzi na poc Gryfów-Wrocław, ten z Jeleniej wraca do Jeleniej. Czy nie można było zrobić Żary-Jelenia i Jelenia-Wrocław z mijanka w Gryfowie? Może ktoś z pracowników KD wytłumaczyć rzetelnie czym jest to podyktowane? Bo każda obsuwa rannego Żary-Gryfów powoduje wtórne opóźnienie składu Gryfów Śl-Wrocław, a zmiana relacji w Gryfowie to tylko 5 minut!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

black Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26-01-2015, 08:46    Odpowiedz z cytatem

23.01.2015 pociąg Węgliniec (7.23)-Wrocław (9.03) opóźniony o 40 minut,
24.01.2015 pociąg Węgliniec (13.24) - Wrocław(15.12) opóźniony 20 minut,
24.01.2015 pociąg Legnica (15.36)-Wrocław(16.29) opóźniony o 60 minut,
25.01.2015 pociąg Żary(17.34)-Wrocław(20.21) opóźniony 30 minut,

Co tu się dzieje?? Rozumiem opóźnienia sporadyczne, ale to jest nagminne, a wypisałem tylko opóźnienia o których wiedziałem bo jechałem, albo dostałem sms - w rzeczywistości pewnie było ich jeszcze kilka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 26-01-2015, 15:37    Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj poc. Wrocław-Zgorzelec wymieniony 2 posty wyżej opóźniony wyjazd z Wrocławia ok.15min.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ufoludek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Lip 2011

PostWysłany: 26-01-2015, 19:39    Odpowiedz z cytatem

black napisał/a:
23.01.2015 pociąg Węgliniec (7.23)-Wrocław (9.03) opóźniony o 40 minut,
24.01.2015 pociąg Węgliniec (13.24) - Wrocław(15.12) opóźniony 20 minut,
24.01.2015 pociąg Legnica (15.36)-Wrocław(16.29) opóźniony o 60 minut,
25.01.2015 pociąg Żary(17.34)-Wrocław(20.21) opóźniony 30 minut,

Proponuję nie robić rozpisek z smsów, bo to może się skończyć ograniczeniem usługi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 24 z 51 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 49, 50, 51  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl