Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Modernizacja linii Skarżysko-Kamienna - Ocice
Autor Wiadomość

rail_user Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Lis 2012

PostWysłany: 04-01-2015, 11:59    Odpowiedz z cytatem

Umiesz czytać ze zrozumienie ? To przeczytaj jeszcze raz dwa pierwsze zdania z akcentem na pierwsze zdanie !
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maruda Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Sie 2014

PostWysłany: 04-01-2015, 14:02    Odpowiedz z cytatem

Wolałbym abyś odnosił się do problemu ad rem a nie ad personam,ale dobrze,skoro tak wolisz to ja z kolei odsyłam cie do tego co napisałem i przypominam,że remont rzeczonego odcinka jest już w toku i nie rozumiem po co dodatkowo jeszcze jakieś studia wykonalności teraz,kiedy machina została wprawiona w ruch.Jesteś w stanie zrozumieć tę banalną rzeczywistość?Ponad to zdaję się że ja grzecznie pytałem a pytanie moje skierowane było do normalnych ludzi,po co zatem zabierasz głos?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rail_user Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Lis 2012

PostWysłany: 04-01-2015, 15:26    Odpowiedz z cytatem

1.Z jakich środków jest/był remont do roku 2014 ?
2. Z jakich środków będzie remont po 2014 ?
Jak to zrozumiesz to będziesz wiedział dlaczego potrzeba SW.
A jak ktoś się uważa za "normalnego" to powinien to zrozumieć ! Chyba , że "normalni" są na Onecie/Wp/ect.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krokodyl Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2014

PostWysłany: 07-01-2015, 08:32    Odpowiedz z cytatem

rail_user napisał/a:
1.Z jakich środków jest/był remont do roku 2014 ?
2. Z jakich środków będzie remont po 2014 ?
Jak to zrozumiesz to będziesz wiedział dlaczego potrzeba SW.

Sorry ale wetnę się w dyskurs,bo jeśli tak jest jak piszesz,oznacza to że studium wykonalności robi się "pod perspektywę finansową"a nie pod konkretny projekt.Jeżeli remont został już rozpoczęty,oznacza to tak na chłopski łeb,że takie studium dla tej linii zostało już zrobione a studium wykonalności robi się wg.ściśle określonych wytycznych,których kryteria nie zmieniły się od 2009r.do dotychczas i nic nie wiadomo aby ktoś w ogóle próbował przy tym majstrować.Na mój chłopski rozum,pytanie postawione przez marudę jest zasadne,bo nawet jeśli jest tak jak piszesz kolego,oznacza że ktoś będzie za publiczną kasę wyważał otwarte drzwi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rail_user Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Lis 2012

PostWysłany: 07-01-2015, 14:59    Odpowiedz z cytatem

A może w poprzednich etapach nie musiano robić SW ? Bo np. finansowanie bylo z FK lub Budżetu ? A teraz postanowiono , ze z ( bożą) "pomocą' UE ?!
Poczytac trochę o zasadachnprzyznawania środków "pomocowych". To naprawdę nie boli Śmiech a nie wewszystkim wietrzyć spisek bankomatów/platformersów/żydów/masonów i Bóg raczy wiedziec kogo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maruda Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Sie 2014

PostWysłany: 08-01-2015, 12:58    Odpowiedz z cytatem

rail_user napisał/a:
A może w poprzednich etapach nie musiano robić SW ? Bo np. finansowanie bylo z FK lub Budżetu ? A teraz postanowiono , ze z ( bożą) "pomocą' UE ?!
Poczytac trochę o zasadachnprzyznawania środków "pomocowych". To naprawdę nie boli Śmiech

Ja myślałem że skoro uderzyłeś w mentorsko pouczające tony,to wiesz na ten temat wszystko mecenasie wiedzy wszelakiej,bo przecież czytanie nie boli Zg Zawiodłem się...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 22-06-2018, 18:20    Odpowiedz z cytatem

Modernizacja trasy ze Skarżyska-Kamiennej do Sandomierza.

Efektem modernizacji prawie 100 km linii Skarżysko-Kamienna – Sandomierz będą dobre warunki do przywrócenia regularnego ruchu pasażerskiego z Ostrowca Świętokrzyskiego do Sandomierza. Podróżni zyskają wygodny dostęp do pociągów na 22 stacjach i przystankach. Pociągi pasażerskie pojadą z prędkością 120 km/h, a towarowe 80 km/h, co skróci czas przejazdu. Roboty planowane są do 2021 roku.

Więcej:
https://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/32258/plk-szykuja-dobre-podroze-ze-skarzyska-kamiennej-do-sandomierza.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl