Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

kamil3836 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2015

PostWysłany: 28-01-2015, 17:56    Odpowiedz z cytatem

Jest, ale termin wysyłania zgłoszeń się nie zmienił. Po tym okresie kandydatury są nie rozpatrywane.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lrtp
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 28-01-2015, 18:33   

kamil3836 napisał/a:
Jest, ale termin wysyłania zgłoszeń się nie zmienił. Po tym okresie kandydatury są nie rozpatrywane.


Każdy zakład PR rekrutuje maszynistów dla swojego rejonu.
A obszar działania - PR obsługuje połączenia niekoniecznie na terenie tylko swojego regionu (np. wiadomo mi o porannym regio Szczecin/Świnoujście-Poznań, który jest obsługiwany w całości przez maszynistów z zachodniopomorskiego. Maszyniści z Bydgoszczy mogą jeździć np. do Gdańska, Poznania czy Iławy/Olsztyna.
Powrót do góry

maszynista KUBA Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2015

PostWysłany: 28-01-2015, 18:41    Odpowiedz z cytatem

kamil3836 napisał/a:
Jest, ale termin wysyłania zgłoszeń się nie zmienił. Po tym okresie kandydatury są nie rozpatrywane.


To wyrobilem sie z terminem, bo wyslalem przed tym terminem. Jak myslicie czy mam szanse gdyz posiadam licencje maszynisty do PR?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pekap Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Sty 2015

PostWysłany: 29-01-2015, 10:41    Odpowiedz z cytatem

wprowadziłem was w błąd. rozmowy w Krk będą prowadzone przez 2 dni, co sugeruje dużą liczbę kandydatów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Michal0707 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2015

PostWysłany: 29-01-2015, 11:16    Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dostałem telefon o przesunięciu godziny rozmowy z 11 na 15, dzień pozostał ten sam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

androv92 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Lis 2014

PostWysłany: 29-01-2015, 14:46    Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowe do krk na 5 lutego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

alano Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2011
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 29-01-2015, 15:53    Odpowiedz z cytatem

To trochę nas będzie :p
Ma ktoś rozmowę na 6 lutego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pekap Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Sty 2015

PostWysłany: 29-01-2015, 16:35    Odpowiedz z cytatem

ja mam 6go

tak w ogóle to dziwna sprawa, bo zadzwoniłem tam tydzień temu i otrzymałem informację, że moje cv nie dotarło do CSiD (wysyłałem aplikację przez erecruitera). wysłałem cv na maila CSiD i dopiero dziś dostałem zaproszenie na rozmowę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nowy27 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sty 2014

PostWysłany: 29-01-2015, 18:52    Odpowiedz z cytatem

Witam

Też dzisiaj dostałem telefon w sprawie przełożenia godziny spotkania na 16 mowa o dniu 05.02.2015 , ktoś więcej na tą godzinę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 29-01-2015, 20:47    Odpowiedz z cytatem

Ja swoją drogą podziwiam wszystkich aplikujących. Czy Wy nie macie własnego życia, rodziny ? Wszyscy mieszkają u rodziców ? Tylko na takich kandydatów stać PIC ? 1400 zł na rękę przez 2 lata ? Nie pozwoliłoby mi to opłacić rachunków w Katowicach. Nie mówiąc o jedzeniu i utrzymaniu rodziny. Ta praca jest tylko dla małolatów i osób bezrobotnych ? Trzymam za wszystkich kciuki aby Wam PIC chociaż trochę kasę podwyższył. Inaczej Was poniżają. I proszę nie mówić, ze mała kasa bo Was szkolą. A jakby nie szkolili to kto by prowadził ich pociągi ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

LoloPendolo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 30-01-2015, 00:20   

katowicer, po 9 miesiącach to jest trochę więcej niż te 1400 Wink
Powrót do góry

pekap Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Sty 2015

PostWysłany: 30-01-2015, 00:29    Odpowiedz z cytatem

masz racje kolego, płacą śmieszne pieniądze, nieadekwatne do zdobywanej wiedzy. do tego w wielu przypadkach trzeba opłacić sobie licencje i badania, dojeżdżać na szkolenie, ale jak się bardzo czegoś chce, to można to przetrwać, jeśli ktoś jest pewny swojej decyzji, to da radę przez te 2 lata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

LoloPendolo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 30-01-2015, 01:18   

w IC nie było tego problemu. Licencja 0 PLN, Badania 0 PLN, dojazd - legitymacja pracownicza Smile wiec nie przesadzajmy Smile
Powrót do góry

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 30-01-2015, 07:27    Odpowiedz z cytatem

LoloPendolo, OK, a czy za otrzymywane pieniądze utrzymasz rodzinę powiedzmy - żona i 1 dziecko ? Ewidentnie praca jest dla bezdzietnych kawalerów, mieszkających z rodzicami. Tzw model włoski Wink
Nawet jak licencja, badania były w PICu za friko to i tak przez rok dostawało się najniższą krajową - ok. 1200 na rękę. Z drugiej strony to tak było zawsze. W PRLu na mechanika szkoliły się osoby po zawodówce, technikum. Nikt nie czekał do 30 aby zrobić uprawnienia i jeździć. A zdecydowana większość osób zaraz po szkole w wieku 18-19 lat nie miała rodzin i dzieci. A więc zawód typowo dla osób, które wyszkolą się w młodym wieku, zaraz po szkole średniej. Wtedy nie masz nie wiadomo jakich potrzeb finansowych i możesz przetrwać pierwsze miesiące, lata za nędzną pensję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Michal0707 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2015

PostWysłany: 30-01-2015, 10:00    Odpowiedz z cytatem

katowicer, no więc o co "bunt" Wink W większości zgłaszają się raczej osoby młode, które mogą poświęcić się do nauki w końcu to jest ten okres w życiu. Studenci muszą nawet więcej poświęcać niż taka osoba szkolona na maszynistę. Nikt im za naukę nie płaci a po szkole nie mają zagwarantowanej pracy. Myślę że nawet takie osoby po 30 z rodziną mogą odpadać na rozmowie bo mogłyby być trochę problematyczne dla PIC, a bo to właśnie pensja niska, wyższe ryzyko brania jakichś urlopów itp

Szkoda jedynie tego że PIC sobie zażyczył nagle płacenia za licencję, badania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 266 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl