Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Dwukierunkowa, komputerowa, jednoodstępowa blokada liniowa
Autor Wiadomość

k.kowalski Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Mar 2015

PostWysłany: 16-03-2015, 13:41   Dwukierunkowa, komputerowa, jednoodstępowa blokada liniowa Odpowiedz z cytatem

cześć, dwukierunkowa, komputerowa, jednoodstępowa blokada liniowa, znalazłem w internecie coś takiego i nie rozumiem o co w tym chodzi czy ja dobrze rozumiem że chodzi o dwukierunkową czyli dwustawną SBL w LCS, z jednym odstępem tak jak to jest w czterowstawnej SBL-ce?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lrtp
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-03-2015, 13:52   Re: dwukierunkowa, komputerowa, jednoodstępowa blokada linio

k.kowalski napisał/a:
cześć, dwukierunkowa, komputerowa, jednoodstępowa blokada liniowa, znalazłem w internecie coś takiego i nie rozumiem o co w tym chodzi czy ja dobrze rozumiem że chodzi o dwukierunkową czyli dwustawną SBL w LCS, z jednym odstępem tak jak to jest w czterowstawnej SBL-ce?


Taka blokada jest zastosowana z tego co wiem na odcinku Poznań Główny - Poznań PoD - teoretycznie jest tam blokada półsamoczynna (Tarcze ostrzegawcze), praktycznie całość jest potraktowana jako 1 odstęp SBL (z opcją zmianą kierunku dla każdego z torów)
Powrót do góry

k.kowalski Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Mar 2015

PostWysłany: 16-03-2015, 14:32    Odpowiedz z cytatem

no właśnie na postawie tej stacji w Poznaniu znalazłem tą informacje z przed kilkunastu miesięcy na rynku kolejowym i takie coś mnie bardzo zaciekawiło bo nigdy się nawet z takim opisem nie spotkałem nie mówiąc żeby na żywo widzieć

[ Dodano: 16-03-2015, 16:41 ]
a co to znaczy że zostanie zbudowana nowa jednodostępowa samoczynna blokada liniowa dwukierunkowa typu CBL 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl