Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Bilety DB bahn
Autor Wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 28-11-2013, 20:48    Odpowiedz z cytatem

Ok dzięki za wyczerpującą odpowiedz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

geordi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Lis 2009
Skąd: Malbork/GDN/POZ

PostWysłany: 28-12-2013, 17:50    Odpowiedz z cytatem

Odswiezam pytanie Snajpera
Czy mozna jechac na Europa-Spezial Polen Kiepurą z Polski do Niemiec? Komus sie "udalo"?

W warunkach na stronie PICu jest, ze nie mozna. Ale bahn.de pozwolil na wybor biletów w tej taryfie (konta jeszcze tam nie mam wiec nie probowalem zamawiac).

_________________
2010: przejechane 14136km. Zarządom Kolejowych Przewoźników Pasażerskich życzę szybkiego bezrobocia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Polrail Service Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2012

PostWysłany: 28-12-2013, 20:56    Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

geordi napisał/a:
Odswiezam pytanie Snajpera
Czy mozna jechac na Europa-Spezial Polen Kiepurą z Polski do Niemiec? Komus sie "udalo"?.


Można. 'Kiepura' ma dwie oferty promocyjne: SparNight i Europa-Spezial.

Pozdrowienia,
Jarek Dworek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 29-12-2013, 11:45    Odpowiedz z cytatem

Witam,

mam pytanie dotyczące oferty Europa-Special Polen na DB, czy bilety dotyczące tej oferty można nabyć w kasach międzynarodowych PKP InterCity w Polsce lub wyznaczonych kasach PR? Jeżeli tak, jak wygląda sprawa z miejscówką w pociągach ICE/IC/EC, mają wgląd do systemu rezerwacyjnego DB?

Dlaczego nie można nabyć miejscówki dla pociągów bezpośrednich ICE z Monachium do Berlina i z powrotem, na terminy od połowy marca? Wiecie może co na ten temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Polrail Service Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2012

PostWysłany: 29-12-2013, 15:28    Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

Darthlol napisał/a:
mam pytanie dotyczące oferty Europa-Special Polen na DB, czy bilety dotyczące tej oferty można nabyć w kasach międzynarodowych PKP InterCity w Polsce lub wyznaczonych kasach PR? Jeżeli tak, jak wygląda sprawa z miejscówką w pociągach ICE/IC/EC, mają wgląd do systemu rezerwacyjnego DB?


Bilety w ramach oferty Europa-Spezial można nabyć jedynie z DB. W kasach PKP Intercity można kupić bilety w ramach ofert promocyjnych: BWE/BGE Specjal (do/z Berlina; też w internecie) oraz 'Sparpreis 25 Niemcy'. Szczegóły tutaj.
W kasach Intercity można też kupić bilety w normalnych cenach.
Sprzedając bilety na trasy w Niemczech Intercity wystawia też miejscówki.

Darthlol napisał/a:
Dlaczego nie można nabyć miejscówki dla pociągów bezpośrednich ICE z Monachium do Berlina i z powrotem, na terminy od połowy marca? Wiecie może co na ten temat?


Rzeczywiście jest problem na bahn.de. W poniedziałek sprawdzę, czy system DB w naszym biurze pozwala to zrobić dla terminów po 15.03.2104.

Pozdrowienia,
Jarek Dworek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 31-01-2014, 19:17    Odpowiedz z cytatem

Wznawiam temat


jest już możliwość rezerwacji na wyżej wymieniony okres w pociągach ICE na trasie Berlin- Monachium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

daniel2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2009

PostWysłany: 09-03-2015, 12:07    Odpowiedz z cytatem

na odcinku Goerlitz-Drezno zmienił się przewoźnik; nowy, prywatny uznaje bilety landowe DB; wobec czego mam pytanie :

Czy nadal na stacji funkcjonują biletomaty DB? (jak również na stacjach pośrednich) - nie ma już pociągów DB to pewnie zlikwidują swoje maszyny albo odsprzedadzą

Jaka jest możliwość nabycia biletu landowego? 4 rano więc w centrum kasowym bez szans

Na linii Lipsk-Saalfeld widziałem, że konduktor wyciągał z plecaka maszynkę i coś sprzedawał a na pokładzie funkcjonował biletomat prywaciarza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 09-03-2015, 12:51    Odpowiedz z cytatem

daniel2, nadal funkcjonują biletomaty DB, bilet landowy można nabyć w automacie DB na każdej stacji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

daniel2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2009

PostWysłany: 20-04-2015, 14:04    Odpowiedz z cytatem

uzupełnienie biletomatów DB już nie ma na całej trasie z Goerlitz do Drezna (są od Radeberga ale tam jest już strefa VVO oraz pociągi DB; w sobotę w pierwszym pociągu do Drezna obsługi konduktorskiej brak - kilka osób leciało później do biletomatów w Dreźnie aby zdążyć na przesiadki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 21-04-2015, 10:12    Odpowiedz z cytatem

daniel2, dlaczego biegli do biletomatów DB w Dreźnie ?? w Goerlitz nie można kupić już biletów DB ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

daniel2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2009

PostWysłany: 21-04-2015, 11:40    Odpowiedz z cytatem

skoro nie ma maszyny do sprzedaży biletów to jest taki bonus - w Niemczech są dobre przesiadki więc to tłumaczy bieganinę; na podłodze są świeże płytki więc demontaż biletomatów nastąpił pewnie po świętach; gdybym to tylko ja miał taki kłopot to nie byłoby dziwne ale tę bieganinę uprawiali rodowici mieszkańcy (akurat na Neustadt to było kilka osób a reszta musiała kupić na głównym dworcu); w pociągu są informacje na temat honorowania biletów - czytelnie, jako wykresy słupkowe/pasmowe - ale tylko przy biletach do Liberca jest adnotacja o sprzedaży "na pokładzie" pociągu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kpc21 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2012

PostWysłany: 13-10-2015, 14:10    Odpowiedz z cytatem

Trasa z Niemiec do Polski. Myślę na tym, by kupić bilet niemiecki do Frankfurtu nad Odrą i polski od Rzepina, przy czym przejazd albo od Berlina, albo od Frankfurtu odbywałby się BWE.

Jak wygląda kwestia odcinka Frankfurt-Rzepin? To prawda, że już we Frankfurcie wysiadają konduktorzy niemieccy, a wsiadają polscy, przy czym ja mam prawo kupić bilet u konduktora od samej granicy, a polski konduktor bilet może wystawić dopiero od Rzepina, dzięki czemu przejeżdżam ten odcinek za darmo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 13-01-2016, 13:17    Odpowiedz z cytatem

Czy przejadę tę trasę w całości na tym Brandenburg-Berlin-Ticket za 29E?

[ Dodano: 05-02-2016, 14:56 ]
Odpowiem sam, dla potomnych: tak, można, choć konduktorka w PR będzie wciskać, że trzeba zapłacić przejściówkę Zasieki-granica-Forst za 10zł od osoby (bo w jej rozpisce ten Brandenburg-Berlin Ticket nie upoważnia do jazdy na tym odc. za darmo), natomiast ja odpaliłem stronkę DB, pokazałem plik PDF z warunkami biletu i tam jak byk stoi, że upoważnia do jazdy na tym odcinku. Nie wiem kto miał rację, ale koniec końców nie musieliśmy nic płacić. Od Legnicy do Schonefeld 5h jazdy z przesiadkami, ale przy 5 osobach cena naprawdę interesująca Smile 10zł studencki z Legnicy do granicy (Zasieki) + niecałe 6E za granica-Berlin, gdzie jesteśmy w Berlinie około 11:30 i można jeszcze na tym bilecie przejechać wiele dalej Smile Lub też mieć komunikację miejską za darmo do końca dnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Shinzon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 24-04-2016, 18:11    Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy jest jakaś oferta na połączenia przygraniczne z CH? Na stronie DB nie mogę nic znaleźć. Coś w rodzaju biletu na określona liczbę przejazdów lub ważny na określą ilość dni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2008

PostWysłany: 24-04-2016, 22:39    Odpowiedz z cytatem

A mozesz byc bardziej precyzyjny i napisac skad dokad chcesz jechac?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl