Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Następny
Praca na kolei
Autor Wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 20-05-2014, 15:54    Odpowiedz z cytatem

A wiecie, że w przypadku aplikowania do PKP PLK jednym z pól do wypełnienia jest " osoba polecająca".
No już w biały dzień nepotyzm na całego. Masakra.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

johan132 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Maj 2014

PostWysłany: 20-05-2014, 16:09    Odpowiedz z cytatem

katowicer napisał/a:
A wiecie, że w przypadku aplikowania do PKP PLK jednym z pól do wypełnienia jest " osoba polecająca".
No już w biały dzień nepotyzm na całego. Masakra.


Może każdy pracownik ma limit, ile osób może z rodziny polecićSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 21-05-2014, 07:49    Odpowiedz z cytatem

katowicer napisał/a:
A wiecie, że w przypadku aplikowania do PKP PLK jednym z pól do wypełnienia jest " osoba polecająca".
No już w biały dzień nepotyzm na całego. Masakra.

Jestem ślepa i kupcie mi okulary, skoro od początku pracy w PLK na dziesiątki czy setki czytanych ofert nie widziałam ANI RAZU informacji o osobie polecającej. Skąd Wy takie informacje bierzecie?! Shocked Zgaduję, że to może chodzi o nieliczne stanowiska w ramach rekrutacji wewnętrznej, na które potrzebne jest "polecenie" przez przełożonego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

patrycjusz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2014

PostWysłany: 21-05-2014, 12:00    Odpowiedz z cytatem

Nikogo nie trzeba polecać, to już nie te czasy, kiedy praca na kolei była atrakcyjna i załatwiało się prace rodzinie i znajomym... teraz biorą jak leci... Język , a wręcz błągają na kolanach żeby przyjść i u nich pracować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 21-05-2014, 14:14    Odpowiedz z cytatem

aanniiaa napisał/a:
katowicer napisał/a:
A wiecie, że w przypadku aplikowania do PKP PLK jednym z pól do wypełnienia jest " osoba polecająca".
No już w biały dzień nepotyzm na całego. Masakra.

Jestem ślepa i kupcie mi okulary, skoro od początku pracy w PLK na dziesiątki czy setki czytanych ofert nie widziałam ANI RAZU informacji o osobie polecającej. Skąd Wy takie informacje bierzecie?! Shocked Zgaduję, że to może chodzi o nieliczne stanowiska w ramach rekrutacji wewnętrznej, na które potrzebne jest "polecenie" przez przełożonego.

Bierzemy takie informacje z arkuszy aplikacyjnych. Mam print screena więc mogę udowodnić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

alf1923 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Sie 2008

PostWysłany: 21-05-2014, 21:30    Odpowiedz z cytatem

Panowie jestem zszokowany. napisał ktoś na RK


poszukują u nas w spółce i po za nią stewardess za 2.2 tys na rękę, masz zaczynać i 2,
kończyć o 3 w nocy i pupe podcierać, i co więcej być dumnym kolejarzem IC premium ha!

Powiem wam panowie , że mam wyższe wykształcenie pracuje jako konduktor ale tylko dlatego , że
nasz kraj nie jest normalny. bo jeśli w innej pracy zarobił bym 2-2.5 tyś zł. z umową o pracę,
to olał bym całe to ich IC i tak mam w pupce całą świtę, i śmieję się po za ich plecami:)
Widzę niemieckich konduktorów często ( jeździłem w 1 planie cały rok ostatni heh) i co
mogę o nich powiedzieć ? raczej wyrzutki, tam jest normalnie, normalni ludzi idą do fabryki lub
pracują z klientem za dobre pieniądze , a kolejarze tam to jacyś dziwnie wyglądający panowie.
Tak. a u nas to prestiż. bo umowa o pracę. Cóż dziki kraj, na który leje.


ja też jako pracownik uważam że jeśli nie zrobią mi kierownika pociągu w Wawie to ja nie chce jeździć tam w tych rzekomych pendolino. Panowie z IC szmacimy się, więkoszość zna angielski a oni chcą lingwistyk-ów. Albo po prostu szukają u nas sprzątaczy. Panowie albo powiemy NIE dla pendolino albo nasz zeszmacą i uznają za głąbów. Mimo , że ja też znam języki, kiedy postawimy pociągi? i nie chodzi tu o to że nie będziemy pracować na śmiesznych pendolino, ale za to za jakie szmaty nas mają. Panowie z IK jest tak źle ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Castaway Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sty 2011

PostWysłany: 28-05-2014, 10:23    Odpowiedz z cytatem

Jakie są szanse, że w rekrutacji do EIC Premium dostaną się chętni drogą uczciwą (przez rozmowy kwalifikacyjne), a nie znajomi króliczka? Ile osób IC chce zatrudnić do obsługi pseudolino?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

unio87 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2015

PostWysłany: 19-04-2015, 16:55   dróżnik praca Odpowiedz z cytatem

Witam, jest to mój pierwszy post na forum. Interesuje mnie praca jako dróżnik przejazdowy,jakie są zarobki i czy po zrobieniu kursu łatwo zdobyć pracę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 19-04-2015, 19:59    Odpowiedz z cytatem

W PLK - najniższa krajowa. po roku dodatek za węgiel. Ogólnie dramat za tak odpowiedzialną pracę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szewczykluk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Wrz 2014
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 19-04-2015, 20:54    Odpowiedz z cytatem

wszędzie jest najniższa krajowa lub mniej - Cargo oferuje ci np. 1640 brutto i premie 13 % i uważa ze jest git, potem na manewrach czy jazdach dostaniesz niewiele więcej - cóż wracamy znowu do minimum i ku chwale ojczyzny...więc po kiego pytać się ile zarobię? odpowiedź prosta minimum!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

unio87 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2015

PostWysłany: 21-04-2015, 16:07    Odpowiedz z cytatem

Czyli 1243 tyle wynosi najniższa....a ile wynosi dodatek za wegiel? A czy po przepracowaniu powiedzmy 5 lat mozna liczyć na podwyzke?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szumiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 21-04-2015, 22:55    Odpowiedz z cytatem

Rozwaliła mnie osoba chętna piastowania stanowiska jakim jest dróżnik przejazdowy. Można mieć ambicje na dyżurnego, na dyspozytora, na maszynistę, na konduktora ale na dróżnika ... ten kraj dziczeje Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

LoloPendolo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 21-04-2015, 23:09   

Kolego, każdy będzie pracował na takim stanowisku, jaki mu się zamarzy. Bez takich tekstów.
Powrót do góry

dak04 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Maj 2012

PostWysłany: 22-04-2015, 08:28    Odpowiedz z cytatem

Ktoś to musi robić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jakubiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2012

PostWysłany: 22-04-2015, 09:10    Odpowiedz z cytatem

Co w tym rozwalającego, w wielu miejscowościach w Polce jest to praca marzeń i jest wielu chętnych na to stanowisko i nie chodzi o brak ambicji, bo za coś trzeba żyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 44 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl