Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 197, 198, 199  Następny
Cenzura, propaganda i manipulacje w mediach
Autor Wiadomość

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 20-05-2015, 12:28    Odpowiedz z cytatem

Widzowie TVP Info nie obejrzą w najbliższy czwartek programu Jana Pospieszalskiego „Bliżej”. Władze Telewizji Publicznej zawiesiły emisję bez podania przyczyny.

http://wmeritum.pl/tvp-zawiesza-program-pospieszalskiego-gosciem-mial-byc-kukiz/


_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 20-05-2015, 12:32    Odpowiedz z cytatem

Warto przypomnieć: Tomasz Lis dostał medal od Komorowskiego za wybitne osiągnięcia.

Warto przypomnieć opinii publicznej, że w ubiegłym roku Bronisław Komorowski odznaczał ludzi, którzy według niego zasługują na szczególne wyróżnienie. Wśród nich znalazł się Tomasz Lis, który został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski

Za co takie wyróżnienie? „za wybitne osiągnięcia w działalności na rzecz wolności słowa w Polsce, za wkład w rozwój wolnych mediów i niezależnego dziennikarstwa”.

Więcej:
http://parezja.pl/tomasz-lis-dostal-medal-od-komorowskiego-za-wybitne-osiagniecia/

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20-05-2015, 16:29    Odpowiedz z cytatem

Solidarność TVP protestuje przeciwko dalszej współpracy z Tomaszem Lisem. To reakcja na poniedziałkową emisję programu "Tomasz Lis na żywo", w którym - jak oceniają związkowcy - doszło do podważenia wiarygodności TVP SA.

Więcej:
http://niezalezna.pl/67225-solidarnosc-tvp-przeciw-lisowi

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-05-2015, 18:48    Odpowiedz z cytatem

Internet pierwszym źródłem informacji według Mariusza Max Kolonko. Co sądzi o reżimowej telewizji?


_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-05-2015, 22:00    Odpowiedz z cytatem

Czy Duda powinien iść na debatę do TVN-u? Wygląda to na pułapkę, bo Komorowski odmówił udziału w debacie u Kukiza...

Bronisław Komorowski odmówił udziału w debacie z Andrzejem Dudą, którą to debatę zaproponował Paweł Kukiz. Może więc kandydat PiS powinien odmówić udziału w debacie TVN?

Być może prawdą są pogłoski, że Komorowski nie zdecydował się na udział w debacie ze swoim konkurentem u Kukiza, bo nie znał wcześniej pytań. Czy będzie zatem znał pytania TVN? Nie można tego wykluczyć. Sztab Dudy powinien na serio przemyśleć sens przyjścia do tak wrogiej kandydatowi PiS i tak oddanej Komorowskiemu stacji telewizyjnej na – być może – decydującą debatę.

To może być pułapka. Władze TVN – patrząc na dokonania ich podwładnych – mogą być zdecydowane zrobić każde świństwo, aby pomóc Komorowskiemu. Robią to zresztą na co dzień, a debata może być kumulacją „wilczych dołów”. Może więc lepiej wycofać się i jako argument podać to, że Komorowski nie chce brać udziału w debacie zorganizowanej przez trzeciego pretendenta do stanowiska prezydenta?

Czytaj więcej na wPolityce.pl

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 21-05-2015, 09:42    Odpowiedz z cytatem

Media a polityka.

media.jpg
Plik ściągnięto 21 raz(y) 50.42 KB


_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Minerva Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 11 Lut 2006
Skąd: Żary

PostWysłany: 22-05-2015, 14:13    Odpowiedz z cytatem

Naczelny „Super Expressu”: Fakty TVN jak spot Komorowskiego.

Redaktor Naczelny dziennika „Super Express” w piątkowym wydaniu gazety w bardzo ostrych słowach pisze o „Faktach” TVN, zwłaszcza wydaniu czwartkowym, którego emisja odbyła się tuż przed debatą prezydencka.

– Zanim obejrzałem debatę Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy włączyłem Fakty w TVN. Przyznam, że tak zmanipulowanego, ordynarnego przekazu politycznego pokazującego tendencyjnie bohaterów zbliżającego się spotkania nie spodziewałem się w dniu debaty – pisze Sławomir Jastrzębowski.

Jak dodaje:

– W TVN nikt się już jednak nie bawił w subtelności. Fakty wyglądały jak jeden wielki spot wyborczy Bronisława Komorowskiego. Mnie to dziwi, ale takiego na przykład Kukiza, który powiedział na żywo co sądzi o tej stacji, już nie – czytamy w dzienniku.

Źródło:
http://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/1910-naczelny-super-expressu-fakty-tvn-jak-spot-komorowskiego

tvn24.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 39.65 KB


_________________
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil na które czekamy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22-05-2015, 14:24    Odpowiedz z cytatem

Panika sięgnęła zenitu! Gazeta Michnika oficjalnie poparła Bronisława Komorowskiego. "Nasz prezydent, wasz prezes".

Dziennik Adama Michnika nawet już nie próbuje udawać dziennikarskiego obiektywizmu. Redakcja gazety oficjalnie wyraziła swoje poparcie dla urzędującego prezydenta przed II turą wyborów prezydenckich.

Więcej:
http://wpolityce.pl/polityka/245414-panika-siegnela-zenitu-gazeta-michnika-oficjalnie-poparla-bronislawa-komorowskiego-nasz-prezydent-wasz-prezes

gazwyb.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 153.84 KB


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22-05-2015, 15:01    Odpowiedz z cytatem

Gazeta Wyborcza już przerabiała anonimowe listy do redakcji pisane przez stażystów. Teraz przyszedł czas na anonimowe reklamy anonimowych przedsiębiorców.

wyborcza.jpg
Plik ściągnięto 38 raz(y) 64.71 KB


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 22-05-2015, 20:56    Odpowiedz z cytatem

TVN donosi: "Próba ataku na prezydenta, zatrzymany mężczyzna. Mogło dojść do sytuacji bardzo niebezpiecznej." Ministerstwo Prawdy ma już zeznania świadka zamachu:


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 22-05-2015, 21:05    Odpowiedz z cytatem


_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 22-05-2015, 21:42    Odpowiedz z cytatem

Chciałem podzielić się z wami moim spostrzeżeniem oglądając dzisiaj TVPinfo zobaczyłem taki oto obrazek w górnym lewym rogu ekranu, który widniał dzisiaj na ekranach wielokrotnie w trakcie programów informacyjnych.

Wybaczcie złą jakość ale robiłem zdjęcie moją leciwą już nokią.
Zwróćcie uwagę jak skomponowane i wykadrowane są zdjęcia i jak są na nich przedstawieni kandydaci. Czy nie jest to pewnego rodzaju manipulacja? Pan Duda sprawia wrażenie znacznie niższego poprzez niekorzystne wykadrowanie zdjęcia a do tego umieszczenie go za zdjęciem i poniżej zdjęcia swojego kontrkandydata.


http://www.wykop.pl/artykul/2560293/tvpinfo-profesjonalnie-i-obiektywnie/

tvpinfo.jpg
Przekaz podprogowy.
Plik ściągnięto 6 raz(y) 48.9 KB


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Jarul Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Maj 2010
Skąd: Wrocław Główny

PostWysłany: 23-05-2015, 00:22    Odpowiedz z cytatem

Wiem, że jest cisza, więc ujmę to chyba legalnie: czy też mieliście zagłuszoną wypowiedź jednego z kandydatów podczas podsumowania kampanii? "Krzysiu nie przeszkadzajmy już" - słychać z offu. Czy ktoś przełączał na inne kanały bo jak na to wpadłem i dałem na Trwam to już tu i tu nie było zagłuszania. To dźwiękowiec (...) dał ciała czy stacja TV? Z uwagi na ciszę nie nazwę tego odpowiedniej.

_________________
PLK - Pazerne Likwidatorstwo Kolei
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 24-05-2015, 22:49    Odpowiedz z cytatem

Gazeta.pl: Na Dudę głosowali w większości ludzie z wykształceniem podstawowym.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,143907,17976905.html

Rzeczywistość:

tvn24.jpg
Plik ściągnięto 37 raz(y) 58.86 KB


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-05-2015, 01:42    Odpowiedz z cytatem

Noema, Wyborcza poszła na całość i wciska lemingom, że Duda wygrał tylko na wsi. No i że głosowali na niego tylko ludzie z podstawowym wykształceniem. Ale mają bul dupy! Śmiech

wyborcza_klamie.jpg
Plik ściągnięto 14 raz(y) 194.83 KB


_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 60 z 199 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 197, 198, 199  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl