Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Przejazd rodzinny w TLK
Autor Wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 27-04-2015, 08:35    Odpowiedz z cytatem

Ale jeżeli korzysta on ze środków publicznych szerokim strumieniem to ciążą na nim pewne obowiązki, chociażby natury informacyjnej. Obecne zmiany to tak naprawdę ukryta podwyżka. Wystarczy porównać ofertę PR do tego co nam oferuje PKP IC....

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-04-2015, 12:28   

Cale PKP IC - ofertami "in plus" się chwali, oferty "in minus" przemilczy.
Powrót do góry

Waciosz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2015

PostWysłany: 01-05-2015, 06:10    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przewoźnik ma prawo do zmian oferty handlowej

Nie chodzi mi o prawa przewoźnika tylko o to w jaki sposób to zrobił. Rozumiem, że po dokonaniu analizy ekonomicznej uznano, że łączenie Biletu rodzinnego z ofertą Wcześniej nie jest dla PKP Intercity opłacalne. Wkurzony jestem jedynie na to, że zostało to przemilczane. De facto przewoźnik w tym zakresie dokonał dwóch podwyżek: pozbawił korzystających z biletu rodzinnego możliwości łączenie z ofertą Wcześniej i równocześnie w tym samym czasie obniżył zniżkę przysługującą na bilet rodzinny z 32% na 30%. Około roku temu już raz nastąpiła podwyżka w tym zakresie - zmniejszono zniżkę z 33% na 32% i również nie pamiętam aby PKP Intercity "pochwaliło się" tym w Aktualnościach (ja w każdym razie dowiedziałem się o tym dopiero kupując bilet w kasie). Warto jeszcze dodać, że biletów rodzinnych nie można kupić przez Internet. Biorąc to wszystko pod uwagę można więc przypuszczać, że promowanie przejazdów rodzinnych PKP Intercity wyraźnie nie leży i można się spodziewać, że w ciągu 1-3 lat oferta ta całkowicie zniknie z Taryfy Przewozowej PKP Intercity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

emele Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Paź 2011
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 01-05-2015, 19:43    Odpowiedz z cytatem

Pytanie dla tych co już korzystali po nowemu z przejazdów rodzinnych: bilety z ulgą ustawową dla dzieci 37% są liczone jako "wcześniej" czy te z nie? Bo to w końcu osobny bilet do którego wydaje się rodzinny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dave Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Mar 2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: 02-05-2015, 07:01    Odpowiedz z cytatem

Tak. Są liczone "jako wcześniej".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

kolej_ka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 13 Sie 2014

PostWysłany: 09-06-2015, 12:01   Bilet rodzinny wg nowej taryfy ? Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że według nowych zapisów, chcąc zakupić bilet rodzinny w klasie 1, mogę skorzystać jedynie ze zniżki 30% przewidzianej dla rodzinnego, natomiast taryfa Wcześniej nie łączy się z biletem w tejże klasie?

Jeżeli tak, to jaką zniżkę będziemy mieli w klasie 2 licząc 30% dla biletu rodzinnego, plus ile % za zakup 30 dni Wcześniej?

[ Dodano: 10-06-2015, 15:59 ]
Cytat:
jaką zniżkę będziemy mieli w klasie 2 licząc 30% dla biletu rodzinnego, plus ile % za zakup 30 dni Wcześniej?

Właśnie doczytałam z wpisu użytkownika Waciosz, jak również z netu... Arrow
Z zapisu Oferty Wcześniej Taniej Arrow http://www.intercity.pl/pl/dokumenty/Oferty%20promocyjne/9-04-2015/47-Wczesniej-09-04-2015.pdf wynika, że nie łączy się ona z Biletem Rodzinnym w żadnej klasie Rolling Eyes

W ubiegłym roku, jadąc w 1 klasie, mieliśmy 32% zniżki dla Biletu Rodzinnego plus 15% w Ofercie Wcześniej za zakup 30 dni przed podróżą ( bo wówczas było 15% )
Obecnie z 15% zwiększyli na 30%, ale co z tego skoro Rodzinny nie łączy się z Wcześniej.
Do tego jak doczytałam, ilość biletów w ofercie Wcześniej jest limitowana Exclamation
W roku bieżącym, nie dość że Rodzinny z 32% spadł na 30% to jeszcze nie można go łączyć z Ofertą Wcześniej Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ET05 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2007
Skąd: Skarżysko Kamienna

PostWysłany: 10-06-2015, 19:46    Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku to wcześniej i bilet rodzinny działało nawet w 1 klasie.

_________________
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl