Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Co wie o tobie Facebook?
Autor Wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 30-06-2015, 19:21    Odpowiedz z cytatem

Facebook śledzi osoby z tęczowym zdjęciem profilowym?

W piątek w Stanach Zjednoczonych Sąd Najwyższy zalegalizował małżeństwa osób o tej samej płci. Facebook chcąc wyrazić solidarność z homoseksualistami wydał specjalne narzędzie, za pomocą którego każdy użytkownik może przyozdobić swoje zdjęcie profilowe kolorami tęczy. I jak się okazuje, portal śledzi użytkowników, którzy z niego skorzystali.

Czytaj dalej na instalki.pl

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-07-2015, 00:54    Odpowiedz z cytatem

Jak usunąć konto na Facebooku, jak je zdezaktywować, jak pobrać swoje dane z Facebooka – poradnik krok po kroku.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 17-08-2015, 19:27    Odpowiedz z cytatem

Facebook - dziecko Orwella

Całkiem niedawno uświadomiłem sobie, że to co mówi Andrzej Duda o otworzeniu polskiej wspólnoty ma właściwie kapitalne znaczenie. Uświadomił mi to jegomość facebook.

Moi znajomi coraz wiecej czasu spędzają w wirtualnej społeczności pana Zuckerberga. Kontakty towarzyskie i profesjonalne przenoszą się do sieci.

Wlaściwie to jestem wredny typ, bo sam siedzę na fejsie godzinami. uprawiam tam, co prawda pewną formę działalności zawodowej, niemniej fakt pozostaje faktem.

Cały tekst:
http://www.stefczyk.info/blogi/dziennik-chuligana/facebook-dziecko-orwella,14590941341

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 24-08-2015, 14:19    Odpowiedz z cytatem


_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 30-09-2015, 21:04    Odpowiedz z cytatem

Podczas 70 sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ doszło do wielu interesujących spotkań. W kuluarach spotkał się między innymi założyciel serwisu Facebook, Mark Zuckerberg i kanclerz Niemiec, Angela Merkel. Mikrofony wyłapały fragment ich rozmowy i wynika z niego, że Facebook może rozpocząć wkrótce krucjatę przeciwko tak zwanej mowie nienawiści.


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 20-10-2015, 19:17    Odpowiedz z cytatem

http://wpolityce.pl/lifestyle/269089-bedzie-sledztwo-dotyczace-facebooka-chodzi-o-transfer-danych
Cytat:
Urzędy ochrony danych w UE do końca stycznia wstrzymają się ze stosowaniem sankcji za przesyłanie danych w ramach Safe Harbor. Jest to wyjściem naprzeciw Stanom Zjednoczonym, które wnioskowały o dodatkowy czas dla swoich firm na dostosowanie się do orzeczenia ETS. Poszukiwane są rozwiązania, które pozwolą na przesyłanie danych osobowych z poszanowaniem podstawowych praw.

W tym czasie światłowody na dnie (sic!) Atlantyku będą się gotować od przemycanych terabajtów.
Doprawdy, strach europejskich fujar przed dobraniem się do d...py tym jawnym szpiegom jest nader wymowny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 06-12-2015, 19:54    Odpowiedz z cytatem

Zazdrość siłą napędową Facebooka

Zazdrość jest kluczowym czynnikiem skłaniającym ludzi do publikowania postów na Facebooku - wynika z nowego badania przeprowadzonego na Uniwersytecie Kolumbii Brytyjskiej (UBC) w Kanadzie.

Zespół specjalistów ze Szkoły Biznesu Sauder, działającej przy UBC, przeanalizował ankiety zebrane od 1193 użytkowników Facebooka studiujących na jednym z niemieckich uniwersytetów. Pytano w nich o nawyki dotyczące korzystania z tego portalu: częstość czytania i publikowania, grono znajomych, motywację do zamieszczania postów, najchętniej czytane i publikowane treści.

Okazało się, że tym, co najczęściej kierowało uczestnikami podczas zamieszczania własnych wpisów, była zazdrość albo chęć wywołania zazdrości u kogoś innego.

Czytaj więcej na newsweek.pl

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19-04-2016, 18:27    Odpowiedz z cytatem

Zajrzałem do ustawień konta na Facebooku i jestem przerażony tym, co tam znalazłem.

W zasadzie przez przypadek zajrzałem do ustawień konta na Facebooku. Z ciekawości kliknąłem w jedną funkcję, gdzie znalazłem link do strony z polityką prywatności. Klikałem w kolejne linki, czytałem dalej i jestem autentycznie przerażony skalą, na jaką Facebook obdarł nas z prywatności.

Więcej:
http://www.spidersweb.pl/2016/04/facebook-regulamin-prywatnosc.html

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 31-05-2016, 18:04    Odpowiedz z cytatem

"Facebook słucha nas przez cały czas" – twierdzi amerykańska profesor. Firma potwierdza, że opcja działa od dwóch lat.

"Facebook wykorzystuje mikrofon w telefonie i słucha nas przez cały czas" – przekonuje profesor Kelli Burns z Uniwersytetu Południowej Florydy. Firma przyznaje, że nasłuchuje tego, co jest w naszym otoczeniu, ale nie podsłuchuje rozmów. A wszystko po to, by ułatwić użytkownikom dodawanie postów.

Więcej:
http://natemat.pl/181197,facebook-slucha-nas-przez-caly-czas-twierdzi-amerykanska-profesor-firma-potwierdza-ze-opcja-dziala-od-dwoch-lat

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03-06-2016, 19:25    Odpowiedz z cytatem


_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 29-06-2016, 20:21    Odpowiedz z cytatem

Na granicy USA sprawdzą konto na Facebooku.

Na formularzach wypełnianych przez osoby przekraczające granicę USA mogą się znaleźć nowe pola - obok pytania o wspieranie organizacji terrorystycznych znajdzie się miejsce na wpisanie identyfikatorów z Facebooka, Twittera i innych sieci społecznościowych.

Więcej:
http://www.antyradio.pl/Technologia/Duperele/Na-granicy-USA-sprawdza-konto-na-Facebooku-9470

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 02-07-2016, 13:46    Odpowiedz z cytatem

Można śledzić niezarejestrowanych użytkowników.

Belgijski urząd nie jest właściwy do regulowania działalności Facebooka – tak uznał belgijski sąd. Ten wyrok sprawi, że Facebook znów będzie normalnie wyświetlał swoje strony dla osób niezarejestrowanych z Belgii.

Facebook wygrał spór z belgijskim organem ochrony danych przed sądem apelacyjnym w Brukseli. Spór dotyczył śledzenia osób niezarejestrowanych na Facebooku i miał wpływ na dostęp do stron Facebooka dla osób przebywających w Belgii.

Czytaj więcej:
http://wolnemedia.net/mozna-sledzic-niezarejestrowanych-uzytkownikow/

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24-07-2016, 15:28    Odpowiedz z cytatem

Portal pełen niespodzianek - przyczynek do dyskusji o charakterze facebooka.

Pod kątem konferencji z dyrekcją fb, piszę kilka refleksji, które potem zbiorę w tekst, a czerpać z nich można już. Chodzi o specyfikę portalu, która wyraża się w tym, w jak różny sposób jest on pojmowany i wykorzystywany. Gdy chcemy uchwycić oddziaływanie facebooka, warto przypomnieć sobie, w jakim celu został założony. Miał być nie tyle platformą kontaktu, co od początku sposobem podglądania konkretnych osób i środowisk. Tę informację podano w filmie o fb.

Więcej:
http://www.dzienniknarodowy.pl/1756/pietkiewicz-portal-pelen-niespodzianek-przyczynek-/

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 17-09-2016, 20:03    Odpowiedz z cytatem

Osiemnastoletnia mieszkanka Austrii pozywa swoich rodziców za to, że opublikowali bez jej zgody zdjęcia dokumentujące jej dzieciństwo i późniejsze lata.

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/internet/2016/38/osiemnastolatka-pozywa-rodzicow-za-publikowanie-jej-zdjec-z-dziecinstwa-na-facebooku.aspx

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 02-10-2016, 19:36    Odpowiedz z cytatem

WOLNE JEZIORANY rezygnują z Facebooka ze względu na skandaliczną cenzurę tego medium godzącą w wolność słowa.

„Pan Zuckerberg postanowił pokazać nam, że to on będzie decydował o tym, co nam wolno, a co nie. No to my mamy dla pana Zuckerberga przesłanie następujące – wal się, pajacu! Nie będziesz nam, gnojku, dyktował, co jest, a co nie jest treścią, którą możesz zablokować.”

http://blogpublika.com/2016/10/01/wolne-jeziorany-rezygnuja-z-facebooka-ze-wzgledu-na-skandaliczna-cenzure-tego-medium-godzaca-w-wolnosc-slowa/

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl