Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 220, 221, 222  Następny
Rozkład jazdy 2015/2016
Autor Wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 15-09-2015, 13:04    Odpowiedz z cytatem

Zdaje się, że do dziś PKP PLK ostatecznie zatwierdza wnioski przewoźników, więc teoretycznie jutro mogliby opublikować projekt nowego rozkładu jazdy.

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 15-09-2015, 13:06    Odpowiedz z cytatem

Znając życie to pewnie nastąpi to w piątek po 15:00- oby moje słowa się sprawdziły. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 15-09-2015, 13:11    Odpowiedz z cytatem

Arek napisał/a:
Zdaje się, że do dziś PKP PLK ostatecznie zatwierdza wnioski przewoźników, więc teoretycznie jutro mogliby opublikować projekt nowego rozkładu jazdy.

Wnioski zostały zatwierdzone w piątek, a wczoraj przewoźnicy otrzymali powiadomienia. Projekt rozkładu jazdy powinien być opublikowany już dziś! Każdy dzień zwłoki to złośliwość kolejowego betonu wszystkich spółek pasażerskich. Jak dotąd tylko parę samorządów wojewódzkich opublikowało projekty.

harmonogram.jpg
Plik ściągnięto 481 raz(y) 344.09 KB


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

MK_Wro Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Cze 2015
Skąd: Berlin/Wrocław

PostWysłany: 15-09-2015, 13:49    Odpowiedz z cytatem

Powinni rzeczywiście opublikować dziś. Realia są zapewne takie, że po otrzymaniu powiadomień od PLK muszą teraz dopieścić swoje przekazy marketingowe/piarowe wokół RJ. Czyli nie zdziwiłbym się, gdybyśmy musieli czekać do piątku, albo i dłużej. Obym się mylił.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 15-09-2015, 15:39    Odpowiedz z cytatem

Do piątku? Panowie, chyba do listopada Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rufi1302 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Maj 2015

PostWysłany: 15-09-2015, 16:46    Odpowiedz z cytatem

Dokładnie,samo PKP potwierdziło,że dopiero w listopadzie podadzą Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MK_Wro Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Cze 2015
Skąd: Berlin/Wrocław

PostWysłany: 15-09-2015, 17:09    Odpowiedz z cytatem

Leonkiewicz mówił o "zarysie", nie o kompletnym RJ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15-09-2015, 18:24    Odpowiedz z cytatem

Światowid napisał/a:
Znając życie to pewnie nastąpi to w piątek po 15:00- oby moje słowa się sprawdziły.

Ale w który piątek? Bo coś mi się wydaje, że tradycyjnie naszych nieudolnych kolejarzy wyprzedzi DB i aby Polak mógł poznać nowy rozkład jazdy będzie musiał wejść na stronę kolei niemieckich. Absurd? Owszem. Wszak na polskiej kolei nienormalność jest normalnością.

Odnośnie terminu publikacji nowego rozkładu jazdy zarówno PKP PLK jak i przewoźnicy pasażerscy mają ustawowy obowiązek - 21 dni. Czyli druga połowa listopada. Mogą to zrobić wcześniej (nawet jutro), ale czy zrobią? Skoro pasażer to tylko zbędny balast, odpowiedź nasuwa się sama...

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 15-09-2015, 19:39    Odpowiedz z cytatem

Ja tam co mogłem i co miałem- też opublikowałem. Wszystko, co wiem przekazuje i jakoś do tej pory nikt mnie za jaja do góry nogami nie powiesił. Widocznie niektórzy boją się samych siebie. BETON KOLEJOWY TYLKO CZEKA NA TO, ABY wszystkich ZASTRASZYĆ! Zastraszyć w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo zakładając komuś sprawy sądowe lub wyrzucając go z pracy skompromitowałby się na amen. Apeluję w imieniu wszystkich tych, którzy chcą poznań projekt rozkładu jazdy 2015/16: :Jeżeli chcecie, aby jakiekolwiek zmiany zostały wprowadzone do tego projektu i aby osoby mogące jeszcze coś zmienić mogły się o cokolwiek postarać- upublicznijcie ten projekt jeżeli zależy wam na przyszłości tego środka transportu. Tyle mojego, więcej prosił się już nie będę.
Jeżeli ktoś nie ma odwagi zapodać projektu to może go udostępnić mi- ja go wrzucę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15-09-2015, 20:15    Odpowiedz z cytatem

Światowid napisał/a:
Zastraszyć w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo zakładając komuś sprawy sądowe lub wyrzucając go z pracy skompromitowałby się na amen.

Ale beton kompromitacji się nie boi (vide poprzedni zarząd KD). Żądania o przekazanie im adresów IP forumowiczy napływają do mnie nieustannie od kilku lat (średnio raz w miesiącu). Załączam standardową odpowiedź jaką od administracji forum otrzymuje policja, prokuratura i beton związkowo-dyrektorski. Ku przestrodze dla innych, aby nie myśleli, że mi wejdą na głowę. Jak widać na załączonym obrazku, sądów się nie boimy. Ba, to my zaskarżamy nadgorliwą prokuraturę do sądu. I jak dotąd zawsze wygrywamy! Na żadnym innym internetowym forum i portalu kolejowym nie będziecie tak bezpieczni jak tutaj. Niektórzy z Was mogą to potwierdzić, bo każdego informujemy, gdy jest w zainteresowaniu sądu i organów ścigania działających na zlecenie kolejowego betonu.

email.jpg
Plik ściągnięto 175 raz(y) 80.77 KB


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Kolejorz91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013
Skąd: Warmia i Mazury

PostWysłany: 15-09-2015, 21:32    Odpowiedz z cytatem

Naprawdę, ale to naprawdę mamy bardzo dziwnych ludzi w Polsce. Beton wrzera się w beton. Żałosne są te pogróżki. Normalnie śmiech. Smile Czy my żyjemy w Ameryce?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Bartuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: 15-09-2015, 21:38    Odpowiedz z cytatem

Wy tutaj dyskutujecie, a tymczasem...

Został opublikowany nowy rozkład jazdy 2015/16

Strona :
http://rozklad.plk-sa.pl/

Szukajcie w wyszukiwarce połączeń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15-09-2015, 21:42    Odpowiedz z cytatem

MK_Wro napisał/a:
Powinni rzeczywiście opublikować dziś. Realia są zapewne takie, że po otrzymaniu powiadomień od PLK muszą teraz dopieścić swoje przekazy marketingowe/piarowe wokół RJ. Czyli nie zdziwiłbym się, gdybyśmy musieli czekać do piątku, albo i dłużej. Obym się mylił.

Znając PKP IC, chodzi właśnie o ten piar. Muszą najpierw zrobić stosowną prezentację w PowerPoincie i zwołać konferencję prasową, aby w mediach ogłosić "dobrą nowinę". A że Partia też łaknie sukcesu jak kania dżdżu, choćby na niwie kolejowej (a z Pendolina nie da się już propagandowo nic wycisnąć), należy się spodziewać, że do 25 października w PKP IC się wyrobią.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

hanys Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Cze 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 15-09-2015, 22:03    Odpowiedz z cytatem

Desiro2 napisał/a:
zamiast tej durnej RUSAŁKI nie możę po prostu być ŚLĄZAK ??? ręce opadają!


Ten pociąg nie będzie sie nazywac ani Rusałka ani Malta!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 15-09-2015, 22:09    Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na połączenie TLK "Hańcza" z Krakowa na Litwę? Smile Dla mnie rewelacja Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 96 z 222 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 220, 221, 222  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl