Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 27, 28, 29  Następny
Bilet PKP IC przez Internet
Autor Wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 16-07-2015, 18:56    Odpowiedz z cytatem

Za tydzień Intercity zmodernizuje system sprzedaży.

– Przepraszam za wszystkie niedawne trudności przy zakupie biletów. Zapewniam jednak, że to nie była duża awaria – powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej Jacek Leonkiewicz, prezes PKP Intercity. Dodał, że w przyszłym tygodniu system zostanie przeniesiony na nową platformę sprzętową.

Więcej:
http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosci/25098/Za-tydzien-Intercity-zmodernizuje-system-sprzedazy.html
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 17-07-2015, 01:18    Odpowiedz z cytatem

Ja próbowałem kilka godzin temu (już po ogłoszeniu przez IC, że system działa) kupić na 9 sierpnia na TLK i udało się po ~10 próbach. Wcześniejsze kończyły się albo komunikatem o błędnych danych, albo informacją o braku miejsc, albo system się zawieszał aż w końcu wystawił mi bilet z miejscówką za kwotę 0,00zł mimo wybrania ulgi 51% Śmiech Promocja ze strony IC? Zg Oczywiście bilet anulowałem i po dalszej walce w końcu się udało....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

young Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2011

PostWysłany: 21-07-2015, 09:30    Odpowiedz z cytatem

Mam pytania odnośnie zakupu biletu w aplikacji ic mobile navigator. Czy da się zmienić nazwisko na bilecie w jakiś sposób? Czy konduktor się nie doczepi do wydrukowanego biletu w postaci zrzutu z ekranu ? Gdyż normalnej opcji wydruku aplikacja nie posiada a nie mam ochoty zabierać w podróż tableta. Czy tylko ja mam takie wrażenie lub może mam nie prawidłową konfigurację przeglądarek ale od paru miesięcy strona ic w necie chodzi masakrycznie wolno, ciężko się zalogować i poruszać po niej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 29-07-2015, 10:18    Odpowiedz z cytatem

PKP Intercity informują, że w związku pracami zaplanowanymi przez dostawcę systemu informatycznego, w nocy z 29 na 30 lipca (od godz. 00:00 do godz. 5:00) sprzedaż biletów będzie prowadzona wyłącznie w kasach i na pokładach pociągów, bez możliwości wydania rezerwacji miejsca. System sprzedaży internetowej, biletomaty, aplikacja mobilna oraz wybrane oferty specjalne nie będą dostępne.

http://intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/utrudnienia/nocne-utrudnienia-w-sprzedazy-biletow.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 05-08-2015, 08:04    Odpowiedz z cytatem

Można kupować bilety okresowe PKP IC przez internet. W dwie minuty

PKP Intercity wprowadziło kolejne ułatwienie w systemie sprzedaży internetowej. Od teraz szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu na stronie przewoźnika pasażerowie mogą kupić bilety okresowe. Ich zakup, jak zapewnia PKP IC, zajmuje niecałe dwie minuty.

Więcej:
http://www.rynek-kolejowy.pl/58739/mozna_kupowac_bilety_okresowe_pkp_ic_przez_internet_w_dwie_minuty.htm

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 07-08-2015, 09:13    Odpowiedz z cytatem

Z tym systemem to jeden wielki bałagan, szczególnie gdy chodzi o zwroty. Nie dość, że nie rozpatrują w terminie wniosków to jeszcze nawet przyznając prawo do zwrotu pomimo kolejnych maili nie przelewają pieniędzy na konto. Nie miałem wyjścia, wysłałem wezwanie do zapłaty, jak nie będzie dalej reakcji to zawrotną kwotę wyegzekwuję na drodze sądowej. Cóż od groszowej kwoty kosztów trochę dojdzie, ale może to ich czegoś nauczy.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pershing Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2010

PostWysłany: 10-08-2015, 08:47    Odpowiedz z cytatem

A ja o dziwo dostałem po miesiącu zwrot kasy za to, że Cegielski do Tomaszowa nie przyjechał, po wykolejeniu Lotosa na LK25. Trochę długo to trwało, ale oddali, więc w sumie jestem zadowolony ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Cze 2006
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 10-08-2015, 13:58   Zwrot biletów na miejsca sypialne Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam pytanie odnośnie zwrotu biletów na miejsca sypialne i do leżenia zakupionych przez e-IC. Kiedy najpóźniej należy zwrócić taki bilet (niewykorzystany)? Obydwa regulaminy nie są zgodne co do tego.

W regulaminie e-IC znalazłem takie informacje:
§7. Zwrot biletu internetowego
1) w komunikacji krajowej:
a) na jednorazowy przejazd – jeżeli zrezygnuje z biletu nie później niż na 15 minut przed planowym
odjazdem pociągu ze stacji wyjazdu wskazanej na bilecie,
oraz:
10. Zwrotu należności za bilet internetowy dokonuje się po potrąceniu:
1) w komunikacji krajowej:
a) na przejazd jednorazowy – 15% tytułem odstępnego,

natomiast w ogólnym regulaminie:
13.Zwrotu należności za:
1) niewykorzystany bilet dodatkowy na miejsce sypialne, do leżenia – pod warunkiem, że miejsce zostanie
zwolnione co najmniej na dwie godziny przed odjazdem pociągu ze stacji wyjazdu wskazanej na
zwracanym bilecie;
oraz:
§18. Odstępne
1. PKP Intercity od zwracanych należności za:
a) bilety: jednorazowe (w tym na przejazd grupy), abonamentowe, dodatkowe na miejsce sypialne, do
leżenia, z opłatą serwisową za miejsce w przedziale menedżerskim, odcinkowe, weekendowe,
podróżnika, na przewóz, wydane według ofert specjalnych,
b) dopłatę do pociągu EIP,
c) Karty INTERCITY,
potrąca 15% tytułem odstępnego.

_________________
Przywrócić pociągi dalekobieżne przez Kluczbork!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 12-08-2015, 11:21    Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam wykorzystanego biletu PKP IC w lipcu bądź sierpniu w ilości kilku sztuk. Trasa z Katowic bądź najbliższych okolic. Gdyby ktoś posiadał proszę o kontakt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 06-11-2015, 14:45    Odpowiedz z cytatem

Co trzeci pasażer PKP Intercity kupuje bilety online.

Coraz więcej osób kupując bilety na przejazdy pociągami PKP Intercity korzysta z nowoczesnych kanałów sprzedaży. Już co trzeci pasażer dokonuje zakupu biletu przez internet. W sumie, od początku roku w kasach online sprzedano ponad 5,7 mln biletów. Najczęściej na tę formę zakupu decydują się podróżujący Pendolino.

Więcej:
http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/26415/co-trzeci-pasazer-pkp-intercity-kupuje-bilety-online.html

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-11-2015, 17:26   

Cytat:
Do końca roku w internecie będzie można kupić bilet na przewóz roweru czy zwierzęcia. Następne w kolejności są bilety przesiadkowe oraz możliwość zakupu wielu biletów z różnymi zniżkami w jednej transakcji – mówi Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.

Czyli straaaasznie małe te kroczki...
Powrót do góry

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 08-11-2015, 23:18    Odpowiedz z cytatem

Wow. Jest już możliwość wymiany. Cud miód Very Happy. W 2049 wczesną wiosną kupimy bilet na przesiadki Very Happy.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

PaniLady Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 10 Sie 2013

PostWysłany: 09-11-2015, 10:38    Odpowiedz z cytatem

Należy się cieszyć, że trafił się wreszie normalnie myślący Prezes, a Wy wiecznie narzekacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04-12-2015, 19:05    Odpowiedz z cytatem

PKP Intercity, największy polski długodystansowy przewoźnik kolejowy, pomimo niezaprzeczalnego rozwoju w wielu aspektach, przede wszystkim w kwestii taboru spółki, pod pewnym względem wciąż jednak może przypominać firmę tkwiącą w głębokich latach osiemdziesiątych. System informatyczny spółki, umożliwiający zakup biletów kolejowych przez internet nie jest, mówiąc łagodnie, idealny. Przyznaje to również prezes PKP Intercity Jacek Leonkiewicz oraz dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży i marketingu Michał Hackiewicz, z którymi mieliśmy okazję przeprowadzić długą rozmowę o teraźniejszości, a przede wszystkim przyszłości systemów informatycznych i rezerwacyjnych firmy. Nasi rozmówcy wyjaśnią, dlaczego nowego systemu rezerwacyjnego nie da się stworzyć w dwa dni, poznacie nowe możliwości zakupu biletów przez stronę internetową i przeglądarkę mobilną, dowiecie się też, dlaczego Jacek Leonkiewicz nie zafundował biletu pasażerowi z Dworca Centralnego.

Więcej:
http://technowinki.onet.pl/technika/pkp-intercity-i-cyfrowa-przyszlosc-wywiad/fq2bbq

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

fiaa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Lut 2009
Skąd: Powodowo

PostWysłany: 04-12-2015, 21:55    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dlaczego Jacek Leonkiewicz nie zafundował biletu pasażerowi z Dworca Centralnego.

Może dlatego, że klient życzył sobie bilet z przesiadką. ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl