Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Rekrutacja na konduktorów PKP IC
Autor Wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 25-09-2015, 12:16    Odpowiedz z cytatem

Ja nie widzę w tym nic dziwnego. Ot po prostu klasyczny ... "Zbliżamy się do stacji końcowej za opóźnienie wynikłe w trakcie podróży serdecznie państwa przepraszamy.... zapraszamy ponownie do skorzystania z usług spółki PKP Intercity. Do widzenia państwu." Smile

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

BartekBy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2015
Skąd: Ślónsk

PostWysłany: 03-10-2015, 16:48    Odpowiedz z cytatem

I co tam?
Jak Wasze szkolenia?
Czy może ktoś dopiero ruszył ze szkoleniami w ostatnich dniach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pako Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Wrz 2012

PostWysłany: 04-10-2015, 11:09    Odpowiedz z cytatem

Na szkoleniu jest fajnie, fajna atmosfera...
Pozdrawiam uczestników z kopernika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Natalka Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 04 Paź 2015

PostWysłany: 04-10-2015, 14:15    Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś z was czeka na drugi termin szkolenia w Poznaniu ?? Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nowy1987 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Paź 2015

PostWysłany: 06-10-2015, 18:04    Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Widze ze temat jest odgrzewany niczym "dobry" schabowy w "pierwszorzednej" knajpie Laughing ale do rzeczy...jestem z rekrutacji z 1 wrzesnia.. czy ktos z Was czeka na szkolenie z zadkladu polnocnego ic w gdynii? pytam gdyż Pani Paulina A... mowila ze szkolenie ma sie odbyc w drugiej turze w polowie pazdziernika... (przyblizyla termin na 12 pazdziernika...) miejsce nie znane... do konca wrzesnia mielismy dostac info na maila.. jak nie to dzwonic.. i tak zrobilem.. zadzwonilem..odebrala inna Pani z imienia mi nie znana.. po czym dowiedzialem sie ze szkolenie 19 pazdziernika.(byc moze) blizej nieznana miescina (gdynia, warszawa)aw tym tyg badz nast beda wysylac maila ze spotkaniem organizacyjnym...
pytam sie czy juz cos wiecie w ogole?
pytam rowniez Was juz bedacych na szkoleniu jak to bylo w Waszym wypadku? i jakies konkrety ze szkolenia poprosilbym Very Happy
oraz ciekawosc chyba nie tylko moja czy zdanie egzaminu na konduktora jest rownoznaczne z dostaniem etatu czy pracodawca powie wtedy sory winetu... mamy komplet plecakow plus tych najlepszych? (w calej polsce czeka ponoc 170 kandydatow na szkolenie) z gory dziekuje za odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wojtek 92 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Wrz 2015

PostWysłany: 07-10-2015, 17:29    Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie mam pytanie, czy nie będąc po szkole związanej z koleją, ale mając studia inżynierskie na kierunku również nie związanym z koleją można liczyć na dostanie się na kurs maszynisty/konduktora organizowany przez PKP czy nie ma szans i jest to zarezerwowane tylko dla ludzi po szkołach kolejowych?

_________________
diagnosta ds. energetyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nowy1987 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Paź 2015

PostWysłany: 07-10-2015, 19:59    Odpowiedz z cytatem

Witam Ciebie... nie chce nikogo obrazic ani urazic... a jesli ma ktos problemy z dystansem do swojej osoby lepiej nie czytajcie mojego komentarza... ale bedziecie zalowac:) Wojtek 92 chcialbym Ciebie spytac co robiles przez 3.5roku na studiach inzynierskich? Chyba sie troche nie czytalo i nie pisalo... a idac na mature kazdy wie ze j. Polski sklada sie z 2 czesci czytania ze zrozumieniem i opowiadania oraz ustny... to teraz do rzeczy... zapraszam CIEBIE Leniuszku(bo mysle ze jak zdales mature i na inzynierskie studia dostales sie to masz troche cos tam w srodku glowki...) ale jesli to troche za ciezko bo mama palcem nie wskazala...(swoja droga dziwie sie ze mamy takdmuchaja na synkow a pozniej ooo...) to Ci podpowiem trzeba miec srednie.. na konduktora.. swoja droga ja jestem po awf-ie... i cz3kam na kurs.. wiec prosze Ciebie bardzo a nastepnie prosze o ruszenie glowa.. a odp sobie sam... pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Anjali89 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 16 Sie 2015

PostWysłany: 10-10-2015, 06:07    Odpowiedz z cytatem

spotkanie organizacyjne dla II tury szkolenia w czwartek w Warszawie o 10.00, czy ktoś się tam jeszcze wybiera??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nowy1987 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Paź 2015

PostWysłany: 10-10-2015, 13:42    Odpowiedz z cytatem

A mi dzis zakomunikowano ze mam w gdyni spotkanie organizacyjne dnia 14.10 o godz 12. Pozdro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przemekwr Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2015

PostWysłany: 30-10-2015, 23:48    Odpowiedz z cytatem

ruszyla znowu rekrutacja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ADRowiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Maj 2014

PostWysłany: 07-11-2015, 11:30    Odpowiedz z cytatem

A ja chciałem zapytać może o drażliwy temat, ale jednak zapytam.

Ile zarabia konduktor w IC ?? mam na myśli stawkę netto i ewentualne dodatki i od czego jest zależna taka wypłata jak i dodatki. Słyszałem też że można "zwiększyć" sobie wypłatę Smile. Strasznie rozbieżne informacje są w tej sprawie. Szczerość mile widziana Smile.

[ Dodano: 10-11-2015, 22:56 ]
Czy to jest aż taki "temat tabu" te zarobki że nikt nie chce się wypowiedzieć Smile ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wdarek91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Sie 2015

PostWysłany: 22-11-2015, 09:15    Odpowiedz z cytatem

Pół roku temu byłem na rozmowie. Mimo wyższego wykształcenia, 2jezykow i doświadczenia w obsłudze nie zostałem przyjęty. Generalnie nie ubolewam gdyż dostałem znacznie lepszą prace i płace niż oferuje pkp ale do meritum...
Jeśli ktoś się wybiera na rozmowę to dobra rada- o tym czy ktoś dostanie ta prace czy nie decydują scenki nie wykształcenie czy języki(to tylko dodatek) trzeba pokazać pewność siebie, stanowczość czasem nawet lekkie chamstwo wobec pasażera a wszystko z uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nowy1987 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Paź 2015

PostWysłany: 22-11-2015, 21:39    Odpowiedz z cytatem

To bardzo sie ciesze ze dostales lepsza prace... kazdy z nas zasluguje na lepsza prace na lepsze zarobki... jest tylko jedno ale... ale nas wszystkich tam nie potrzebuja gdzie jest lepsza praca i pieniadze. Po za tym jak patrze po szkoleniu sa tzw fanatycy, plecaki i ludzie z przypadku. Pytasz o zarobki to szalu nie ma ale i tak jak narazie moja najlepsza praca pod wzgledem kasy. Moim zdaniem jesli tylko patrzysz na zarobki to nie skladaj bo sie zawiedziesz. Ze bedziesz charowal jak wol a kasa nie taka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przemekwr Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2015

PostWysłany: 23-11-2015, 15:08    Odpowiedz z cytatem

znowu rekrutacja trwa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ADRowiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Maj 2014

PostWysłany: 28-11-2015, 11:19    Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenie tak samo szybko pojawiło się co i zniknęło. A czy jest ktoś w stanie odpowiedź na pytania z mojego poprzedniego postu ?? Dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 36 z 40 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl