Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Bilety KM
Autor Wiadomość

burek132 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Cze 2010

PostWysłany: 17-06-2011, 12:59   Bilety KM Odpowiedz z cytatem

Czy bilet dobowy imienny można kupić w każdej kasie Kolei Mazowieckich?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 17-06-2011, 13:43    Odpowiedz z cytatem

Nie powinno być z takim zakupem problemów. Kupowałem w różnych kasach.

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krog Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 01 Wrz 2008

PostWysłany: 15-02-2016, 19:43    Odpowiedz z cytatem

W ostatnią niedzielę jechałem z Warszawy rano. Chciałem kupić u konduktora/ kier. poc. Bilet dobowy ponieważ na stacji na której wsiadałem w Warszawie nie ma kasy. Niestety konduktor odmówił ponieważ nie ma takiej opcji w swojej elektronicznej maszynce do sprzedaży biletów. Przepłaciłem ponieważ musiałem kupić normalny bilet. Tak się zastanawiam co by było gdybym nie miał większej kwoty gotówki a karta płatnicza nie mogła w danej chwili uzyskać autoryzacji. Kara? Po co więc Koleje Mazowieckie umieszczają na swojej stronie internetowej informację o takim bilecie nie uprzedzając o tym, że taki bilet nie można kupić w pociągu tylko w kasie. (Jeśli można kupić w kasie, bo może się okazać, że kasjerka odeśle mnie do konduktora).
Tutaj dowiesz się o niby promocji kliknij "Prawie jak promocja"
A w powrotnej drodze pociąg stał najpierw godzinę w Nasielsku a potem 20 minut w Modlinie z powodu rzekomo samobójczego wypadku w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego. Przyzna pan panie dyrektorze Dariuszu Grajda (PSL), że ta wasza upartyjniona kolej nie zachęca do korzystania zniej. Ale co tam jeśli zabraknie klientów to podatnicy dosypią pieniędzy w postaci dotacji. Trochę popłaczemy z powodu janosikowego i jakoś to będzie. Syf coraz gorszy; szyby myte rzadziej niż na święta. Wagonów (ezt) coraz mniej i ciaśniej bo wg zarządu KM jeżdżą puste w weekend (to kłamstwo!). A jest ich mniej bo przekazano je na weekendowe pociągi do Gdyni i Krakowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ET05 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2007
Skąd: Skarżysko Kamienna

PostWysłany: 15-02-2016, 21:32    Odpowiedz z cytatem

Wyślij reklamacje. Jak kondi zwróci za bilety z własnej kieszeni to następnym razem kodu się nauczy,

_________________
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl