Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
RJ 2015/2016 na Dolnym Śląsku
Autor Wiadomość

FTD Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2006

PostWysłany: 10-03-2016, 19:30    Odpowiedz z cytatem

@ideprosto.
Gościu stonuj trochę, zdania nie zmieniłem. Dobra wiadomość jest taka, że połączeń na linii Wegliniec-Zgorzelec przybywa. Zła, że ten pociąg będzie w zasadzie dla garstki. Są inne wg mojej opinii ważniejsze pociągi w relacji Wrocław-Węgliniec-Wrocław, które wymagały skomunikowania czy uruchomienia tzw dowózki do i ze Zgorzelca.

Pieniądze IC w kwestii uruchomienia komercyjnego pociągu EIC Łużyce są pieniędzmi Spółki PKP IC. Pieniądze na uruchomienie składu KD są pieniędzmi UMWD czyli podatników. Jeśli jest inaczej w obu przypadkach to proszę o fakty, bo z całym szacunkiem ale chyba nie bardzo masz kolego rozeznanie kto i na jakich zasadach jest odpowiedzialny za finansowanie kolejowych przewozów pasażerskich.
Jeśli natomiast słyszę, czy czytam oficjalne pismo, że na dodatkowe pociągi Zgorzelec-Węgliniec-Zgorzelec skomunikowane w Węglińcu z Wrocławiem, czy też na rozkład cykliczny, UMWD nie ma środków, a znajdują się one na podwózkę pasażerów PKP IC to szlag mnie trafia.
Jeśli KD wyda własne pieniążki na ten muchowóz (dla usera o nicku @ideprosto wyjaśniam, że muchowóz oznacza pociąg o bardzo małej liczbie podróżnych bądź poc. bez podróżnych) to OK. Zamilknę i guzik mnie będzie to obchodzić jak wydadzą własne środki.

Nigdzie nie napisałem, że EIC bez przesiadki pojedzie pełny. A już absurdem stworzonym w Twojej głowie jest to, żeby przejechać się EIC prowadzonym przez SU46 lub jeszcze lepiej Gamę do Zgorzelca? Za kogo Ty mnie masz? Podaję konkretne fakty, że jest taka możliwość aby dojechać komfortowo bez przesiadki tj. było to kiedyś i było to całkiem normalne jeszcze w 2009 r i tak jak to jest w innych województwach. Czy widziałeś w ogóle kiedykolwiek jak ludzie przesiadają się w Węglińcu, szczególnie ci w starszym wieku z bagażami?

I nie Tobie jest oceniać moją pracę w branży i guzik Ci do tego (nie znasz mnie, więc nie oceniaj) Nie masz argumentów to atakujesz personalnie. Nie ładnie.

W załączeniu print screeny jak funkcjonuje sprawny transport, przykład zza "płota" (PS. dla każdego kierunku węzła Goerlitz tj Cottbus i Zittau rozkład jest cykliczny)

A dla porównania proszę sobie sprawdzić jak to wygląda w naszej szarej rzeczywistości (linia magistralna Zgorzelec-Wrocław Gł oraz inny kierunek węzła - Zgorzelec-Jelenia Góra).

RJ.GIF
Plik ściągnięto 143 raz(y) 54.66 KB

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ideprosto Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2015
Skąd: z Ziemi

PostWysłany: 10-03-2016, 20:58    Odpowiedz z cytatem

@FTD
FTD napisał/a:
Gościu stonuj trochę, zdania nie zmieniłem.
- tonować możesz swoją żonę o ile ją masz i Ci na to pozwoli. A ja uważam, że zmieniłeś i mam do tego prawo.

FTD napisał/a:
Dobra wiadomość jest taka, że połączeń na linii Wegliniec-Zgorzelec przybywa. Zła, że ten pociąg będzie w zasadzie dla garstki. Są inne wg mojej opinii ważniejsze pociągi w relacji Wrocław-Węgliniec-Wrocław, które wymagały skomunikowania czy uruchomienia tzw dowózki do i ze Zgorzelca
- zgoda, że plusem jest to, że połączeń przybędzie. Czy inne są ważniejsze? - Cóż ważniejsi - albo inaczej decyzyjni mieli inne zdanie w tym temacie i ja uważam, że mają rację - jak będzie faktycznie - czas pokaże.

FTD napisał/a:
Pieniądze IC w kwestii uruchomienia komercyjnego pociągu EIC Łużyce są pieniędzmi Spółki PKP IC. Pieniądze na uruchomienie składu KD są pieniędzmi UMWD czyli podatników.
- a PKP IC jest własnością PKP S.A. a PKP S.A. jest własnością Skarbu Państwa. Czyli pieniądze PKP IC S.A. są pieniędzmi podatników - proste.

FTD napisał/a:
Jeśli jest inaczej w obu przypadkach to proszę o fakty, bo z całym szacunkiem ale chyba nie bardzo masz kolego rozeznanie kto i na jakich zasadach jest odpowiedzialny za finansowanie kolejowych przewozów pasażerskich.

Masz wyżej fakty. Nie oceniaj mojej wiedzy na temat zasad finansowania przewozów pasażerskich bo uwierz mi wiem więcej niż z całym szacunkiem Ty, zresztą nieskromnie powiem, że niewiele jest osób które wiedzą na ten temat więcej niż ja.

FTD napisał/a:
Jeśli natomiast słyszę, czy czytam oficjalne pismo, że na dodatkowe pociągi Zgorzelec-Węgliniec-Zgorzelec skomunikowane w Węglińcu z Wrocławiem, czy też na rozkład cykliczny, UMWD nie ma środków, a znajdują się one na podwózkę pasażerów PKP IC to szlag mnie trafia.

Jak widać UMWD nie ma środków na rozkład cykliczny - cóż są one ograniczone, ale to nie jest jedyna linia w województwie. Natomiast rolą transportu lokalnego jest min. przewóz pasażerów z pociągów dalekobieżnych, czy Ci się to podoba czy nie.

FTD napisał/a:
Jeśli KD wyda własne pieniążki na ten muchowóz (dla usera o nicku @ideprosto wyjaśniam, że muchowóz oznacza pociąg o bardzo małej liczbie podróżnych bądź poc. bez podróżnych) to OK. Zamilknę i guzik mnie będzie to obchodzić jak wydadzą własne środki.
- zrozum, że Spółka z sektora finansów publicznych czyli min. KD, PKP IC wydaje środki publiczne czyli pochodzące z podatków, czy pochodzą one z dotacji czy ewentualnych dochodów. Co zrobisz - Twoja sprawa. Znam pojęcie "muchowóz" i w przeciwieństwie do Ciebie rozumiem znaczenie słowa sarkazm i potrafię go dodatkowo zrozumieć, podobnie jak pojęcie przenośnia. Co do zaś Twojej wypowiedzi cytując klasyka - "(...)atakujesz personalnie. Nieładnie"

FTD napisał/a:
Nigdzie nie napisałem, że EIC bez przesiadki pojedzie pełny. A już absurdem stworzonym w Twojej głowie jest to, żeby przejechać się EIC prowadzonym przez SU46 lub jeszcze lepiej Gamę do Zgorzelca? Za kogo Ty mnie masz? Podaję konkretne fakty, że jest taka możliwość aby dojechać komfortowo bez przesiadki tj. było to kiedyś i było to całkiem normalne jeszcze w 2009 r i tak jak to jest w innych województwach. Czy widziałeś w ogóle kiedykolwiek jak ludzie przesiadają się w Węglińcu, szczególnie ci w starszym wieku z bagażami?


Z jakichś względów postulujesz połączenia bezpośrednie więc może chcesz się przejechać. Na terenie woj. dolnośląsiego jest wiele miejscowości nie mających połączeń dalekobieżnych, w innych województwach również. A wogóle widziałeś te przesiadające się tłumy staruszków?

Co do porównania kolei polskich i niemieckich to delikatnie rzecz ujmując porównanie fiata punto i alfy 156. Jeżeli doczekamy się finansó na poziomie zbliżonym do Niemiec będziemy mogli cokolwiek w tej kwestii porównywać.

_________________
Idę prosto, to jest powód do troski. Idę prosto, mam w dupie obie wasze Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jano Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Miękinia

PostWysłany: 11-03-2016, 19:31    Odpowiedz z cytatem

Ciekawostka - od najbliższej korekty rozkładu jazdy 13 marca - pociąg EIC "Łużyce" w drodze do Warszawa będzie miał wyznaczony dodatkowy postój na stacji Zebrzydowa. W pociągu będą honorowane bilety okresowe KD (odcinek Węgliniec-Bolesławiec).

_________________
https://www.facebook.com/Miekinia?fref=ts
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

aartur2000 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Gru 2009

PostWysłany: 13-03-2016, 18:47    Odpowiedz z cytatem

FTD napisał/a:
Ktoś z Was dysponuje wiedzą czym spowodowane są wydłużone czasy jazdy miedzy Wrocławiem a Legnicą od 13 marca?

Podłączam się do pytania - zna ktoś powód? Skutkiem są obserwowane wydłużone postoje na stacjach (obniżona prędkość pociągów zatem odpada).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jano Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Miękinia

PostWysłany: 13-03-2016, 19:01    Odpowiedz z cytatem

Informacja z FB KD

"Na trasie modernizowane będą systemy sterowania ruchem kolejowym.
Wymiana oprogramowania prowadzona będzie do 19 czerwca br. W poszczególnych fazach, na wybranych stacjach ruch będzie prowadzony na rozkazy pisemne lub sygnały szczególne. Spowoduje to tymczasowo wydłużenia czasu jazdy o około 5-7 minut. Najtrudniejsze prace prowadzone będą w porze nocnej, przy całkowitym wstrzymaniu ruchu - w związku z czym ostatni pociąg z Wrocławia do Legnicy odjedzie nieco wcześniej - już o 22:41".

_________________
https://www.facebook.com/Miekinia?fref=ts
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 14-03-2016, 00:22    Odpowiedz z cytatem

A propos nowego pociągu KD z Węglińca do Zgorzelca skomunikowanego z EIC z Warszawy zgadzam się z krytykami. Ten pociąg będzie woził powietrze! A gdyby go przesunięto z 21:03 na 21:40, mielibyśmy skomunikowanie z pociągiem osobowym z Wrocławia. Z takiego połączenia skorzystałoby wiele osób!

Zgorzelec potrzebuje w Węglińcu dobrego skomunikowania z Wrocławiem, a nie z Warszawą! Jeśli ktoś będzie miał potrzebę pojechać do Warszawy to się przesiądzie we Wrocławiu. Będzie taniej! Dlatego jeśli okaże się, że nowy pociąg będzie woził powietrze, należy przesunąć go na późniejszą porę i skomunikować z pociągiem osobowym z Wrocławia. Pociągi KD mają wozić ludzi, a nie niedobitki z EIC.

Miałoby to jakiś sens, gdyby EIC był dostępny cenowo dla pasażerów jeżdżących na odcinku Wrocław - Węgliniec. Jak wiadomo ceny biletów PKP IC są kosmiczne, wręcz oderwane od rzeczywistości. No a iluż ludzi będzie jechało z Warszawy do Zgorzelca? Dwie, trzy osoby, w porywach do pięciu.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 14-03-2016, 16:51   

Od najbliższej niedzieli, tj. 13 marca 2016 roku do 10 grudnia 2016 roku, podróżni odbywający przejazd pociągiem PKP Intercity - EIC 1623 ŁUŻYCE, na podstawie biletów:
jednorazowych wydanych w relacji do stacji Węgliniec,
sieciowych,
wg oferty Bilet weekendowy MAX, ważnych na wielokrotne przejazdy,
wg oferty MULTIKARNET wydanych na przejazdy z/do stacji Węgliniec,
mogą kontynuować podróż do stacji Zgorzelec pociągiem uruchamianym przez Spółkę Koleje Dolnośląskie nr 69843.
Podróżni zamierzający odbyć przejazd do stacji Zgorzelec pociągiem Spółki Koleje Dolnośląskie nr 69843 zobowiązani są zgłosić się do konduktora w pociągu PKP Intercity - EIC 1623 ŁUŻYCE w celu uzyskania odpowiedniego poświadczenia uprawniającego do tego przejazdu.

http://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/utrudnienia/wzajemne-honorowanie-biletow-pkp-intercity-kolei-dolno%C5%9Blaskich.html
Powrót do góry

obiezykraj Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Kwi 2009
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14-03-2016, 21:27    Odpowiedz z cytatem

a czy oprócz Zgorzelca gdzieś jeszcze będzie można odbyć dalszą podróż z EIC ŁUŻYCE w Węglińcu ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 15-03-2016, 16:46    Odpowiedz z cytatem

krawczykus napisał/a:
To nie wiesz że w normalnym kraju to właśnie z pociągami dalekobieżmymi są skomunikowane pociągi regionalne? To właśnie tworzy sieć połączeń i kolej nabiera znaczenia jako cała sieć a nie pojedyncze linie. To jest oznaka normalności i pierwsza jaskółka współpracy między przewoźnikami. Dobrze będzie jak Rząd doprowadzi do skutku wspólny bilet. Poza tym gdyby KD chciało zrobić połączenie ze swoim pociągiem toby zrobiło a nie czekało aż IC zapłaci za paliwo do szynobusa. Gratuluję tym co hejtują bez znajomości rynku kolejowego takie pomysły, to dzięki takim jak Wy kolej w Polsce wygląda jak wygląda.

Pociągi regionalne powinny tworzyć skomunikowania z pociągami dalekobieżnymi w dużych miastach takich jak Wrocław, a nie na zadupiu po środku niczego. Bo mieszkańcy naszego regionu ciążą do Wrocławia a nie do Węglińca. Co z tego, że pociąg regionalny dowiezie paru pasażerów na EIC do Węglińca, jak ludzie potrzebują dojechać do Bolesławca, Legnicy, a przede wszystkich do Wrocławia? Pociągiem EIC nie pojadą. Pojadą pociągiem osobowym.

Wyobraźmy sobie podobną sytuację w Legnicy, tzn. pociąg do Żar jest skomunikowany z EIC z Warszawy, ale nie jest skomunikowany z osobowym z Wrocławia. I co? Z takiego skomunikowania skorzysta może jedna osoba jadąca z Warszawy, ale dziesiątki ludzi chcących dostać się z Wrocławia do Żagania i Żar szlag jasny trafia! I tak to właśnie wygląda w Węglińcu.

Popieram postulat Noemy. Nowy wieczorny pociąg z Węglińca do Zgorzelca powinien jechać pół godziny później, po przyjeździe osobowego z Wrocławia. To skomunikowanie z obcym EIC zamiast z własnym pociągiem zakrawa na kolejowy absurd roku w wykonaniu KD. Brawo prezesie Rachwalski! Myślałam, że już mnie niczym nie zaskoczycie. A jednak udało się wam... Nie dość, że olewacie własnych pasażerów to jeszcze garstkę pasażerów PKP IC będziecie wozić za darmo. Nowy pociąg jest potrzebny, aby wypełnić wieczorną prawie 3-godzinną lukę, ale to co odstawiły KD woła o pomstę do nieba! Dla naszego regionu i dla pasażerów KD ten pociąg nie wnosi żadnej wartości dodanej.

Beton

tabela.jpg
Krew mnie zalewa jak na to patrzę!
Plik ściągnięto 163 raz(y) 219.14 KB


_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

krawczykus Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Paź 2007

PostWysłany: 15-03-2016, 20:04    Odpowiedz z cytatem

Całe szczęście, że to kolejarze i Urząd Marszałkowski układają rozkład jazdy, uważam że to połączenie nie jest idealne ale jest szansa że będzie popularne, poza tym wspólne honorowanie biletów, dzięki czemu będzie taniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 15-03-2016, 20:25    Odpowiedz z cytatem

krawczykus, popularne? A jakimż to cudem? Już widzę te hordy zgorzelczan przesiadających się w Węglińcu z EIC na osobowy. Śmiech

To połączenie stanie się popularne dopiero wtedy, gdy pociąg zamiast z EIC będzie skomunikowany z osobowym z Wrocławia. Teraz służy tylko garstce pasażerów EIC (trzeba upaść na głowę, żeby zapłacić 149 zł za bilet w jedną stronę, więc nie dziwię się, że EIC „Łużyce” wozi powietrze!). Jeśli pociąg zostanie przesunięty o pół godziny, będzie służyć wielu ludziom wracającym wieczorem z Wrocławia do domów. Sama wtedy z tego pociągu skorzystam - teraz w absurdalnym skomunikowaniu z EIC jest dla mnie nieprzydatny. Ba, jest nieosiągalny!

I tu apeluję do wierchuszki KD o pójście po rozum do głowy i o stosowną zmianę z najbliższą korektą rozkładu jazdy. Aktualny stan rzeczy jest nie do przyjęcia! Nie ma zgody na cyrkowanie! A cyrkiem na szynach jest ten gówniany EIC z Warszawy do Węglińca w kosmicznej cenie oraz skomunikowany z nim pociąg osobowy służący wyłącznie garstce pasażerów wracających z Warszawy.

Trzeba być kompletnym debilem, człowiekiem oderwanym od rzeczywistości, żeby na niezamożną prowincję kierować najdroższy pociąg, z cenami biletów, które nie są akceptowalne dla przeciętnie zarabiającego człowieka. I w promocji oferować bilety po 39 zł na odcinek Węgliniec - Wrocław, podczas gdy ten sam pociąg z Wrocławia do Warszawy kosztuje tylko 59 zł (patrz załącznik). Zwracam uwagę na absurd: bilet z Wrocławia do Warszawy 59 zł, a bilet z Węglińca, Bolesławca tudzież Legnicy 149 zł. Przecież to są jawne kpiny z ludzi! Kolejarze mają nas za idiotów po prostu! A naczalstwo KD jeszcze merda ogonem i tworzy jakieś idiotyczne skomunikowanie z tym EIC.

Pociąg do Warszawy TAK, ale normalny (TLK/IC), w przystępnej cenie (max 80 zł) i nie do 3-tysięcznej kolejarskiej dziury w środku lasu, ale do Zgorzelca, a nawet do Lubania przez Mikułowę. A pociągi KD skomunikowane w Węglińcu z pociągami KD, a nie z najdroższymi expressami, na które stać niewielu. Biedna nie jestem, ale musiałabym być idiotką, żeby zapłacić 300 zł za pociąg do i z Warszawy. A co ma powiedzieć osoba zarabiająca minimalną krajową mająca na utrzymaniu dom i dzieci? Z czym do ludzi warszawskie betony PKP IC?! W dupę sobie wsadźcie EIC „Łużyce” z taką ofertą!

czwartkomania.jpg
Plik ściągnięto 80 raz(y) 59.44 KB


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 12-04-2016, 17:46    Odpowiedz z cytatem

Noema, odkąd EIC "Łużyce" nazwałaś gównianym pociągiem z biletami w kosmicznej cenie, PKP IC nie robi już żadnych promocji do/z Węglińca. O ile wcześniej w ramach "biletowej czwartkomani" można było upolować tani bilet do lub z Warszawy za 79 zł, tak od paru tygodni nie ma żadnych ofert promocyjnych. Czyżby beton PKP IC puścił focha?

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

skubi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Paź 2007

PostWysłany: 26-04-2016, 16:08    Odpowiedz z cytatem

Pendolino - nowy rozkład jazdy autobusów linii nocnej:

http://mzk.jgora.pl/pl/pendolino-nowy-rozklad-jazdy-autobusow/ogloszenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05-05-2016, 03:43    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
A propos nowego pociągu KD z Węglińca do Zgorzelca skomunikowanego z EIC z Warszawy zgadzam się z krytykami. Ten pociąg będzie woził powietrze! A gdyby go przesunięto z 21:03 na 21:40, mielibyśmy skomunikowanie z pociągiem osobowym z Wrocławia. Z takiego połączenia skorzystałoby wiele osób!
(...)
I tu apeluję do wierchuszki KD o pójście po rozum do głowy i o stosowną zmianę z najbliższą korektą rozkładu jazdy. Aktualny stan rzeczy jest nie do przyjęcia!

Będzie tak jak chcesz. Od czerwcowej korekty pociągi osobowe będą skomunikowane:

Wrocław Gł. 19:30 -> Węgliniec 21:18
Węgliniec 21:30 -> Zgorzelec 21:54

EIC "Łużyce" będzie miał dodatkowe postoje w Chojnowie i na Nowym Dworze.

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 05-05-2016, 12:38    Odpowiedz z cytatem

Ralny, no i gitara. Jak ktoś nie zdąży na wieczorny pociąg do Drezna to nie będzie musiał czekać prawie trzech godzin na kolejne połączenie do Zgorzelca. Jeleniogórscy mikole dostaną szału. Już widzę ujadanie KD Trolli, że wymusiłam to na Rachwalskim szantażem. Wieczorem zajrzę sobie na „Rynsztok Kolejowy” aby poczytać o szantażystce z Görlitz i pośmiać się z palantów wyzywających się od pedałów. Śmiech

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=357766#357766

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 20 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl