Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Linia kolejowa Bełchatów - Piotrków Tryb.

Czy chciałbyś/chciałabyś pasażerskiego połączenia kolejowego Piotrków - Bełchatów - Piotrków
Tak
80%
 80%  [ 4 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Trudno powiedzieć/Nie skorzystał(a)bym/Nie wiem
20%
 20%  [ 1 ]
Głosowań: 5
Wszystkich głosów: 5

Autor Wiadomość

NiskoStapajacy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Kwi 2016

PostWysłany: 12-05-2016, 15:44   Linia kolejowa Bełchatów - Piotrków Tryb. Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś wie coś na temat przywrócenia ruchu pasażerskiego na linii nr. 24?
Z tego, co wiem, to linia wymaga rewitalizacji, albo modernizacji, bo jest w tragicznym stanie, ale jest potencjał dla odciętego od ruchu kolejowego Bełchatowa.
Dostałem odpowiedź [!], lecz nie jestem nasycony tą odpowiedzią. Nie napisali nic o tym, czy ta linia będzie wyremontowana (i) zelektryfikowana, i czy będą możliwe w przyszłości przewozy pasażerskie. Zachęcam przeczytać załącznik.

Dołączam jeszcze ankietę, skierowaną do mieszkańców Bełchatowa, okolic, oraz Piotrkowa.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

S-C-Z
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 12-05-2016, 16:07   

Przyszłość linii bełchatowskiej zależy od jej wydłużenia do Wielunia i od tempa powstania nowej kopalni pod Złoczewem.
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=12712
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1007847&page=4
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl