Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
KŚ - kupno "przejściówki" na granicy
Autor Wiadomość

leewy1994 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Chorzów/Katowice

PostWysłany: 30-05-2016, 15:19   KŚ - kupno "przejściówki" na granicy Odpowiedz z cytatem

Witam. Jeśli dałem tematu złego wątku to przepraszam.

Mam pytanie.

Planuje jechać w okolice Ostrawy pociągiem, do Bohumina mam zamiar dostać się pociągiem Kolei Śląskich z Katowic z przesiadką w Chałupkach. I tu moje pytanie jest następujące - w jakiej cenie i gdzie mogę nabyć tzw. "przejściówkę" na granicy. Czy kupuje ją od razu w kasie czy w Chałupkach w pociągu u konduktora ? (zaznaczam, że do Bohumina jadę z przesiadką). Czy wracając z Bohumina bezpośrednim pociągiem do Katowic mogę nabyć ją w kasie CD ? Przepraszam, że tyle pytań, ale do tej pory nie było mi dane podróżować do Czech pociągami Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 30-05-2016, 18:55   

leewy1994, jeśli będziesz jechał w weekend, to wystarczy że kupisz bilet w ofercie "Silesia Weekend" do stacji Chałupki. Na podstawie tego biletu będziesz mógł bez ograniczeń podróżować w Czechach wszystkimi pociągami uruchamianymi przez České Dráhy po Ślasko - Morawskim Kraju w dniu ważności tego biletu . Natomiast Jeśli będziesz odbywał podróż w dzień powszedni, to polecam bilet dobowy Kolei Śląskich, który upoważnia do nieograniczonej liczby przejazdów wszystkimi pociągami Kolei Śląskich i České Dráhy w Kraju Śląsko - Morawskim w ciągu 24 godzin od momentu pierwszego przejazdu.
Więcej potrzebnych szczegółów znajdziesz tutaj
Powrót do góry

leewy1994 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Gru 2011
Skąd: Chorzów/Katowice

PostWysłany: 30-05-2016, 19:34    Odpowiedz z cytatem

Rozkładowiec napisał/a:
leewy1994, jeśli będziesz jechał w weekend, to wystarczy że kupisz bilet w ofercie "Silesia Weekend" do stacji Chałupki. Na podstawie tego biletu będziesz mógł bez ograniczeń podróżować w Czechach wszystkimi pociągami uruchamianymi przez České Dráhy po Ślasko - Morawskim Kraju w dniu ważności tego biletu . Natomiast Jeśli będziesz odbywał podróż w dzień powszedni, to polecam bilet dobowy Kolei Śląskich, który upoważnia do nieograniczonej liczby przejazdów wszystkimi pociągami Kolei Śląskich i České Dráhy w Kraju Śląsko - Morawskim w ciągu 24 godzin od momentu pierwszego przejazdu.
Więcej potrzebnych szczegółów znajdziesz tutaj


Dziękuje bardzo za pomoc, moja podróż odbędzie się w dzień powszedni Smile Nawet nie wiedziałem, że taka oferta KS ma do zaproponowania, czyli na tych biletach mogę bezpośrednio się dostać do stacji Hranice na Morave ? Super Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 30-05-2016, 20:09   

Cytat:
Nawet nie wiedziałem, że taka oferta KS ma do zaproponowania, czyli na tych biletach mogę bezpośrednio się dostać do stacji Hranice na Morave ?

Tak, pociągami CD, nie prywatnymi
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl