Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 220, 221, 222  Następny
Rozkład jazdy 2015/2016
Autor Wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 30-06-2016, 08:42   Re: rozkład jazdy ...

wlodek1956 napisał/a:
to nie są " podsyły " tylko tlk astra w drodze powrotnej do Lęborka

Czyli podsyły Smile
Przejdź na dół

wlodek1956
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 30-06-2016, 09:25   Re: rozkład jazdy ...

dddbb napisał/a:
wlodek1956 napisał/a:
to nie są " podsyły " tylko tlk astra w drodze powrotnej do Lęborka

Czyli podsyły Smile


Laughing no to targiem zgadzam się na " odsyły " czyli odesłany na spoczynek Razz
a swoją drogą strasznie namieszali łącząc część dawnego rozewia ( na Hel ) z łebskiem ( do Łeby ) do dziś w części na Hel w wykazach jest kuszetka a jeździ sypialny.
Mam obawy czy to zamieszanie nie odbije się na frekwencji co pozwoli w roku 2017 na wycięcie któregoś z nich Pozdrawiam serdecznie. Mr. Green
Powrót do góry

atakan Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Paź 2009

PostWysłany: 30-06-2016, 10:00    Odpowiedz z cytatem

wlodek1956, To jest sypialny który jezdzi jako kuszetka z poscielą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wlodek1956
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 30-06-2016, 12:08   rozklad jazdy ....

atakan napisał/a:
wlodek1956, To jest sypialny który jezdzi jako kuszetka z poscielą.


czyli nowy patent Shocked - kuszetka ma po 6 miejsc w przedziale a tu 3 , no jakby nie patrzeć zmiana na plus gorzej gdyby to kuszetka miała udawać sypialny Śmiech dzięki za info pozdrawiam Happy
Powrót do góry

BryTomWi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Gru 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 30-06-2016, 15:53   Re: rozklad jazdy .... Odpowiedz z cytatem

wlodek1956 napisał/a:

gorzej gdyby to kuszetka miała udawać sypialny



Już nie raz tak się zdarzało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

miłośnik Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 03 Kwi 2015

PostWysłany: 30-06-2016, 18:31   Re: rozklad jazdy .... Odpowiedz z cytatem

wlodek1956 napisał/a:
atakan napisał/a:
wlodek1956, To jest sypialny który jezdzi jako kuszetka z poscielą.


czyli nowy patent Shocked - kuszetka ma po 6 miejsc w przedziale a tu 3 , no jakby nie patrzeć zmiana na plus gorzej gdyby to kuszetka miała udawać sypialny Śmiech dzięki za info pozdrawiam Happy


nowe kuszetki po modernie mają 4 miejsca w przedziale i zamykane drzwi jak w sypialnym bez szybek przedzialowych. Kursują m.in. na TLK Centaurus i IC Orion
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wlodek1956
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-07-2016, 06:56   Re: rozklad jazdy ....

Widziałem te wagony sypialny i kuszetka po przebudowie na dworcu w Kołobrzegu, miesiąc temu i gdyby nie zwariowany pomysł na nieotwierane okna to było by fajnie ( wiem , że chodzi o klimatyzację ale są wagony z klimą i otwieranymi oknami ) a tak cały sentyment , romantyzm kolejowy diabli wzięli wagony upodabniają się do autobusów Twisted Evil
Powrót do góry

Kolejoman2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: 04-07-2016, 10:34    Odpowiedz z cytatem

wlodek1956 napisał/a:
Witam Kolego to nie są " podsyły " tylko tlk astra w drodze powrotnej do Lęborka , do ubiegłego roku tlk Łebsko kończył bieg w Łebie i na pusto wracał do Lęborka czyli woził powietrze a od tego roku i słusznie IC wymyślił że może ktoś ma ochotę pojechać do Lęborka a może i dalej do Gdyni, Gdańska na wycieczkę i tyle :

W końcu po wielu latach ktoś pomyślał i ujawnił te przejazdy. Zawsze mnie wkurzało, że ostatni pociąg z Lęborka do Łeby jest tak wcześnie, a pierwszy z Łeby do Lęborka tak późno. Nieraz musiałem dawać w łapę drużynie, żeby jechać tym do Łeby Razz a też nie zawsze się udawało i czasami oglądałem odjeżdżający skład do Łeby i musiałem iść na PKS.

Co do porannych pociągów to jest ryzyko punktualności jeśli pociąg z południa Polski złapie opóźnienie. Kiedyś dawno temu, jeszcze za czasów jednego PKP te podsyły też były ujawnione i wracały do Lęborka jako osobówki. Ja wyjeżdżałem rano z Łeby na przesiadkę do Lęborka i chciałem skorzystać z pierwszej osobówki wracającej po przyjeździe jako pośpiech z Katowic, ale on załapał ponad 100 minut opóźnienia i musiałem awaryjnie iść na busa.

_________________
Pozdr.
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Urbi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Kwi 2009
Skąd: Łódź / UK

PostWysłany: 04-07-2016, 23:06    Odpowiedz z cytatem

http://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/utrudnienia/czasowe-zmiany-w-kursowaniu-pociagow.html

11 par zawieszonych w okresie 24 VI - 01/02 VIII.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 04-07-2016, 23:11    Odpowiedz z cytatem

Urbi, wiadomo jaki jest powód tych zawieszeń? Bo PKP IC nie raczyło przedstawić go pasażerom.

Beton

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

borsuk1977 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 05-07-2016, 06:30    Odpowiedz z cytatem

Na liście znajduję się IC Asnyk z J. Góry do Łodzi Kaliskiej w dn 24 lipca.
Ale w rozkładzie połączenie na 24 lipca się wyświetla.
W systemie sprzedaży też.
Więc o co chodzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BryTomWi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Gru 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05-07-2016, 08:46    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Urbi, wiadomo jaki jest powód tych zawieszeń? Bo PKP IC nie raczyło przedstawić go pasażerom.


No jak to? ŚDM! Przecież są tak świetnie przygotowani...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05-07-2016, 12:54    Odpowiedz z cytatem

Zawieszenie tych pociągów to jest skandal ale w końcu mamy "dobrą zmianę". Ponieważ ofiarami tego padną przede wszystkim osoby starsze nie mające dostępu do internetu to czekam na jakąś gigantyczną aferę. Nikt nie miałby nic przeciwko zawieszeniu tych pociągów gdyby zostało to zapowiedziane minimum 31 dni przed czyli kiedy nie można jeszcze kupić biletów. A tak co ma zrobić osoba starsza, samotna, matka z małym dzieckiem która przychodzi na dworzec i się dowiaduje, że jej pociągu nie ma. A np. taki "Skaryna" to ostatni pociąg w dobie. Noc na dworcu w Terespolu. Może pan minister jeden z drugim zanocuje. Zapraszam.
Albo ktoś się wybiera konkretnym pociągiem bo ma dalej przesiadkę i następny pociąg mu nie pasuje.
Co wtedy mają zrobić takie osoby.
Papież Franciszek to więcej w naszym kierunku nie spojrzy bo takiego bałąganu jak z organizacją SDM w Polsce jeszcze nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

borsuk1977 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 05-07-2016, 13:03    Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja mam bilet na 24 lip na Asnyka z Ostrowa Wlk do Łodzi Kal. Ale najlepsze jest to że mam w Ostrowie przesiadkę z IC ze Świnoujścia - i co teraz ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05-07-2016, 13:06    Odpowiedz z cytatem

borsuk1977: zadaj to pytanie minister Kempie albo ministrowi Błaszczakowi. Ileż to zapewnień z ich strony nie było ze jesteśmy świetnie przygotowani na SDM. Ja bym naprawdę napisał do nich, tylko toż to nie wiedzą jak pociąg wygląda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 214 z 222 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 220, 221, 222  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl