Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w KD
Autor Wiadomość

Mariusz1987 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lut 2016

PostWysłany: 12-10-2016, 18:10   Rekrutacja na stanowisko maszynisty w KD Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie na stronie KD jest informacja że poszukują kandydatów do świadectwa maszynisty.

LINK

Wszystko fajnie tylko jak tu przeżyć 1,5 - 2 lata za najniższą krajową?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

TwisterYano Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2016
Skąd: Łódź

PostWysłany: 14-10-2016, 11:23    Odpowiedz z cytatem

Generalnie decydując się na licencje maszynisty, trzeba wiedzieć że kolejnym procesem szkolenia jakim jest świadectwo u przewoźnika jest praca za najniższą krajową. Tak jest wszędzie w państwówce IC, PR, KM etc.
U prywaciarzy pewnie trochę lepiej z hajsem, ale z tego co wiem to na razie żaden prywaciarz z wyjątkiem Miedź-Transu, szkoleń nie organizuję.

Zostałem zaproszony na rozmowę na poniedziałek do kolei dolnośląskich, dam znać jakie warunki proponują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 14-10-2016, 12:32    Odpowiedz z cytatem

Mariusz1987 napisał/a:
Wszystko fajnie tylko jak tu przeżyć 1,5 - 2 lata za najniższą krajową?

Ale czego Ty oczekujesz? Przewoźnik Ciebie szkoli i na dodatek Ci płaci. Za kurs np. C+E Ty bulisz (tak wiem że trwa zdecydowanie krócej). Każdy staż w każdej firmie wiąże się z nędzną wypłatą.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomek-Gliwice
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 14-10-2016, 16:21   

Od kiedy wisiało to ogłoszenie na stronie KD ?? Bo nie wiem czy to jest jeszcze aktualne, skoro piszesz ze już na rozmowy zapraszają ??
Powrót do góry

TwisterYano Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2016
Skąd: Łódź

PostWysłany: 20-10-2016, 07:52    Odpowiedz z cytatem

Tomek-Gliwice napisał/a:
Od kiedy wisiało to ogłoszenie na stronie KD ?? Bo nie wiem czy to jest jeszcze aktualne, skoro piszesz ze już na rozmowy zapraszają ??


Z tego co wiem, cały czas trwa rekrutacja, więc można wysyłać CV. Ja generalnie już po rozmowie i od listopada mam zacząć kurs na świadectwo. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dany1390 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Paź 2016

PostWysłany: 20-10-2016, 09:45    Odpowiedz z cytatem

Jeśli możesz udzielić skrawka tajemnicy czy sprawdzali Twoją wiedzę na spotkaniu i w kwestiach finansowych jak to na początku wygląda bo chcąc pracować tam trzeba wynająć mieszkanie przynajmniej w moim przypadku? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

TwisterYano Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2016
Skąd: Łódź

PostWysłany: 23-10-2016, 09:06    Odpowiedz z cytatem

Generalnie, w sumie ciężko to nazwać rozmową. Weszliśmy w 12 chłopa, powiedzieli jakie są warunki zatrudnienia. Czy się zgadzamy i dostaliśmy skierowania na badania i do domu. Nie było żadnego testu z wiedzy jak w IC. Jeżeli przejdę badania, podpisuję umowę i zaczynam pracę.

Koleje Dolnośląskie nie mają bazy noclegowej, ani nic nie zapewniają. Ja również muszę szukać mieszkania we Wrocławiu, bo jestem z Łodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl