Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Stanisław Kogut news
Autor Wiadomość

Kleinnepole Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Mar 2012
Skąd: ks. oświęcimskie

PostWysłany: 11-04-2012, 16:25    Odpowiedz z cytatem

dyżurny napisał/a:
Kleinnepole, sam Kogut powiedział, że politycy muszą być autorytetami dla ludzi, ale jak widzę takiego senatora, który dużo gada mało robi, i do tego tak się zachowuje na meczu, mimo że jest osobą publiczną, to wybacz ale ni jak nie jest to dla mnie autorytet. A jeżeli chodzi o sędziowanie, to przecież mógł to inaczej powiedzieć. Była konferencja po meczu, mógł na to zwrócić uwagę w sposób kulturalny..


Zgadza się, powinien przeprosić po meczu, jak opadły emocje. Ale my dyskutujemy o samym meczu. A to są emocję, często skrajne.

[ Dodano: 11-04-2012, 17:28 ]
jacwol napisał/a:
Filmik rewelacja!!! Bywalcy ławeczki w "Ranczu" mają większy potencjał intelektualny niż ten senator. Gęba pełna frazesów a słoma wychodzi wiadomo skąd.
kleinnepole brakuje tylko żebyś napisał że kibice Gieksy to "zakamuflowana opcja niemiecka" jak to określił polityczny menotor pana senatora.


Parafrazując wpis poniżej Twojego, od dystansowania się od polskiego patriotyzmu do bycia przedstawicielem zakamuflowanej opcji niemieckiej jest daleka droga. Biorąc jednak pod uwagę, że wielu kibiców Gieksy to sympatycy RAŚ sprawa jest dość oczywista dla myślącego człowieka.

[ Dodano: 11-04-2012, 17:29 ]
rumburak napisał/a:
Kleinnepole napisał/a:
Najwyższy czas zrozumieć, że bycie katolikiem nie oznacza bycie potulną ciotą (jakby chciał Janusz P.)


Czy między byciem "potulną ciotą" a wulgarnym, zakłamanym hipokrytą nie ma już żadnych postaw pośrednich, które mógłby on przyjąć? Widzimy tylko skrajności?


Odpowiedziałem dwa zdania wyżej.

_________________
Żywiecczyzna i okolice Białej to Małopolska pod śląską okupacją
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 11-04-2012, 16:41    Odpowiedz z cytatem

Senator Kogut przeprasza! "Czasem emocje biorą górę"

Działacz Kolejarza Stróże Stanisław Kogut przeprosił za swoje zachowanie podczas niedawnego meczu z GKS-em Katowice.
W trakcie spotkania senator i wiceprezes klubu obrażał sędziego Mariusza Korzeba, trenera GieKSy Rafała Góraka i cały GKS zarzucają mu kupno meczu. Zarząd GieKSy wystosował do niego pismo z żądaniem przeprosin.
Na Bukową już dotarła odpowiedź, którą ujawnia oficjalna strona GKS-u.

Szanowny Panie Prezesie,

W imieniu własnym chciałem serdecznie przeprosić Pana, cały Zarząd oraz sztab trenerski GKS Katowice za moje słowa, które padły na meczu rozgrywanym pomiędzy Państwa Klubem a Kolejarzem Stróże 7 kwietnia br. Zarówno Pan, Zarząd i sztab trenerski Państwa Klubu, jak również Zarząd i sztab trenerski Kolejarza Stróże, serce by dał za swoich zawodników, żeby osiągnęli jak najlepsze wyniki sportowe. Jednak czasem emocje biorą górę - tak było w moim przypadku. Chciałbym, żeby ten przykry incydent nie miał wpływu na naszą bardzo dobrą współpracę pomiędzy klubami.

Jeszcze raz pragnę serdecznie przeprosić wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób poczuli się urażeni moimi słowami.

Z poważaniem dla Pana Prezesa, Zarządu i całego sztabu trenerskiego, Stanisław Kogut Senator RP


Do listu z przeprosinami dołączony został obraz Matki Boskiej.

źródło: gazeta.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kleinnepole Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Mar 2012
Skąd: ks. oświęcimskie

PostWysłany: 11-04-2012, 20:27    Odpowiedz z cytatem

No i załatwił sprawę po męsku. w przeciwieństwie do innego wielkiego chrześcijanina Niesiołowskiego czy przedstawicieli światłych,postępowych i pełnych kultury ateistów typu biłgorajskiego.

_________________
Żywiecczyzna i okolice Białej to Małopolska pod śląską okupacją
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jacwol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lis 2008
Skąd: Siemianowice

PostWysłany: 12-04-2012, 09:56    Odpowiedz z cytatem

Coś ostatnio często związkowcy również byli musza się tłumaczyc. jakaś czarna seria wpadek. Swoją drogą fajna taktyka, najpierw zwyzywać a potem święty obrazek.
Kleinnepole widać że Twoja wiedza na temat Śląska jest zerowa a w sumie na Śląsk masz niedaleko. Przyjmij do wiadomości że Ślązak to nie jest Niemiec a autonomia to nie przyłączenie do Niemieci. To powinno być oczywiste dla myślącego człowieka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kemi73 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 12-04-2012, 20:03    Odpowiedz z cytatem

O zachowaniu się podczas meczu z GKS Katowice i o piłkarskiej wiośnie cudów z senatorem Stanisławem Kogutem rozmawia Daniel Weimer

Daniel Weimer: Całą Polskę obiegł pokazywany w You Tube, następnie w TVN 24 film, na którym widać i słychać, jak przeklina Pan sędziów i trenera GKS Katowice w rozgrywanym w Wielką Sobotę pierwszoligowym meczu Kolejarza. Co ma Pan na swoje usprawiedliwienie?

Stanisław Kogut: Przede wszystkim protestuję przeciwko słowu "przeklina". Czy ja użyłem choćby jednego słowa na "k", albo na "ch"? Nie. To niby z czego ja się mam usprawiedliwiać? Z miłości do swego klubu?

DW: W dosyć dziwny sposób Pan tę miłość manifestował.

SK: Dlaczego dziwny?

DW: Ponieważ nie krzyczał Pan na przykład "Chłopaki do boju", "Kolejarz gola", ale "Sędzia, ty kretynie, dziadygo, szmaciarzu, matole", "Tyś jest sędzią, czy handlarzem?"

SK: Przepraszam, słowo kretyn z moich ust nie padło.

DW: Padło. Przyjmuje Pan zakład?

SK: Dobra, chwytamy się detali, w emocjach różne rzeczy się wygaduje. A dziadyga? Co w tym złego? Przecież słabo sędziował.

DW: Naprawdę uważa Pan, że takie epitety licują z godnością wiceprezesa klubu, a przede wszystkim senatora RP?

SK: Proszę pana, senator Prawa i Sprawiedliwości zawsze powinien bronić prawa i sprawiedliwości. I ja to czyniłem, choć przyznaję, że w sposób trochę specyficzny. Bo na piłkarskim boisku sprawiedliwości nie było. A Kogut Kolejarzowi oddałby serce i duszę. Żeby tylko zwyciężał. Ale w sportowej rywalizacji.

DW: Zatem uważa Pan, że nie należy dopatrywać się w Pańskim zachowaniu niczego nagannego?

SK: Już mówiłem, że bardzo emocjonalnie podchodzę do każdego meczu, lecz jestem pozytywnym kibicem. Jeśli jednak komuś dzieje się krzywda, to każdy ma prawo do wyrażenia swej opinii.

DW: W poniedziałek powiedział Pan, że filmowanie Pana reakcji to była zamierzona przez przeciwników politycznych robota. Mająca na celu ośmieszenia Pana w oczach opinii publicznej.

SK: Zdecydowanie podtrzymuję tę teorię. To było wyrafinowane działanie. A co pan powie o takim podstępnym filmowaniu z ukrycia? To przecież powrót do czasów ubeckich, do czasów rządzenia krajem przez PZPR.

DW: Urażony Pańskimi okrzykami poczuł się prezes GKS Katowice Jacek Krysiak. Domaga się pisemnych przeprosin.

SK: Jeśli trzeba, to ja te przeprosiny wyślę. Bo znam pana Krysiaka, tak samo jak ja jest zakochany w swym klubie i świetnie się dogadujemy.

DW: A co z trenerem Rafałem Górakiem? Wykrzyczał mu Pan przecież, że, cytuję: "gówno się znasz na piłce, ino kibicom spokój zakłócasz". Na konferencji prasowej powiedział, że pewna osoba, która rządzi i dzieli w Kolejarzu uraziła jego godność osobistą. Jak Pan sądzi, kogo miał na myśli?

SK: Spokojnie. Z trenerem sprawa jest już załatwiona. Zatelefonowałem do niego, przyjął moje przeprosiny. Gdybyśmy rozmawiali osobiście, podalibyśmy sobie ręce. To naprawdę wyśmienity fachowiec. Nie ma między nami żadnej zadry.

DW: Nie mogę nie zauważyć, że podobnie jak na meczu z GKS zachowywał się Pan także we wcześniejszych spotkaniach Kolejarza.

SK: Już panu mówiłem, że za bardzo kocham ten klub i nerwy mi puszczają. Dlatego sobotnie spotkanie skończyło się dla mnie w 60 minucie, kiedy Basta dostał czerwoną kartkę. Opuściłem wówczas stadion. Powróciłem po meczu, żeby złożyć piłkarzom świąteczne życzenia.

DW: I przy okazji zagrozić wycofaniem Kolejarza z rozgrywek...

SK: Zgadza się, tak powiedziałem. Bo ta runda rewanżowa to w polskiej piłce istna wiosna cudów. Padają takie wyniki, że ręce opadają.

DW: Mówi Pan o korupcji?

SK: O korupcji, o fatalnym sędziowaniu, o tym, że kluby z takich małych miejscowości jak Stróże czy Nieciecza są solą w oku decydentów. Wymyślili takie warunki, że otrzymanie licencji na przykład przez nas staje się niemożliwością. Zostaliśmy pozostawieni samym sobie. Gdybym miał takiego możnego sponsora, jakiego ma GKS, to na klęczkach poszedłbym do Częstochowy. Byłem na meczu Termaliki z Wartą Poznań. Już w pierwszych minutach powinna mieć rzut karny, a sędzia puścił grę. A na naszym spotkaniu? Nie należało się nam "wapno"po strzale Gajtkowskiego i ręce jednego z graczy GKS? Pan arbiter uznał, że była to ręka nastrzelona. W ogóle uważam, że powinno się wprowadzić zawodowstwo u sędziów. Niech przyjeżdżają arbitrzy z innych krajów byle znali się na piłce. Bo ja nie twierdzę, że nasi sędziowie celowo wypaczają wyniki meczów. W większości przypadków są po prostu słabi.

DW: Ma Pan jakieś dowody na tę wspomnianą korupcję?

SK: Gdybym miał, to jako senator PiS natychmiast zgłosiłbym je w prokuraturze. A pretensje mam również do was, dziennikarzy. Nierówno traktujecie poszczególne kluby. O Sandecji potraficie rozpisywać się na całe kolumny, a o Kolejarzu od czasu do czasu zamieścicie najwyżej jakąś wzmiankę.

DW: Jednak senator PiS wciąż tkwi w tym "zgniłym" futbolu...

SK: Będę szczery. Poważnie zastanawiam się , czy ma sens ładowanie w piłkę ciężkich pieniędzy. Nie lepiej przekazać je na rzecz ludzi chorych na stwardnienie rozsiane?

Rozmawiał Daniel Weimer

Źródło: NaszeMiasto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

KrzysiekGrabski Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Kwi 2012
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24-04-2012, 08:33    Odpowiedz z cytatem

Dziennikarze lubią kontrolować a kto kontroluje dziennikarzy.
Pan Kogut zachował się niezbyt elegancko i powinien przeprosić ale osobiście.
No dobra,ważne,że przeprosił.
A my sami ile mamy takich złych emocji na sumieniu?
Wiem,trzeba być "kimś"aby zainteresować dziennikarzy.
Wypowiadajcie się sami a nie przytaczacie cytaty które mogą się mijać z prawdą.
Etyka dziennikarska stała się towarem mocno reglamentowanym wśród tychże dziennikarzy.Liczy się sensacyjny news,żyjący krótko ale w kolejce czekają inne super newsy.A Pana dziennikarza zapraszam na inne mecze z udziałem chociażby drużyn których kibice nie darzą się sympatią.Tam nie będą się tak przepraszać jak to miało miejsce w koguciej aferze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25-07-2015, 12:01    Odpowiedz z cytatem

Od kolejarza do pierwszego inkwizytora III RP. Stanisław Kogut z PiS.

http://natemat.pl/149539,od-kolejarza-do-pierwszego-inkwizytora-iii-rp-stanislaw-kogut-z-pis-krystyna-pawlowicz-senatu

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

milicja3 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2009

PostWysłany: 26-07-2015, 09:19    Odpowiedz z cytatem

Więcej takich, a za 50 lat nikt nie będzie wiedział kto to jezus, wojtyła i maryja.
Ps. tekst jest bez błędów ortograficznych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

beton44 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Cze 2009

PostWysłany: 27-07-2015, 20:02    Odpowiedz z cytatem

PS. Imiona własne pisze się z wielkiej litery. Tekst jest z błędami ortograficznymi.

Może twoją fobię można jakoś osłonić lekami ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kleksograf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Cze 2007

PostWysłany: 05-11-2015, 18:19    Odpowiedz z cytatem

PiS u władzy. Kogut jedzie z koksem...

http://naszdziennik.pl/ekonomia-gospodarka/146509,sprzatania-na-kolei-jest-co-niemiara.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 20-11-2015, 16:06    Odpowiedz z cytatem

Stanisław Kogut objął obowiązki przewodniczącego Komisji Infrastruktury w Senacie. Jednocześnie złożył rezygnację ze stanowiska prezesa zarządu Izby Gospodarczej Transportu Lądowego.

Więcej:
http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/26533/stanislaw-kogut-przewodniczacym-senackiej-komisji-infrastruktury.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

leo1407 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2007
Skąd: z PKP

PostWysłany: 20-11-2015, 18:40    Odpowiedz z cytatem

Zapowiada się ciekawy okres w dziejach PKP....Czytałem niejedną wypowiedź pana Koguta w ostatnim okresie czasu, także w temacie bankomatów i tego, co wyprawiają... Wiele krytycznych słów padało w tych wypowiedziach, zobaczymy jak to się przełoży na czyny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-10-2016, 22:11    Odpowiedz z cytatem

Na Facebooku pojawił się wpis o intrygującym tytule "Misiewicze cysorza Koguta":

https://www.facebook.com/infokolej/posts/1282876418410737

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29-10-2016, 20:12    Odpowiedz z cytatem

Wiadomości TVP donoszą, że senator Stanisław Kogut stracił władzę w partyjnej strukturze PiS regionu nowosądeckiego. Zdecydował o tym szef partii Jarosław Kaczyński. Czyżby to efekt przegięcia pały z "Misiewiczami" Koguta?

http://wiadomosci.tvp.pl/27534937/zmiany-w-prawie-i-sprawiedliwosci

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 08-12-2016, 22:59    Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że ten jegomość to Stanisław Kogut, były szef kolejarskiej "S", obecnie senator PiS. Facet ewidentnie jest fachowcem od savoir-vivre, specjalizacja: zakładanie krawatów.

imie-nazwisko.jpg
TVN nie wie kto to jest.
Plik ściągnięto 48 raz(y) 20.4 KB


_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl