Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Bilety w salonach prasowych Kolportera
Autor Wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-11-2016, 18:05   

Po pierwsze na razie nie ma nawet połączeń Przewozów Regionalnych w e-podróżniku, a przynajmniej nie wszystkie. A po drugie PR-y mają na tyle elastyczny system sprzedaży, że spokojnie wdrożą to na biletyregionalne.pl (nawet nazwa pasująca). Co oczywiście nie wyklucza możliwości sprzedaży w salonach Kolportera czy innych przez stronę.
Przejdź na dół

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 17-11-2016, 18:13    Odpowiedz z cytatem

Jest 100% połączeń PR na ep. Nie zauważyłem żadnych braków, a jak już są to są to jednostkowe przypadki. Zaufaj mi że mam jeszcze kilka dowodów na to że tak będzie, jak mi nie wierzysz to się niebawem przekonasz. Nie wszystko mogę publicznie napisać, ale dużo wskazuje na to .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-11-2016, 18:21   

Cytat:
Jest 100% połączeń PR na ep

Bielsko-Biała - Kraków?
Powrót do góry

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 17-11-2016, 19:24    Odpowiedz z cytatem

Kraków Płaszów w roli ścisłości. Tak są, ostatnio planowałem dla siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-11-2016, 21:58   

Raz są, raz nie ma. Teraz widać, wcześniej tylko busy Lajkonika się pokazywały. Ale to nie ważne. W temacie - za jakiekolwiek rozszerzanie dostępności biletów czy dogadywanie się firm komunikacyjnych w kwestii wspólnych biletów trzymam kciuki.
Powrót do góry

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 18-11-2016, 05:30    Odpowiedz z cytatem

Uwierz mi że jest to wyłapywane na bieżąco. Na hafasie też nieraz jest wielki bałagan.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 19-10-2017, 14:22    Odpowiedz z cytatem

Bilety PolRegio dostępne w salonikach prasowych Kolportera.

Od dzisiaj pasażerowie mogą kupić bilety na pociągi PolRegio w blisko 800 salonikach prasowych Kolportera. Nowy kanał sprzedaży to kolejne udogodnienie wprowadzone dla pasażerów PolRegio.

Więcej:
https://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/31058/bilety-polregio-dostepne-w-salonikach-prasowych-kolportera.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 12-12-2017, 14:22    Odpowiedz z cytatem

Bilety okresowe PolRegio w salonikach Kolportera i na platformie e-podróżnik.pl.

PolRegio rozszerzyło kanały sprzedaży biletów okresowych (tygodniowe, miesięczne i kwartalne), które od 10 grudnia można nabyć poprzez platformę e-podróżnik.pl oraz w blisko 800 salonach prasowych Kolportera na terenie całej Polski.

Więcej:
https://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/31407/bilety-okresowe-polregio-w-salonikach-kolportera-i-na-platformie-e-podroznik-pl.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

dziabong Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Gru 2016

PostWysłany: 07-01-2018, 15:31    Odpowiedz z cytatem

Udało się kiedyś komuś kupić bilet PolRegio w Kolporterze? Ja próbowałem w kilku miejscach z ciekawości jak taka transakcja będzie wyglądać, ale nie da rady. Obsługa albo nie wie o co chodzi i że coś takiego u nich w ogóle jest, albo stwierdza, że nie umie, bo nikt nie przeszkolił, albo że poprzedni ajent nie przekazał żadnych haseł w związku z czym nawet jakby chciała się tego podjąć to nie ma ku temu technicznej możliwości. Zdarza się także (w ramach uprzejmej porady po odmowie) odesłanie do internetu lub kasy na dworcu Smile

Chciałem się także dowiedzieć na infolinii Kolportera czy usługa ta polega na zwykłym wypełnieniu przez sprzedawcę formularza w e-podróżniku, gdzie trzeba będzie mu podać imię, nazwisko, numer i rodzaj dokumentu oraz adres domowy, co w końcowym rozrachunku przerodzi się w wydruk na kartce A4. Ale tam co ciekawe też nikt nic nie wie.

Prawdopodobnie powyższe komunikaty, które przedrukowywały różne media, miały jedynie za zadanie poszerzyć świadomość istnienia serwisu e-podrożnik.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl