Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 105, 106, 107  Następny
Rozkład jazdy 2016/2017
Autor Wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 22-12-2016, 10:52    Odpowiedz z cytatem

Może jak to połączenie wypali to będą i kolejne. Raz na jakiś czas jadę na wschód, także co nieco się orientuję. W każdym razie z połączenia na pewno skorzystam, Ciebie też zachęcam Very Happy.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 22-12-2016, 10:54    Odpowiedz z cytatem

Orientuje się ktoś ile trwa przejazd komunikacją zastępczą z Gorzowa do Tczewa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-12-2016, 12:42   

sheva17 napisał/a:
W każdym razie z połączenia na pewno skorzystam, Ciebie też zachęcam Very Happy.

Chętnie bym skorzystał, bo od dawna kusi mnie wycieczka do Lwowa, najlepiej koleją. Jednak gdybym się wybrał to na jedno lub dwudniową wyprawę, tak żeby być na miejscu przed południem, a wrócić w godzinach wieczornych. Niestety, ale to połączenie nijak nie jest w stanie zrealizować takiego planu, więc nie pozostaje mi nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i poczekać na te kolejne Wink
Powrót do góry

kowal331 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Gdansk

PostWysłany: 22-12-2016, 13:28    Odpowiedz z cytatem

jajo31 napisał/a:
Orientuje się ktoś ile trwa przejazd komunikacją zastępczą z Gorzowa do Tczewa?
Z 6 godzin trzeba liczyć,bo autobus nie jedzie DK22,tylko musi zaliczyć miejscowości,w których zatrzymywał się pociąg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

turystka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 29 Mar 2012
Skąd: Gorzów Wlkp

PostWysłany: 22-12-2016, 14:56    Odpowiedz z cytatem

Dziś jechaliśmy z Gorzowa do Piły autokarem wynajętym przez PKP, który dotarł z opóźnieniiem (1h40').
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 22-12-2016, 19:23    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Koleżanek i Kolegów potrafi mi powiedzieć, czy skład pociągu Regio 77169 rel. Leszno (4:03) - Poznań Główny (5:26) przechodzi następnie na Kamieńczyka do Szklarskiej Poręby? A jeśli tak, to czy skład jest ściągany czy też stoi w peronach oczekując odjazdu jako Kamieńczyk?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MarianPaździoch Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Lis 2016

PostWysłany: 22-12-2016, 19:46    Odpowiedz z cytatem

Desiro2 napisał/a:

dodajmy,że z wiecznie opóźnionym "Wyspiańskim" Razz


To akurat nie jest prawdą. Wyspiański w relacji Wrocław - Przemyśl jeździ planowo: http://ipa.lovethosetrains.com/train/6302/3%20WYSPIA%C5%83SKI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

WTK Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Wrz 2015

PostWysłany: 23-12-2016, 08:57    Odpowiedz z cytatem

Wracając do Przemyśl-Kijów, to na intercity.pl cisza... Wstydzą się czy co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Przemyślanin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Gru 2008
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 23-12-2016, 12:04    Odpowiedz z cytatem

WTK, Wejdź i zobacz Smile

_________________
Pozdrawiam z Przemyśla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 27-12-2016, 12:40    Odpowiedz z cytatem

Świąteczne zgrzyty w pociągu "Noteć" bo sprzedawano miejscówki na wagon bezprzedziałowy i numeracja nie zgadzała się.Zgrzyty do tego stopnia że pewna "niewiasta" miała miejscówkę na przedział służbowy i nie chciała opuścić przedziału.Obustronne grożenie wezwania policji do pociągu zaowocowały 30 minutowym opóźnieniem. Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

calsberg Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Lis 2010

PostWysłany: 30-12-2016, 09:06    Odpowiedz z cytatem

Połączenie Gorzowa z Gdynią to póki co chyba największy niewypał rozkładu jazdy 16/17. Dwa tygodnie nowego rozkładu a pociąg ani razu nie wyjechał planowo z GW....Według mnie dobrze skomunikowane pociągi w Zbąszynku lub Krzyżu to w zupełności dobra oferta dla GW. To co "wymyślono" teraz to katastrofa....o ile Dobrawa jeszcze się broni, to Kociewie jest na wykończeniu....a jeszcze zima nie przyszła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 30-12-2016, 10:35    Odpowiedz z cytatem

jajo31, w takiej sytuacja obsługa powinna wskazać pasażerowi inne miejsce, w przypadku braku miejsc w klasie 2 powinni wskazać miejsce w klasie 1 (pamiętam sytuację jak kiedyś wracałem zielonogórską częścią TLK Podlasiak i w wagonie 18 wysiadło ogrzewanie, tłumów nie było i wszyscy się zmieścili do wagonu 16 (więcej wagonów klasy 2 nie było), były tam jeszcze pojedyncze wolne miejsca na środkach przedziałów, jednak z racji tego że miałem miejscówkę przy oknie to kierownik kazał mi iść do 1 klasy, chociaż niczego takiego mu nie sugerowałem). Natomiast wyganianie pasażera mającego miejscówkę na dane miejsce, nawet, jeśli znajduje się ono w przedziale służbowym, bez wskazania innego miejsca jest niczym innym tylko po prostu chamstwem. Jak było w tej sytuacji nie wiem, dlatego postępowania tej konkretnej drużyny oceniać nie zamierzam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 30-12-2016, 20:49    Odpowiedz z cytatem

KRZYCHU 12231-proponowali jej usiąść byle gdzie ale ona upierała się że nie wyjdzie bo nie będzie się co chwile przesiadać jak będą się dosiadać ludzie na kolejnych stacjach z miejscówkami,a o dziwo ten pociąg z Gorzowa wyjechał prawie pełny.Próbowano jej zarezerwować kolejną miejscówkę ale rezerwacje zostały zablokowane przez niezgodność numeracji wagonów z trasą.Co było dalej to nie wiem bo wysiadałem w Krzyżu i widziałem tylko tyle że SOK wchodził do tego wagonu,pewnie przez zgłoszenie kierownika pociągu o tym zdarzeniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kowal331 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Gdansk

PostWysłany: 30-12-2016, 21:25    Odpowiedz z cytatem

calsberg napisał/a:
Połączenie Gorzowa z Gdynią to póki co chyba największy niewypał rozkładu jazdy 16/17. Dwa tygodnie nowego rozkładu a pociąg ani razu nie wyjechał planowo z GW....Według mnie dobrze skomunikowane pociągi w Zbąszynku lub Krzyżu to w zupełności dobra oferta dla GW. To co "wymyślono" teraz to katastrofa....o ile Dobrawa jeszcze się broni, to Kociewie jest na wykończeniu....a jeszcze zima nie przyszła.
W aktualnej postaci na pewno "Kociewie"szybko "umrze".Powinno jeździć z Kostrzyna/O skomunikowane z pociągiem z Berlina.Przy porannym wyjeździe z Kostrzyna oznaczałoby to odjazd ok 7.05,z Gorzowa 7.40,tylko wtedy w Gdyni meldowałby się ok 12.50,czyli dość późno .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 30-12-2016, 21:30    Odpowiedz z cytatem

To miała racja, że nie chciała się przesiąść, skoro nie potrafili wskazać jej konkretnego miejsca. Też bym tak zrobił, chyba, że byłby to końcowy odcinek trasy lub pociąg byłby totalnie pusty, bądź też kazaliby mi się przesiąść do 1 klasy (tam zazwyczaj mogę liczyć, że nikt mnie nie wygoni). Choć w tej konkretnej sytuacji to możliwe, że sam dopłaciłbym do klasy 1, a następnie, w drodze reklamacji, żądałbym zwrotu tej dopłaty. Niestety, przewoźnik zawalił sprawę, więc pasażer nie powinien na tym cierpieć. Rezerwacja miejsc jest po to, żeby mając miejscówkę mieć rzeczywistą gwarancję miejsca siedzącego, a nie tylko teoretyczną. Z resztą wielokrotnie widziałem, jak w sytuacjach awaryjnych w przedziałach służbowych siedzieli pasażerowie. Jak widać można, gdy się chce,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 79 z 107 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 105, 106, 107  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl