Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[rel] Orkiestrowym pociągiem do Cisówki
Autor Wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 19-01-2017, 21:03   [rel] Orkiestrowym pociągiem do Cisówki Odpowiedz z cytatem

14 stycznia 2017 r. odbył się jubileuszowy, 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji, po raz kolejny białostocki sztab tej akcji, zorganizował przejazd pociągiem specjalnym. W tym roku, wybór padł na przejazd trasą Czeremcha-Hajnówka-Cisówka-Hajnówka-Czeremcha. Nie mogłem sobie odpuścić zaliczenia trasy Hajnówka-Cisówka, więc trzeba było się wybrać. Start z Czeremchy planowany na godzinę 8:45, więc fajnie by było sobie zorganizować nocleg po drodze, na szczęście z pomocą zjawił się kol. Piotrek (Pepe).

W czwartek miałem nieprzyjemną sytuację i wylądowałem na pogotowiu, a w piątek w szpitalu, więc wyjazd stał pod znakiem zapytania, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze i w sobotę mogłem rozpocząć podróż.

DZIEŃ 1

Pobudka po 7, by przed 8 opuścić dom. Spacerek na dworzec PKP. Ledwo wchodzę na peron, to już robię za informację Razz Babka chce dojechać jak najszybciej do Wielunia. Niestety,pociąg z Tarnowskich Gór jest dopiero pod wieczór, ale e--podróżnik pokazuje jakiegoś PKS-a po 10. Wraz z ów kobietą zajmujemy miejsce w kibelku Lubliniec-Oświęcim. Przynajmniej w teorii. W praktyce bowiem nastąpi podmiana jednostek, o czym informuje kierownik, przed Katowicami. Opuszczam kibelka i idę do COK-u, po Bilet Wekeendowy MAX i miejscówkę na najbliższe Pendolino do Warszawy, na szczęście są jeszcze wolne miejsca Smile Gdyby nie było to musiałbym kombinować, a tak to udaję się na peron numer 4 i oczekuję przyjazdu dziobaka. W międzyczasie zjawia się osobówka z Chałupek, na której zjawia się kibel w barwach Dolnego Śląska...


Cała relacja i zdjęcia na moim blogu

Zapraszam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

krzysw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2008

PostWysłany: 20-01-2017, 12:01    Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze nie ma zdjec z przejazdu przez Zalew Siemianówka Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 20-01-2017, 18:56    Odpowiedz z cytatem

krzysw, Przez zabrudzoną szybę jadącego szynobusu, ciężko o jakieś zdjęcie. Coś tam próbowałem zrobić, ale kiepsko wychodziło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl