Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
[IC] Czekali 1,5h na przesiadkę dla dwóch osób
Autor Wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22-02-2017, 08:20    Odpowiedz z cytatem

Podróżuję bardzo dużo i uważam, jak większość że sprawę skomunikowań należy załatwić po prostu konkretnymi przepisami. Co, kiedy i na kogo czeka. I koniec. A nie każdy jak Noema ma numery i znajomości w dyspozytorniach. 99% takich możliwości załatwienia skomunikowania nie posiada.
O ile jeszcze w ramach IC skomunikowanie nie jest jakimś większym problemem, zwłaszcza jeżeli pociąg, na który się chcemy przesiąść jest ostatnim w dobie odjeżdżającym w danym kierunku, to skomunikowania między spółkami bardzo często wyglądają bardzo źle. Lubelski dworzec i ich dyspozytorzy biją tutaj rekordy niekompetencji, nawet przy kilkunastosstopniowych mrozach potrafią nie zatrzymać pociągu na 3-5 minut, bo oczywiście się nie da.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ciapaty Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2017

PostWysłany: 22-02-2017, 08:36    Odpowiedz z cytatem

pawelu napisał/a:
uważam, jak większość że sprawę skomunikowań należy załatwić po prostu konkretnymi przepisami. Co, kiedy i na kogo czeka.
Należy też dać dyspozytorom prawo stosowania zdrowego rozsądku (łącznie z prawem do pomyłki od czasu do czasu). Bo jak będzie przepis że czas oczekiwania jest 20 min. a opóźnienie będzie 23 min, to dyspozytor każe temu drugiemu pociągowi odjeżdżać by się nie narazić na zarzut złamania Świętych Przepisów.

Inna sprawa że łatwiej wydać przepisy niż stosować zdrowy rozsądek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

musia Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Sty 2013

PostWysłany: 23-02-2017, 18:57    Odpowiedz z cytatem

Ja miałam 2 przygody ze skomunikowanymi pociągami.

I tak - 2 sytuacja cudowna. Wspaniała kierownik pociągu, która wszystko załatwiła.

Ale w 1 zdarzeniu myślałam , że wyjdę z siebie. Przy mnie prośba kierownika naszego składu o przytrzymanie innego pociągu na Centralnym. Dla mnie i kilkunastu innych osób. Wjeżdżamy na peron z ok. 10 minutowym opóźnieniem. I widzimy jak z sąsiedniego toru , na tym samym peronie odjeżdża pociąg, który na nas czekał.

Bolało ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl