Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 62, 63, 64  Następny
Rozkład jazdy 2017/2018
Autor Wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 27-03-2017, 10:05    Odpowiedz z cytatem

A jakie pociągi są planowane do Nowego Sącza/Krynicy? W tym roku miał już do Sącza jeździć codziennie Żeromski i nic z tego nie wyszło.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27-03-2017, 11:48    Odpowiedz z cytatem

Jestem w posiadaniu projektu rozkładu jazdy PKP Intercity (stan na dzień 5 marca). Dokument jest do użytku służbowego w toku prac nad rozkładem i nie podlega publikacji. Osoby zainteresowane niech się zgłoszą do mnie na PW.

Niedługo muszę zapłacić za serwer i proszę, aby forumowicze dorzucili się. Utrzymanie forum kosztuje, wszyscy z niego korzystacie, więc kto chce niech wpłaci 10 zł. To koszt jednego piwa w knajpie.

Link do systemu płatności internetowych:
https://homepay.pl/wplata/12211-serwer

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 28-03-2017, 22:31    Odpowiedz z cytatem

No proszę, wszyscy dostali projekt rozkładu i na forum cisza. Od wczoraj zero postów. Zaczytani? Rolling Eyes

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

ambrosia Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 05 Maj 2016
Skąd: Lubliniec

PostWysłany: 28-03-2017, 22:45    Odpowiedz z cytatem

Przerywając cisze zaczne gdybać: co może być przyczyną skasowania jednego EIP dla Wrocławia? Czyżby brakowało pendolinów nad Baltykiem lub na Podhalu? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wlodek1956
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 29-03-2017, 06:13   

ambrosia napisał/a:
Przerywając cisze zaczne gdybać: co może być przyczyną skasowania jednego EIP dla Wrocławia? Czyżby brakowało pendolinów nad Baltykiem lub na Podhalu? Very Happy


stawiam na górskie klimaty , w końcy nie bez kozery władowali tyle setek milionów w baypasy ( Kraków , Sucha ) Język
Powrót do góry

hokent Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2017

PostWysłany: 29-03-2017, 08:33    Odpowiedz z cytatem

Skoro Korsarz z Tarnowskich Gór do Kołobrzegu przez Karsznice to co przez Wieluń i Kępno w sezonie? A może jakiś poza sezonem jak za dawnych czasów??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jack Daniel's Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Kwi 2015

PostWysłany: 29-03-2017, 08:55    Odpowiedz z cytatem

Dzienna całoroczna TLK Rawa z Katowic do Poznania. Oby tylko do grudnia nie podjęto decyzji o jej oterminowaniu w 6 i 1. Póki co planują codziennie ją uruchomić. Co ciekawe, już od czerwca ma pojechać przez Tarnowskie Góry, przy czym tylko dwa razy w tygodniu, zobaczymy co z tego będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 29-03-2017, 09:08   

Noema napisał/a:
No proszę, wszyscy dostali projekt rozkładu i na forum cisza. Od wczoraj zero postów. Zaczytani? Rolling Eyes

A co tu dyskutować? Z Bielska-Białej na Katowice w tym samym czasie ma jechać IC do Białegostoku i EIP do Warszawy, blisko trzy godziny później też ramie w ramię (cóż, w sumie są dwa tory...) jadą TLK do Szczecina i EIP do Gdyni. Albo ktoś tam bierze w IC układając rozkłady, albo dostaliście fejka
Powrót do góry

xshopper Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2016

PostWysłany: 29-03-2017, 09:25    Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie: bo doszły mnie słuchy Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes że jakimś dziwnym cudem wszystkie TLK (5 par) na trasie Gdynia - Szczecin i Szczecin -Gdynia będą miały czas przejazdu 3:59. To trochę nierealne, bo czasy są wręcz rekordowe i nigdy tak nie było, żeby wszystkie pociągi pokonywały jedną trasę w takim samym czasie i zastanawia mnie czy w tym projekcie zostały już wzięte pod uwagę pociągi PolRegio i SKM? Pewnie nie i zapewne czasy zostaną wydłużone po zsynchronizowaniu propozycji PKP Intercity z PolRegio i SKM, ale może jestem w błędzie i ktoś zna odpowiedź Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ambrosia Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 05 Maj 2016
Skąd: Lubliniec

PostWysłany: 29-03-2017, 09:27    Odpowiedz z cytatem

A dadzą coś od czerwca zamiast Rawy na Lubliniec-Gliwice? Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jack Daniel's Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Kwi 2015

PostWysłany: 29-03-2017, 10:07    Odpowiedz z cytatem

@ambrosia, Bóg Cię opuścił?

Cytat:
Albo ktoś tam bierze w IC układając rozkłady, albo dostaliście fejka


Ale jak się 15 razy powtarza, że jest dopiero marzec i to jest pierwsza wersja projektu, że do grudnia niektóre rzeczy się zmienią, poprawią, nowe wprowadzą, z czegoś zrezygnują, to NIE! POKAZAĆ I TO JUŻ, BO JA CHCĘ WIEDZIEĆ, CO BĘDZIE SIĘ ZATRZYMYWAĆ W MOJEJ PIPIDÓWIE. To macie i nie płaczcie, że rozkład nie taki, jak Wy chcecie. Następnych przecieków nikt nie będzie już pokazywał, skoro mikolstwo zachowuje się jak rozwydrzony bachor, który nie dostał swojej ulubionej zabawki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29-03-2017, 10:49    Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Ludzie. Przestańcie się wściekać z tym projektem, bo on już jest w 90% zapewne nierealny, i nie wejdzie w życie. Szkoda zdrowia i nerwów. Poczekamy do jesieni, po wakacjach powinny być bardziej aktualne informacje. I tyle. A teraz cieszcie się wiosną, i planować Majówke i wakacje, oczywiście z PKP i PolRegio:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 29-03-2017, 11:18   

Jack Daniel's napisał/a:
@ambrosia, Bóg Cię opuścił?

Cytat:
Albo ktoś tam bierze w IC układając rozkłady, albo dostaliście fejka


Ale jak się 15 razy powtarza, że jest dopiero marzec i to jest pierwsza wersja projektu, że do grudnia niektóre rzeczy się zmienią, poprawią, nowe wprowadzą, z czegoś zrezygnują, to NIE! POKAZAĆ I TO JUŻ, BO JA CHCĘ WIEDZIEĆ, CO BĘDZIE SIĘ ZATRZYMYWAĆ W MOJEJ PIPIDÓWIE. To macie i nie płaczcie, że rozkład nie taki, jak Wy chcecie. Następnych przecieków nikt nie będzie już pokazywał, skoro mikolstwo zachowuje się jak rozwydrzony bachor, który nie dostał swojej ulubionej zabawki!

Jeśli w oficjalnej, nawet roboczej wersji mamy tak, że w tym samym czasie jedzie Pendolino i TLK (chyba ich nie połączą?), to coś jest nie tak.
Z jednej strony, nad rozkładem się pracuje i go oficjalnie nie ujawniają, z drugiej strony jak już ujrzy światło dzienne, to się okazuje, że są tam niezłe kwiatki, ale jest oczywiście za późno, by to zmieniać. Ilu prezesów by nie było, i z jakiej nie byliby opcji, to podejście do pasażera się nie zmienia.
Powrót do góry

K_65 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Lut 2016
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: 29-03-2017, 13:02    Odpowiedz z cytatem

ambrosia napisał/a:
Przerywając cisze zaczne gdybać: co może być przyczyną skasowania jednego EIP dla Wrocławia? Czyżby brakowało pendolinów nad Baltykiem lub na Podhalu? Very Happy


A jakie to ma znaczenie skoro PIC tego składu ok. 11:40 i tak nie raczył zatrzymywać z Lublińcu i to pomimo teoretycznego dobrego skomunikowania z Kluczborka i Tarnowskich Gór, a skład ten jako poza-szczytowy nie powalał na łopatki mega-frekwencją która była dość przeciętna. Analogicznie rzecz się ma z drugim EIP, który zostaje od przyszłego rozkładu 14:29 z Wrocławia ok 15:40 przelot przez Lubliniec który też ma dogodne możliwości przesiadkowe z kierunku Kluczborka i Tarnowskich Gór, a w projekcie na 2017/2018 dalej PIC z uporem maniaka systematycznie przepisuje pionową kreskę dla tego połączenia. W poprzednim rozkładzie Lubliniec miał 3 EIC i 1 Pendolino. Zabrali 1 EIC nie dali żadnego dodatkowego postoju dla EIP. Od nowego rozkładu zabierają kolejny wagonowy EIC, że zostaje tylko EIC ODRA i w zamian dalej żadnych nowych postojów EIP który by to w jakiś sposób zrekompensował. Dodatkowo ekonomiki Ślęża i i Fredro zamienione z wygodnych składów wagonowych na tramwaje.

Tym realnym problemem proszę się zająć a nie pytaniami w stylu czy Lubliniec dostanie coś z Rawę. Generalnie pociągi Poznań- Ostrów Wlkp. - Katowice nie powinny jeździć żadną z obecnych dwóch pod-kombinacji, czyli ani Lubliniec Paczyna Gliwice, ani też Bytom Tarnowskie Góry Wieluń tylko w końcu powinna wrócić normalność czyli Kluczbork Lubliniec Tarnowskie Góry Bytom
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 29-03-2017, 14:27    Odpowiedz z cytatem

Podobno TLK Szkuner, znowu przez Wrocław, Opole, czyli powrót do rozkładu 2016, oby się nie sprawdziły dziwne godziny przyjazdu do Kołobrzegu - około 22. W obecnym i poprzednich rozkładach, bardzo dobra godzina przyjazdu 17.30, czasem 18.30, sporo ośrodków sanatoryjnych zaczyna turnusy kolacją od 18 - 19, dlatego Szkuner miał niezłe obłożenia. Ostatnio jechała znajoma osoba i ok. 80% frekwencji na końcowej w Kołobrzegu.
Jeśli zmienią przyjazd na 22, będzie to raczej pogorszenie oferty.

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 64 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 62, 63, 64  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl