Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 105, 106, 107  Następny
Rozkład jazdy 2016/2017
Autor Wiadomość

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-04-2017, 16:42   

sheva17 napisał/a:
Obecnie jednak oferta kolejowa na 8 to żadna alternatywa, moze poza składami do Lublina, które i tak za chwilę będą kursować tylko do Dęblina.

Fakt kończenie biegu w Dęblinie przez składy dalekobieżne, to jednak drobne nieporozumienie. Przecież odcinek Warszawa - Dęblin będzie chyba przejezdny, więc nie wiem co stoi na przeszkodzie, żeby te pociągi na czas remontu wydłużyć do Warszawy.
Przejdź na dół

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 21-04-2017, 09:29    Odpowiedz z cytatem

Zaczął się remont estakady w Gorzowie i w ruch poszły bohuny na trasie Gorzów-Kostrzyn.Lok z jednym wagonikiem... oj ciężko to widzę przez 1,5 roku...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 21-04-2017, 10:58    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przecież odcinek Warszawa - Dęblin będzie chyba przejezdny, więc nie wiem co stoi na przeszkodzie, żeby te pociągi na czas remontu wydłużyć do Warszawy.


Odcinek Dęblin - Garwolin też ma być zamknięty. Na ED74 składy mogłyby dalej jechać do Łukowa albo do Terespola. Na trasie spokojnie można się pokusić o skomunikowanie ze składami w ciągu Lublin - Warszawa.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzychu_36 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Kwi 2017

PostWysłany: 24-04-2017, 12:42    Odpowiedz z cytatem

Wyglada ze zmiany w rozkladzie sa przygotowywane. Karpaty zniknely od czerwca a za to nosal sie pojawil.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Przemyślanin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Gru 2008
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 24-04-2017, 15:06    Odpowiedz z cytatem

Krzychu_36, Jeśli możesz powiedzieć gdzie Karpaty od czerwca zniknęły to byłbym wdzięczny, bo ja nadal Karpaty widzę aż do grudnia.

_________________
Pozdrawiam z Przemyśla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzychu_36 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Kwi 2017

PostWysłany: 24-04-2017, 18:05    Odpowiedz z cytatem

https://portalpasazera.pl/ ja korzystam z wyszuiwarki plk. One byly jakis czas temu i zniknely niedawno. A Ty gdzie je widzisz jesli mozna?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 24-04-2017, 21:56    Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sytuacja wydarzyła się w niedziele w składzie jadącym z Gorzowa do Poznana.Na nowym przystanku w Gorzowie skład odjeżdżający do Poznania o 9:48 odjechał jakby nic-planowo.Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie to że zapomniano o pasażerach dojeżdżających komunikacją zastepczą z dworca głównego z kierunku Kostrzyna... A kierownik pociągu z rozbrajającym uśmiechem stwierdził że nic się nie stało bo jest remont to i opóźnienia są planowane...(autobus gonił skład do Santoka). A swoja drogą IC zapowiedziało że w razie opóźnienia tego składu w Krzyżu nie będzie skomunikowania z pociagiem IC Matejko(odjazd 10:52) bo jest nastepny skład jadący tą samą trasą (IC Chełmoński-odjazd 13:33) czyli 160 minutowe czekanie na stacji... I w niedziele pare osób sobie poczekało...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 25-04-2017, 06:59    Odpowiedz z cytatem

Karpaty są (już) w wyszukiwarce PLK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzychu_36 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Kwi 2017

PostWysłany: 25-04-2017, 21:07    Odpowiedz z cytatem

Tak widze spowrotem pojawily sie. Dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 26-04-2017, 12:34   

Tego jeszcze nie było – w lipcu pociągi EIP, obsługiwane Pendolino, mają zawitać do Łodzi. To efekt planowanych prac torowych, które wymuszą wprowadzenie pociągów na objazdy. Jednak według dzisiejszych planów nowoczesne składy przejadą przez Łódź Widzew bez zatrzymania.

Szczegóły: http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/pendolino-pojedzie-przez-lodz-bez-zatrzymania-81449.html

No to w lipcu fala samobójstw w Łodzi wzrośnie o 100% Śmiech
Powrót do góry

Urbi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Kwi 2009
Skąd: Łódź / UK

PostWysłany: 26-04-2017, 15:57    Odpowiedz z cytatem

Szczegóły tego objazdu nie są jeszcze domknięte. Dobrze, że temat wyszedł wcześniej, bo idzie jeszcze coś z tym zrobić. Postój na Widzewie jak i Kaliszu/Ostrowie powinien być jak najbardziej. Zresztą ich brak to dla mnie sygnał słabości i strachu PKP IC, bo jeszcze by wyszło, że mieszkańcy z trasy kaliskiej chcą kursować pociągami premium i dopiero by było... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Birdman Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Sie 2012

PostWysłany: 26-04-2017, 17:45    Odpowiedz z cytatem

bert dzięki za odpowiedź.

Cytuję sam siebie
Cytat:
Witam!
Mam pytanko dotyczące TLK "Mamry". Sprawdzałem dla dla kogoś z rodziny RJ jazdy na stronie PKP i mam pewną wątpliwość. Otóż, "Mamry" jadące z Wrocławia do Olsztyna jedzie przez Leszno, Rawicz. Natomiast "Mamry" poruszające się w przeciwnym kierunku omija te stacje i jedzie przez Jarocin i Oleśnicę.

Niedawno sprawdzałem i wtedy w obu kierunkach jechało bezpośrednio. Teraz właśnie w kierunku Wrocka trzeba mieć przesiadkę w Poznaniu z "Mamry" na TLK "Gwarek", jeśli się chce dojechać do Leszna. Dziwne, że ta sytuacja ma miejsce tylko w jedną stronę tzn. Olsztyn - Wrocław.

Wie ktoś o co chodzi???
Od razu informuję, że kompletnie nie jest na bieżąco w tych sprawach Sad


Mam jeszcze jedno pytanie. Czy kiedykolwiek wcześniej była już taka sytuacja w RJ, że "Mamry" jechał objazdem przez Ostrów i Oleśnicę? Rozumiem, że ten dziwny objazd wszedł w korekcie marcowej...?

Są jakieś przecieki? Może zlikwidują "Gwarka" i puszczą "Mamry" normalnie przez Leszno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kolejoman2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: 26-04-2017, 18:08    Odpowiedz z cytatem

Birdman napisał/a:
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy kiedykolwiek wcześniej była już taka sytuacja w RJ, że "Mamry" jechał objazdem przez Ostrów i Oleśnicę? Rozumiem, że ten dziwny objazd wszedł w korekcie marcowej...?

Była, gdy MAMRY jeździły jeszcze jako IR.
http://www.kolejomania.rail.pl/tablice/tabli2.jpg

_________________
Pozdr.
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 26-04-2017, 19:09   

Urbi napisał/a:
Szczegóły tego objazdu nie są jeszcze domknięte. Dobrze, że temat wyszedł wcześniej, bo idzie jeszcze coś z tym zrobić. Postój na Widzewie jak i Kaliszu/Ostrowie powinien być jak najbardziej. Zresztą ich brak to dla mnie sygnał słabości i strachu PKP IC, bo jeszcze by wyszło, że mieszkańcy z trasy kaliskiej chcą kursować pociągami premium i dopiero by było... Rolling Eyes

A nie bierzesz pod uwagę tego, że EIP to najwyższa kategoria pociągów i że IC chciałoby zminimalizować skutki objazdu pod względem czasu przejazdu? Objazd będzie trwał tylko kilka dni, więc nie sądzę, żeby było jakiekolwiek zainteresowanie tymi pociągami na trasie objazdowej. O ile postój w Łodzi miałby jakieś tam uzasadnienie, o tyle proponowany przez Ciebie Kalisz i Ostrów, żadnego.
Powrót do góry

Urbi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Kwi 2009
Skąd: Łódź / UK

PostWysłany: 27-04-2017, 01:25    Odpowiedz z cytatem

Postój na Widzewi to max 2 minuty postoju, a w te 13 dni Pendolino zrobi więcej kursów, niż przez całe zeszłoroczne wakacje zrobił niedzielny EIC Lazur, który mimo tego pusty z\do Łodzi nie kursował.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 91 z 107 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 105, 106, 107  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl