Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[relacja] Opolskie zakamarki
Autor Wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 23-05-2017, 19:46   [relacja] Opolskie zakamarki Odpowiedz z cytatem

W sobotę, 20 maja odbyła się impreza "Opolskie zakamarki". Jako, że można na niej było zaliczyć linie, po których pociągi pasażerskie nie kursują (Racibórz-Baborów, Pietrowice Wielkie-Kietrz, Prudnik-Krapkowice), to postanowiłem się wybrać. Pociąg specjalny ruszał z Legnicy, przez Wrocław do Opola, skąd o 5 był planowy odjazd.
Dzień wcześniej, w piątek po 22 kończę pracę. Jadę do domu się ogarnąć i idę na ostatni 632 do Katowic, gdzie jestem chwilę po północy.
Mój pociąg, czyli PRZEMYŚLANIN jedzie godzinę w plecy, o czym już wiem od kol. Grześka. Idę więc do MaCa, gdzie spędzam większość czasu. Kilka minut po 1 udaje się na peron. Po chwili zjawia się spóźnialski vlak. System przydzielił mi miejsce w bezprzedziałówce, tam też się lokuje. Ludzi sporo, ruszamy niecałą godzinkę do tyłu.....


Cała relacja i zdjęcia, na moim blogu. Zapraszam.

http://kolejapopolsce.blogspot.com/2017/05/opolskie-zakamarki.html
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl