Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

mateuszrat
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-06-2017, 22:46   

Napisalem Wam wczesniej, ze jak sie dowiecie to dajcie znac. Na domyskach sie nie opieram. Zegnam Panowie.
Przejdź na dół

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 17-06-2017, 00:57    Odpowiedz z cytatem

Poziomem buty, chamstwa, arogancji i niewiedzy @mateuszrat jestem przerażony. Chciałbym wiedzieć jakie pociągi będzie obsługiwał ten człowiek, na pewno z tych połączeń nie skorzystam. Mam nadzieję, że instruktorzy zabiorą się wreszcie do pracy i zaczną eliminować tego rodzaju talenty. Od tego jest proces szkolenia, że eliminować oszołomów hamujących tylko wtedy, gdy mają na to ochotę. Często zaglądam na ten wątek, ale takiego poziomu chamstwa i buty ze strony szkoleńca jeszcze tu nie widziałem. @LP proponuję się nie patyczkować, tylko o tego rodzaju postawie ze strony szkoleńca natychmiast informować instruktora. Ci ludzie zagrażają nie tylko sobie, ale też nam wszystkim i do zawodu nie powinni być dopuszczeni. Nie zmienia to faktu, że sporo ludzi faktycznie ma pasję i talent do jazdy, ale talenty jak @mateuszrat warto zawczasu wyławiać.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateuszrat
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-06-2017, 04:16   

Heheh ale mnie rozsmieszyles kolego. Dzieki.
Powrót do góry

Ptrrk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2017

PostWysłany: 17-06-2017, 07:48    Odpowiedz z cytatem

Co do czasu po ktorym szkolacy sie moze przejsc za stery to obilo mi sie o uszy ze jest to czas uwzgledniony w godzinach jazdy jako obserwator. U boku maszynisty rzecz jasna . Ale tak jak mowie tylko mi sie obilo o uszy. Dopiero po tym czasie szkolacy sie jezdzi pod okiem maszynisty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

LoloPendolo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-06-2017, 09:45   

Ptrrk, dokładnie. Tutaj masz racje. Ale to jest obostrzenie pracy stażysty, a nie szkolącego.
Powrót do góry

bobek1523 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2016

PostWysłany: 17-06-2017, 19:50    Odpowiedz z cytatem

Nie wiecie może czy IC będzie w najbliższym czasie organizowało nabór dla ludzi z licencja czy raczej dali sobie spokój z naborem na świadectwo ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cinekcool Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2013

PostWysłany: 19-06-2017, 12:16    Odpowiedz z cytatem

mateuszrat, podpowiem, że instrukcja na którą zapewne chciałbyś się powołać informuje ile czasu "za kołem" powinien mieć maszynista "opiekun". Podpowiem Ci, bo gdybyś jeździł, to byś pewnie wiedział, że maszynista szkolący się nie na każdą służbę trafia do swojego opiekuna. Czasami jeździ z innym maszynistą i ten jeżeli ma taką ochotę - może dać prowadzić. Bez znaczenia, czy jest to jego pierwsza czy milionowa służba. Ach, i szkoleniowcy mają obecnie zazwyczaj uprawnienia pomocników, więc również mogą jeździć pod nadzorem DOWOLNEGO maszynisty. Rok szkolny się kończy, jak już odbierzesz świadectwo ukończenia gimnazjum to poczytaj sobie różne instrukcje Smile

_________________
http://maszynista.eu - moja droga do spełniania marzeń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ocelot Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Sie 2009
Skąd: Tutejszy

PostWysłany: 19-06-2017, 14:33    Odpowiedz z cytatem

mateuszrat

Przez przypadek trafiłem na Instruktora i zadałem mu to pytanie co Ty, Wielce Panie Mądry które nie poparłeś ŻADNYM PRZEPISEM, INSTRUKCJĄ CZY REGULAMINEM ( a ja Ci konkretnie wskazałem gdzie to jest napisne odnośnie szkolenia ) a wysłałeś Nas na Berdyczów.

Po zadaniu pytania Intruktor ów spojrzał się na mnie jakbym się czegoś nawąchał lub naćpał i poprosił o adres Dilera bo dobre prochy mi sprzedaje.

Więc podtrzymuję swoje stwierdzenie że maszynista z Ciebie jak ze mnie astronom i rzeczywiście Twoje Świadectwo Ukończenia Gimnazjum już się drukuje.

A jeżeli mówimy o nie parowaniu maszynistów - stażystów ze świeżakami to dba o to władza zwierzchnia bez żadnego przepisu czy nakazu. Po prostu zdrowy rozsądek nakazuje aby takich delikwentów ze sobą na maszynie nie sadzać bo szkód narobić mogą ze względu na nadmiar wody sodowej.

I tyle mam do powiedzenia, Tfuu - napisania w/w temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Railman Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2016
Skąd: Kielce

PostWysłany: 20-06-2017, 09:26    Odpowiedz z cytatem

W świętokrzyskich PR będzie nabór na świadectwo. Jest 12 miejsc i już czterdzieścioro chętnych. Powiedzieli mi, żebym się poważnie zastanowił przed rozpoczęciem licencji na własny koszt.

_________________
Celebruj to, czego chcesz być godnym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Amadeus Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Paź 2016
Skąd: z Lasu

PostWysłany: 20-06-2017, 11:19    Odpowiedz z cytatem

Railman napisał/a:
W świętokrzyskich PR będzie nabór na świadectwo. Jest 12 miejsc i już czterdzieścioro chętnych. Powiedzieli mi, żebym się poważnie zastanowił przed rozpoczęciem licencji na własny koszt.

Confused
W pewnej części się zgodzę z tym robieniem licencji na własny koszt. Doskonałym przykładem jestem no ja sam . Może trochę za bardzo się napaliłem jak dowiedziałem się ,iż brakuje w PL maszynistów i pewnie będę rozchwytywany. I tutaj się krótko namyślając zapisałem sam na licencję w CS Warszawa. Kurs weekendowy zajął mi +/- 4 m-ce . Koszty Kursu oraz dojazdów ,zakwaterowanie ,wyżywienie oszacowałem na ok 11,500 PLN. I tutaj rozpoczęły się schody podczas poszukiwania pracy. Wysyłałem Cv wszędzie KM,SKM,IC kilku prywaciarzy nikt nie chciał mnie wziąć aby wyszkolić na świadectwo. Zero pleców znajomych może to był taki skutek ,że pracę udało mi się znaleźć po 10 miesiącach . Więc trzeba się uzbroić w cierpliwość Smile I tego życzę .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jakubiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2012

PostWysłany: 26-06-2017, 12:42    Odpowiedz z cytatem

Ktoś idzie na ten kurs do IC od 3 lipca czy już wszyscy zrezygnowali?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Railman Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2016
Skąd: Kielce

PostWysłany: 26-06-2017, 14:10    Odpowiedz z cytatem

Serio ludzie rezygnują?

_________________
Celebruj to, czego chcesz być godnym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mielcar122 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017

PostWysłany: 26-06-2017, 21:13    Odpowiedz z cytatem

jakubiec napisał/a:
Ktoś idzie na ten kurs do IC od 3 lipca czy już wszyscy zrezygnowali?


Wrocław jak się pytałem razem ze mną 25 kandydatów rozpoczyna od 3 lipca Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ptrrk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2017

PostWysłany: 26-06-2017, 23:52    Odpowiedz z cytatem

Jakubiec co Ty wygadujesz ? Naprawde ktos rezygnuje? Mozliwe ze Ci co ubiegali sie o dofinansowanie z PUP. Ic sobie tutaj totalnie polecialo w banki razem z CS . Wiedza na pewno dobrze ze na rozpatrzenie wniosku o dofinansowanie przez PUP pptrzeba czasu to dali podpisane promesy ledwo tyd przed rozpoczeciem kursu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jakubiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2012

PostWysłany: 27-06-2017, 09:20    Odpowiedz z cytatem

Tak tu cicho, że myślałem, że już wszyscy zrezygnowali, pewnie, że rezygnują, to nie jest praca w ministerstwie, żeby nie rezygnowali, niektórzy rezygnują przed kursem inni po pierwszych jazdach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 386 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl