Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 386, 387, 388 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

Ptrrk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2017

PostWysłany: 27-06-2017, 12:07    Odpowiedz z cytatem

Po pierwszych jazdach raczej nie zrezygnuja bo lojalka obowiazuje.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 28-06-2017, 15:22    Odpowiedz z cytatem

A dlaczego mieliby rezygnować? Nie pleć bzdur! W ministerstwie nie każdy etat jest intratny, niewiele widzę wiesz o życiu..... Zobacz na oferty pracy, w stolicy, ministerstwa oferują ponad tylko nieco ponad 3000 zł brutto. To są te kokosy?

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sunday Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Cze 2010
Skąd: Małopolska Zachodnia

PostWysłany: 29-06-2017, 10:30    Odpowiedz z cytatem

Witam

Wczoraj tj. 28.06.2017 r. udało mi się przejeść pozytywnie wszystkie badania w Kolejowym ośrodku medycyny pracy w Katowicach.

Następnie dzwoniłem do Centrum szkolenia i doskonalenia w Warszawie - otrzymałem informacje, że kurs w trybie weekendowym (ten z naboru PKP IC) ruszy końcem sierpnia lub na początku września. Do osób zakwalifikowanych mają dzwonić minimum na 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 29-06-2017, 16:05    Odpowiedz z cytatem

Jesteś pracownikiem IC(chyba nie) ?, bo ponoć ten weekendowy to tylko dla kandydatów ale z wewnętrznego naboru .Tak mówiła pani z CS ,chyba że jednak nie. A jeśli nie to dalej benda rozpatrywać aplikacje już wcześniej wysłane,czy może nowe ogłoszenie będzie, ...

[ Dodano: 29-06-2017, 16:18 ]
Nawet jeśli to aplikacje tych co nie zalapali się na dzienny kurs ,już raczej dawno w koszu....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomek30 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2016

PostWysłany: 29-06-2017, 17:41    Odpowiedz z cytatem

Ptrrk napisał/a:
Ic sobie tutaj totalnie polecialo w banki razem z CS . Wiedza na pewno dobrze ze na rozpatrzenie wniosku o dofinansowanie przez PUP pptrzeba czasu to dali podpisane promesy ledwo tyd przed rozpoczeciem kursu.


Widocznie nie wiedzą, skoro tak robią. PUP potrzebuje co najmniej 2-3 tygodni na rozpatrzenie wniosku o dofinansowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mielcar122 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017

PostWysłany: 29-06-2017, 19:35    Odpowiedz z cytatem

Tomek30 napisał/a:
Ptrrk napisał/a:
Ic sobie tutaj totalnie polecialo w banki razem z CS . Wiedza na pewno dobrze ze na rozpatrzenie wniosku o dofinansowanie przez PUP pptrzeba czasu to dali podpisane promesy ledwo tyd przed rozpoczeciem kursu.


Widocznie nie wiedzą, skoro tak robią. PUP potrzebuje co najmniej 2-3 tygodni na rozpatrzenie wniosku o dofinansowanie.


Nie mam pojęcia skąd masz takie informacje, w moim osobistym przypadku załatwienie dofinansowania trwało 2 tygodnie w całości. Decyzje o dofinansowaniu dostałem 3 dni po dostarczeniu wszystkich papierów. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 29-06-2017, 20:23    Odpowiedz z cytatem

..a kiedy dostałes promessę?

[ Dodano: 29-06-2017, 20:25 ]
..bez tego chyba procedura dofinansowania nie ruszy, chyba ze z każdym up inaczej jest...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mielcar122 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017

PostWysłany: 29-06-2017, 21:15    Odpowiedz z cytatem

3000V napisał/a:
..a kiedy dostałes promessę?

[ Dodano: 29-06-2017, 20:25 ]
..bez tego chyba procedura dofinansowania nie ruszy, chyba ze z każdym up inaczej jest...


3 dni po otrzymaniu papierów z urzędu pracy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

patrycjusz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2014

PostWysłany: 29-06-2017, 21:31    Odpowiedz z cytatem

Nie pracowałeś wcześniej czy się zwolniłeś i się zarejestrowałeś w up? Mi nie wyszedł ten numer ze zwonieniem się i zarejestrowaniem i będe musiał sam płacić za kurs, normalnie w tym kraju się nie opłaca pracować..., bym nie pracował to bym miał kurs za darmo. O co chodzi z tym kursem weekendowym? Przecieź nic takieko nie mówili na rozmowie kwalifikacyjnej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MAZUREK Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2017

PostWysłany: 30-06-2017, 02:06    Odpowiedz z cytatem

Czemu ci nie wyszło z urzędem pracy? Czepili się tego że miałeś pracę i zrezygnowałeś z niej ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sunday Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Cze 2010
Skąd: Małopolska Zachodnia

PostWysłany: 30-06-2017, 08:38    Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem i widziałem na rozmowie rekrutacyjnej to generalnie szkolenie weekendowe jest przeznaczone dla osób już pracujących w PKP IC. Natomiast zdarzały się wyjątki tak jak w moim przypadku, że osoba nie jest związana w żaden sposób z PKP IC ale na etapie rekrutacji udało mi się przekonać, że zależy mi na tym aby szkolić się weekendowo, ponieważ póki nie zdam egzaminu na licencje to muszę utrzymać dotychczasowe zatrudnienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 30-06-2017, 09:04    Odpowiedz z cytatem

...To będzie pewnie robione przez CS , ten weekendoy kurs, to i możliwe że polonczą tych z IC i może takich co na własną rękę zechcą zrobić ,chyba że bedzedzie to tylko na wylocznodc IC, zresztą można rozpytac w cs

[ Dodano: 30-06-2017, 09:13 ]
[qNa ilete="mielcar122"]
3000V napisał/a:
..a kiedy dostałes promessę?

[ Dodano: 29-06-2017, 20:25 ]
..bez tego chyba procedura dofinansowania nie ruszy, chyba ze z każdym up inaczej jest...


[/quote] 3 dni po otrzymaniu papierów z urzędu pracy[/quote]


..Chodziło mi na ile dni przed rozpoczęciem kursu dostałeś promesse o zatrudnieniu od IC,. Bo chyba wpierw trzeba mieć promesse z IC z którą idzie się do up, czy wpierw brałeś jakiś druk z up dopiero na nim IC napisało że zatrudni i z nim znowu do up,... bo mi kiedyś powiedziano że wpierw trzeba mieć promesse,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jakubiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2012

PostWysłany: 30-06-2017, 09:49    Odpowiedz z cytatem

sunday napisał/a:
Z tego co wiem i widziałem na rozmowie rekrutacyjnej to generalnie szkolenie weekendowe jest przeznaczone dla osób już pracujących w PKP IC. Natomiast zdarzały się wyjątki tak jak w moim przypadku, że osoba nie jest związana w żaden sposób z PKP IC ale na etapie rekrutacji udało mi się przekonać, że zależy mi na tym aby szkolić się weekendowo, ponieważ póki nie zdam egzaminu na licencje to muszę utrzymać dotychczasowe zatrudnienie.
Widać już tak mało chętnych jest, że każdy kandydat jest na wagę złota i biorą wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sunday Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Cze 2010
Skąd: Małopolska Zachodnia

PostWysłany: 30-06-2017, 10:48    Odpowiedz z cytatem

Myślę, że chętnych nie jest tak mało ale sporo osób nie przechodzi badań lekarskich.

W CS powiedziano mi, że kurs będzie co weekend w Warszawie sobota, niedziela od godz. 8 do 18; nie mają jeszcze dokładnie ustalonej ceny. Po ukończeniu kursu oraz zdaniu egzaminu mamy być skierowani do Zakładów, które wskazaliśmy podczas rekrutacji. W moim przypadku zakład południowy.

Mam prośbę poszukuje kontaktu do czynnego maszynisty - chodzi mi o kwestie merytoryczne. Jeżeli ktoś chciałbym się podzielić swoją wiedzą to proszę o info.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 30-06-2017, 12:02    Odpowiedz z cytatem

jakubiec napisał/a:
Widać już tak mało chętnych jest, że każdy kandydat jest na wagę złota i biorą wszystkich


..Ta biorą ...Tylko nikt się nie odzywa.... hehh,. Myślę że chętnych jest b.dużo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 387 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 386, 387, 388 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl