Ładowanie strony... proszę czekać!

Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj

FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   M.INFOKOLEJ.PL   FB.COM/INFOKOLEJ

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Wagony Dorohusk-Warszawa w pociągu Kiev-Express
Autor Wiadomość

thassos Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel

PostWysłany: 01-10-2015, 00:43    Odpowiedz z cytatem

Jak nie urok, to przemarsz wojsk.....

ludzie powoli się oswoili z wczesnym, bo po 4 wyjazdem KEX-u do Warszawy, powrót był przyzwoity, po 20.

według nowego rozkładu wyjazd z Chełma do W-wy po 5, ale powrót na 23.06

Ani w jedną ani w drugą stronę nie skomunikowany w Lublinie z Krakowem.

Mam wrażenie, że będzie dużo gorzej

[ Dodano: 04-04-2016, 00:45 ]
dzisiaj KEX z Warszawy o czasie, przyjechał na Chełm Miasto o 23.05 i wysiadło z niego 10 pasażerów
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ideprosto Płeć:Mężczyzna
Użytkownik

PostWysłany: 23-07-2016, 19:43    Odpowiedz z cytatem

Miałem okazję w ostatnich dniach jechać pociągiem Kiev Express zarówno z jak i do Warszawy. Jeżeli chodzi o frekwencję na polskim odcinku to nie była ona powalająca i oscylowała w okolicach 50%. W wagonach ukraińskich natomiast było bardzo dużo podróżnych. Przyznam jednak że nie rozumiem autorów postów narzekających na godziny kursowania tego pociągu.
Odjazd z Warszawy około 20 i przyjazd do Kijowa na 13 (czasu miejscowego) jest jak najbardziej OK, tak samo wyjazd z Kijowa około 17 czasu miejscowego i przyjazd do Warszawy na 9 są w porządku. Co prawda podróż mogłaby trwać krócej ale nie da się przeskoczyć kontroli celnej i zmiany wózków na granicy.

thassos Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel

PostWysłany: 17-07-2017, 16:52    Odpowiedz z cytatem

Dobra zmiana....? jak zwał tak zwał.... nie wszystko pojęte i ogarnięte.
Wczoraj jechałem ZAMOYSKIM z Warszawy Centralnej skąd wyruszył z opóźnieniem 25 minut. Czekał na SŁOWACKIEGO z Wrocławia (a ten miał postój 35 min w Pabianicach i potem złapał jeszcze 15). Na Centralnym tablice pokazują Zamoyskiego jako pociąg do Kijowa i Chełma, na Wschodnim jako pociąg do Kijowa. To primo.
Secundo to mimo wszystko długa zmiana lokomotywy w Łukowie. W Lublinie wcale nie krótsza, chociaż nie ma co narzekać w obu przypadkach zmieścili się w 15 minutach. Koniec końców pociąg dotarł do Chełm Miasto, gdzie wysiadałem z 19 minutowym opóźnieniem. Wysiadło tam także ponad 30 osób.
To i tak cud, że nieco zmniejszył po drodze. Mijanka z POLESIEM w Parczewie wyszła dość sprawnie chociaż wysiadający zostawali na wąskim peronie, gdy wjeżdżało Polesie, co nie było ani dobre, ani bezpieczne. Ale cud, że to funkcjonuje. Trasa Łuków-Lublin p.Radzyń w godzinę i piętnaście minut, to mistrzostwo świata, zważywszy, że onegdaj osobówki jeździły tam ponad 3 godziny. Swoją drogą uważam, że Zamoyskiego i Słowackiego można by połączyć i dać w relacji Kijów-Chełm-Lublin-Warszawa-Łódź-Wrocław, ale musiałby ją wykonywać dwa składy zarówno polskie jak i ukraińskie. Przyjazd do Wrocławia byłby ok. 12.00 Wyjazd do Kijowa około 11....Chyba,żeby zaryzykować i dać go z Wrocławia ok. 16. Przyjazd do Chełma byłby ok północy. Nie jest to zły pomysł.... Ciekawe kto to kupi ;)Ale byłoby to naprawdę super połączenie i dla Kijowa i dla Chełma z Lublinem. Gorzej gdyby się zdarzały opóźnienia.... to już byłby sajgon.

[ Dodano: 06-08-2017, 13:43 ]
W sobotę 5 sierpnia pociąg opóźniony 14 minut na stacji docelowej. Na Chełm Miasto wysiadło 11 osób

[ Dodano: 08-08-2017, 22:43 ]
thassos napisał/a:
Dobra zmiana....? jak zwał tak zwał.... nie wszystko pojęte i ogarnięte.
Wczoraj jechałem ZAMOYSKIM z Warszawy Centralnej skąd wyruszył z opóźnieniem 25 minut. Czekał na SŁOWACKIEGO z Wrocławia (a ten miał postój 35 min w Pabianicach i potem złapał jeszcze 15). Na Centralnym tablice pokazują Zamoyskiego jako pociąg do Kijowa i Chełma, na Wschodnim jako pociąg do Kijowa. To primo.
Secundo to mimo wszystko długa zmiana lokomotywy w Łukowie. W Lublinie wcale nie krótsza, chociaż nie ma co narzekać w obu przypadkach zmieścili się w 15 minutach. Koniec końców pociąg dotarł do Chełm Miasto, gdzie wysiadałem z 19 minutowym opóźnieniem. Wysiadło tam także ponad 30 osób.
To i tak cud, że nieco zmniejszył po drodze. Mijanka z POLESIEM w Parczewie wyszła dość sprawnie chociaż wysiadający zostawali na wąskim peronie, gdy wjeżdżało Polesie, co nie było ani dobre, ani bezpieczne. Ale cud, że to funkcjonuje. Trasa Łuków-Lublin p.Radzyń w godzinę i piętnaście minut, to mistrzostwo świata, zważywszy, że onegdaj osobówki jeździły tam ponad 3 godziny. Swoją drogą uważam, że Zamoyskiego i Słowackiego można by połączyć i dać w relacji Kijów-Chełm-Lublin-Warszawa-Łódź-Wrocław, ale musiałby ją wykonywać dwa składy zarówno polskie jak i ukraińskie. Przyjazd do Wrocławia byłby ok. 12.00 Wyjazd do Kijowa około 11....Chyba,żeby zaryzykować i dać go z Wrocławia ok. 16. Przyjazd do Chełma byłby ok północy. Nie jest to zły pomysł.... Ciekawe kto to kupi ;)Ale byłoby to naprawdę super połączenie i dla Kijowa i dla Chełma z Lublinem. Gorzej gdyby się zdarzały opóźnienia.... to już byłby sajgon.

[ Dodano: 06-08-2017, 13:43 ]
W sobotę 5 sierpnia pociąg opóźniony 14 minut na stacji docelowej. Na Chełm Miasto wysiadło 11 osób

w poniedziałek 7 sierpnia opóźniony 19 minut
we wtorek 8 sierpnia opóźniony 20 minut

[ Dodano: 08-08-2017, 22:45 ]
dziwne

[ Dodano: 10-08-2017, 20:28 ]
10 sierpnia - 11 minut opóźnienia
Powrót do góry

Pt31 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik

PostWysłany: 17-08-2017, 17:36    Odpowiedz z cytatem

Ja jechałem 16 lipca podobnie był opóźniony na stracie, czekał 30 minut na pociąg z Wrocławia

[ Dodano: 17-08-2017, 20:57 ]
Zamoyski / Warszawa Zachodnia - Chełm

20170716_154154-1-1-1.jpg
Plik ściągnięto 9 raz(y) 51.72 KB

Powrót do góry
Strona 30 z 30 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Odpowiedz do tematu