Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Warszawa - Budapeszt
Autor Wiadomość

Mathea Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 11 Mar 2012

PostWysłany: 11-03-2012, 02:46   Warszawa - Budapeszt Odpowiedz z cytatem

Witam,

piszę z zapytaniem o połączenie pomiędzy Warszawą a Budapesztem, a następnie Budapesztem - Devą w Rumunii. Pytanie brzmi: Czy bilety na oba połączenia(30 minut przesiadki na Węgrzech nie sprzyja znalezieniu kasy a później peronu), można kupić w kraju, w kasie międzynarodowej? Jeśli tak, to czy muszą one być kupione w kasie warszawskiej czy mogą w innym mieście? Konkretnie chodzi mi tu o Łódź, gdyż nie jestem z Warszawy, a z tego co mi wiadomo, bilet trzeba zakupić z wyprzedzeniem. Następnym pytaniem jest: Czy można kupić bilet powrotny również tu, w Polsce?

Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 11-03-2012, 18:31    Odpowiedz z cytatem

Bilet na drugie połączenie, nawet jeśli by można było kupić w Polsce, to nie warto. Cena byłaby kilkanaście razy wyższa niż w kasie w Budapeszcie.
Ceny biletu jakie obowiązują na Węgrzech w klasie drugiej na trasie Budapeszt - Déva to 31,70 € w jedną stronę lub 48,80 € w dwie strony.

Bilet z Warszawy do Budapesztu możesz kupić w każdej kasie międzynarodowej na terenie całego kraju.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 04-05-2012, 15:23   EC Moravia Budapeszt - Warszawa? Odpowiedz z cytatem

Czy od nowego rozkładu jazdy, pojedzie EC Moravia w rel. Warszawa - Budapeszt przez Bratysławę. Macie jakieś informacje w temacie. Ja przypadkiem dowiedziałem od konduktorów z EC Sobieski, że jest planowany taki pociag od grudnia, będzie to przedłużenie obecnej trasy Budapeszt - Ostrava do Warszawy, ale takie konduktorskie przecieki nie wiem czy są pewne? W ubiegłym roku wagony do Budapesztu jeżdziły na EC Praha, czyżby po roku przerwy miały powrócić bezpośrednie w kat. EC?

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 19-06-2017, 16:05    Odpowiedz z cytatem

Dobra informacja:
PKP Intercity z nową ofertą na przejazdy do Budapesztu.

PKP Intercity zachęca do podróżowania do Budapesztu. Dzięki ofercie Budapest Specjal przejazd „tam i z powrotem” do stolicy Węgier ma kosztować od 39 euro. Co ważne, oferta jest nielimitowana, a bilety są ważne przez cały miesiąc od daty zakupu bądź wskazanej przez podróżnego.

http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/pkp-intercity-z-nowa-oferta-na-przejazdy-do-budapesztu-82223.html

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-07-2017, 08:31   

Czy ktoś miał ostatnio okazję podróżować nocnym Warszawa - Budapeszt? Jak z punktualnością przyjazdu pociągu do Budapesztu? Mam pół godziny na przesiadkę, a muszę jeszcze wydrukować bilet w maszynie na dworcu...
Powrót do góry

mezo23 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2011

PostWysłany: 24-07-2017, 15:30   czy jest szansa na bilet 19 euro Odpowiedz z cytatem

myślicie że jest szansa na kupno biletu dziś tj wtorek z Warszawy do Budapesztu na piątek tj 28 .07 w ofercie za 19 euro czy już o wiele za pozno
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-07-2017, 18:53   

W zeszłą środę jechałem na bilecie zakupionym z 1 dniowym wyprzedzeniem za 39 EUR w dwie strony (z Katowic), było jeszcze sporo miejsc, obłożenie ok 60-70%
Powrót do góry

mezo23 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2011

PostWysłany: 24-07-2017, 19:14    Odpowiedz z cytatem

przecież taki bilet można kupić tylko do 3 dni przed wyjazdem to jak ci udało się kupic taki bilet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-07-2017, 22:44   

A skąd, do ostatniej chwili, jeśli są wolne miejsca siedzące
https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/aktualnosci/do-budapesztu-z-pkp-intercity.html
Powrót do góry

mezo23 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2011

PostWysłany: 26-07-2017, 03:18    Odpowiedz z cytatem

ok widzę jednak jadę z Warszawy ,więc cena droższa o 10 euro niż z Katowic lub Krakowa a ja pytałem o ofertę sparday za 19 euro https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/oferty/zagraniczne/wegry/budapeszt.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-07-2017, 09:53   

Podałem w moim pierwszym wpisie jaki bilet zakupowałem. Wiem, że z Warszawy jest drożej, niemniej jak braknie SparDay, jest to alternatywa wobec ceny podstawowej.
Powrót do góry

mezo23 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2011

PostWysłany: 17-08-2017, 07:13   kontrol graniczna Odpowiedz z cytatem

kochani czy w pociągu nocnym z Budapesztu do Warszawy jest kontrol graniczna ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-08-2017, 09:34   

Nie
Powrót do góry

mezo23 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2011

PostWysłany: 18-08-2017, 22:21   standard Odpowiedz z cytatem

Kochani jadę w niedzielę wieczornym z Budapesztu do Warszawy , wyjazd z Budapesztu 20.01 mam kupione miejsce w wagonie z miejscami siedzącymi , jaki jest standard wagonu kto wystawia IC czy koleje węgierskie ??są to stare wagony czy można liczyc na nowsza wersje bezprzedziałowki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

atakan Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Paź 2009

PostWysłany: 19-08-2017, 09:46    Odpowiedz z cytatem

mezo23, http://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php?zeme=START&kategorie=EN&cislo=476&nazev=Metropol&rok=2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl