Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[IC] Mobbing sekcja Katowice (Kraków Płd.)
Autor Wiadomość

Ana81 Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 05 Sie 2017

PostWysłany: 05-08-2017, 13:58   [IC] Mobbing sekcja Katowice (Kraków Płd.) Odpowiedz z cytatem

Sprawa nie dotyczy mnie bezposrednio, ale bylam swiadkiem jak czlonek mojej rodziny jest wykonczony nerwowo z powodu potyczek z instruktorem maszynista Zbigniewem K z sekcji Katowice. Moj wujek sie zwolnil bo nie wytrzymywal nerwowo. Jego znajomy dostal zawalu na peronie w Bielsku-Bialej i zmarl, krotko przed smiercia skarzyl sie o problemach jakie stwarza mu Zbigniew Kw. ( Maszynistow skarzacych sie na Zbigniewa K. jest wiecej)
Mialam nie ruszac tematu bo moj wujek juz nie pracuje na kolei, ale dotarly mnie sluchy ze ow nieludzki Zbigniew K. ma otrzymac jakis order.
Powiedzcie mi, niby za co? Za wykanczanie nerwowe maszynisty za maszynista? Znam wiecej szczegolow co do Zbigniewa K.
Maszynistow ktorzy zakonczyli swoja kariere na kolei wlasnie przez niego jest wiecej. Instruktor powinien pomagac maszynistom a nie ich traktowac jak smieci i ponizac.
Na ta chwile nie chce ujawniac tozsamosci wujka ani pozostalych maszynistow. Chcialabym sie zapytac bo wstepnie juz tak rozmawialismy, czy grupowa skarga za zle traktowanie, ponizanie i ogolnie mobbing moze poskutkowac tym ze PKP wyciagnie w koncu konsekwencje instruktorowi Zbigniewowi K.?

Prosze nie odebrac mojego postu zle, nie pisze go z przyjemnoscia.
Prosze rowniez o zrozumienie bo ta sytuacja wcale wesola nie jest
Przepraszam za brak polskich znakow, ale mam problemy z klawiatura.

Pozdrawiam,
Anna
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 07-08-2017, 20:52    Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie ma jakichkolwiek szczegółów na temat rzekomego mobbingu. Wtedy sytuacja jest bardziej klarowna, a i może ktoś na forum z Sekcji by się odezwał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thomas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2006
Skąd: Poznań

PostWysłany: 08-08-2017, 22:17    Odpowiedz z cytatem

Proponuje napisać pisemko do etyki w IC działa taka komórka w każdym zakładzie ale najlepiej do centrali,powiadomić również PIP oni też reagują ostro w takich przypadkach.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gortatpolregio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Mar 2018
Skąd: Długołęka

PostWysłany: 19-03-2018, 20:47    Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim powiadomic panstwowego inspektora pracy oraz raportować wszystko na tego instruktora. Musza byc dowody o mobbingu tak jak raporty sluzbowe, moga być nagrania z dyktafonu lub cos podobnego oraz świadkowie. Znam srodowisko maszynistów i zawsze ich uważalem za najsilniejsza grupe na kolei. Że dali sobie wejść na glowe instruktorowi, ktory ich żle traktował, nie do pomyslenia. Inna sprawa, rynek pracy dla maszynistow jest bogaty i mozna iść gdzie indziej i nawet wiecej zarobić jak człowiek, gdyby pół IC z sekcji katowice sie zwolniło to by sie dobrali do pana instruktora.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl