Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Praca podyplomowe potrzebna pomoc przy literaturze
Autor Wiadomość

Norbi09 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Gru 2012

PostWysłany: 20-10-2017, 17:28   Praca podyplomowe potrzebna pomoc przy literaturze Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zaczynam pisać pracę na temat "Polityka transportowa UE na przykładzie sektora transportu kolejowego". Szukam aktów prawnych unijnych i krajowych i wszystkiego związanego z tym tematem z góry dziękuję.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Juicy360 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 12 Lis 2017

PostWysłany: 13-11-2017, 00:14   Integracja przestrzeń miasto Odpowiedz z cytatem

Cześć.

Piszę pracę inżynierską na temat: "Jak integrować przystanki kolejowe z otaczającą przestrzenią"
Może będzie lekko modyfikowany, ale sens zostaje. Studiuje Gospodarkę Przestrzenną, więc kontekst szerszy i bardziej funkcjonalno-przestrzenny.

Jakaś pomoc - gdzie konkretniej szukać? Czasopisma? Książki? Opublikowane prace?
Szukam w bibliografii artykułów z czasopisma "Przegląd Komunikacyjny"
Czytałem znaną publikację "Miasto w ruchu (...)"

Potrzebuje jednak więcej i coś co bardziej uderza w sedno tematu. Wiem, że są też ustawy, przepisy PKP związane z tematem.

Chce zaprojektować optymalną przestrzeń wokół przystanku i jakoś zabrać się do tematu stricte inżynierskich przejść, zejść, ramp, dojść na obszarze przystanek-przestrzeń obok.

Jest to o tyle dla mnie trudne, że kompletnie tego nie było na studiach, nikt z profesorów nie jest w stanie mi tu pomóc (uczelnia ekonomiczna Embarassed )

Uprzejmię prosze Was o pomoc i wskazówki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl