Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 392, 393, 394, 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

Tomek30 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2016

PostWysłany: 07-12-2017, 15:54    Odpowiedz z cytatem

michalcargo napisał/a:
Nie wiem czy to chęć wykoszenia konkurencji już w przedbiegach, czy Nasze narodowe narzekanie ale... nikt kogo znam (może po za okresem warsztatu) nie zarabiał takich pieniędzy w całym okresie szkolenia. Dodatkowo w PKP IC po teorii robią uprawnienia pomocnika więc po około pół roku od rozpoczęcia warsztatu zarabia się mniej więcej dwa razy tyle ile napisał Ukash985 Smile
Pozdrawiam


Hmm to chyba zależy od zakładu, nie wszystkie mają na swoim terenie linie kolejowe z prędkością powyżej 130 km/godz.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DomineS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2017

PostWysłany: 07-12-2017, 17:09    Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zakład północny. W przyszłym tygodniu powinni dzwonić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Piotruss Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Paź 2017

PostWysłany: 07-12-2017, 17:24    Odpowiedz z cytatem

[quote="michalcargo"]Nie wiem czy to chęć wykoszenia konkurencji już w przedbiegach, czy Nasze narodowe narzekanie ale... Ukash985

Jakoś tak zauważyłem,że tutaj zniechęcają nie tylko tym że jest tragedia w kwestii zarobków,ale piszą też że nie będzie żadnych naborów,że ludzi jest za dużo,żeby się dostać trzeba mieć czyjeś poparcie itd itp. itd.Do ludzi,którzy od niedawna czytają to forum-nie zwracajcie uwagi na takie wpisy i nie traktujcie tego jako wiarygodnego źródła informacji. A do ludzi,którzy piszą takie rzeczy mała prośba z mojej strony:może zamiast tych pesymistycznych nowinek lepiej podać jakieś konkrety,kiedy z jakich zakładów dzwonili ,kiedy rozmowy prowadzą-to będzie na pewno bardziej przydatne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 07-12-2017, 19:32    Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w zakładzie południowym były rozmowy dla osób na świadectwo. Pierwsza tura na 12 druga na 14. Pozdrawiam chłopaka z Chorzowa, z którym miałem przyjemność porozmawiać a wiem, że tutaj zagląda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DomineS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2017

PostWysłany: 07-12-2017, 20:01    Odpowiedz z cytatem

W tym południowym, jaki test był. Tylko ie1 i ir1 ? Można prosić o jakieś szczegóły?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sunday Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Cze 2010
Skąd: Małopolska Zachodnia

PostWysłany: 07-12-2017, 21:50    Odpowiedz z cytatem

Witam

Kurs weekendowy, który rozpoczynał się 12.08.2017 r. w Warszawie 26.11 dobiegł końca; egzamin był 27.11; mój wynik pozytywny:) Teraz czas na etap świadectwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sylwo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2015

PostWysłany: 08-12-2017, 20:07    Odpowiedz z cytatem

DomineS napisał/a:
Jeśli chodzi o zakład północny. W przyszłym tygodniu powinni dzwonić.


Dziękuję za odpowiedź.

Mam jeszcze pytanie, wiecie jak jak wyglądają te testy podczas rozmowy rekrutacyjnej?
Miałem rok przerwy od zdania licencji i sporo zapomniałem. Teraz wszystko powtarzam i się uczę. Na razie największą uwagę skupiam na Ie-1. Czego można się spodziewać i jak to wygląda dokładnie, czy ciężkie są te testy?

Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DomineS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2017

PostWysłany: 13-12-2017, 15:08    Odpowiedz z cytatem

Dzwonią z zakładu północnego na swiadectwo Smile Rozmowa 21.12. Test 50 pytań zamknięty. Ponawiam pytanie, czy ktoś rekrytujacy na inne zakłady i po rozmowie, pisał go ? Proszę o szczegóły?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Piotruss Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Paź 2017

PostWysłany: 14-12-2017, 10:28    Odpowiedz z cytatem

Tak,pisałem test w zachodnim.Głównie Ie1 oraz Ir1 oraz trochę o bezpieczeństwie na kolei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 14-12-2017, 12:22    Odpowiedz z cytatem

Czyli PKP IC wątpliwości wobec poziomu szkolenia na licencji bez zlecenia spółki ma nadal...... Ciekawe czy tym razem wyniki będą lepsze?

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DomineS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2017

PostWysłany: 14-12-2017, 15:45    Odpowiedz z cytatem

Dzięki Piotruss Smile A to żę sprawdzają to normalne, pytanie czy poziom adekwatny do licencji. No ale z tego co widać to tak. Gorzej jakby pytali coś w stylu: Jakie styczniki załączają się na 27 pozycji w Ep07 albo warunki sterowania na zimno. Bo te rzeczy są na swiadectwie, w praktyce, na gruncie ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Piotruss Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Paź 2017

PostWysłany: 14-12-2017, 17:44    Odpowiedz z cytatem

Teraz to coraz więcej w sumie nowych maszyn i tych po modernach,wiec takie info raczej nie są już potrzebne,i ja uważam że dobrze,maszynista ma bezpiecznie doprowadzić pociąg i znać technikę prowadzenia ruchu,a naprawia serwis,zresztą,na szlaku i tak raczej zbyt wiele się nie zrobi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Użytkownik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Gru 2017

PostWysłany: 14-12-2017, 18:17    Odpowiedz z cytatem

Witam czy Ic z Krakowa dzwoniło do kogoś kto pisał egzamin w zeszłym tygodniu i zapraszali na rozmowę ? (Chodzi o dostanie się na świadectwo maszynisty )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maradonna19 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sty 2013

PostWysłany: 14-12-2017, 18:48    Odpowiedz z cytatem

Nadal tylu chętnych? Nie widzicie ,że ludzie po odpracowaniu tej lojalki idą gdzie indziej? nie widzicie .że IC jest w rodzju podmiotu szkoleniowego nikt oprócz jakiś zasiedziałych tam nie robi długo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mozg i pinki Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Gru 2017

PostWysłany: 14-12-2017, 20:58    Odpowiedz z cytatem

Witam kolego . Brallem udzial w ostatnim naborze na swiadectwo maszynisty w Krakowie ale do tej pory do mnie nikt nie dzwnil , takze chyba do nikogo jeszcze nie dzwonili .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 393 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 392, 393, 394, 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl