Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
PKP Cargo szuka maszynistów
Autor Wiadomość

Sapi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Lut 2016

PostWysłany: 15-12-2017, 12:44    Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam. Byłem na rozmowie 12.12 w zakładzie wschodnim. Planowane przyjęcie 25 osób. Teoretycznie chcą aby zacząć pracę już 28.12. Szkoda tylko, że warunki zaproponowane przez nich nie były do przyjęcia.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

patrycjusz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2014

PostWysłany: 15-12-2017, 12:49    Odpowiedz z cytatem

Dlaczego, jakie są zaproponowane przez nich warunki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sapi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Lut 2016

PostWysłany: 15-12-2017, 20:26    Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku chodziło o miejsce pracy bo akurat jeśli chodzi o pieniądze to wiadomo czego można na początku spodziewać się. Mieszkając kilkanaście kilometrów od jednej lokalizacji w której mógłbym pracować i jest tam do tego największe zapotrzebowanie na prace w całym wschodnim zakładzie to ktoś wpadł na pomysł żeby ulokować mnie blisko 100 km od miejsca zamieszkania gdzie do tego jeszcze jest problem z bardzo małą ilością par pociągów na dzień bo w nocy to już kompletnie nic nie jeździ. Zgadzając się na to musiałbym pogodzić się z tym, że w domu byłbym gościem. Czekałem na tą rekrutację dwa lata właśnie dlatego że nie chciałem nigdzie przeprowadzać się a tu takie kwiatki. Do tego krótki termin na wypowiedzenie umowy o pracę u aktualnego pracodawcy sprawia wrażenie kpiny z kandydatów. Widziałem, że kilka osób również było w szoku po tym co im zaproponowali ale nie wiem czy w końcu na to pójdą. Niestety nie było możliwości negocjacji warunków. Całe szczęście dla mnie, że ja jako maszynista chcę pracować... ale nie muszę. Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomek30 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2016

PostWysłany: 15-12-2017, 23:24    Odpowiedz z cytatem

A to pracujesz już jako maszynista ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

michalcargo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Gru 2016

PostWysłany: 16-12-2017, 11:55    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Teoretycznie chcą aby zacząć pracę już 28.12.

Właśnie też słyszałem, że warsztat ma się zacząć jeszcze w tym roku chociaż wydawało mi się, że to mało realny termin.

Cytat:
największe zapotrzebowanie na prace w całym wschodnim zakładzie to ktoś wpadł na pomysł żeby ulokować mnie blisko 100 km od miejsca zamieszkania gdzie do tego jeszcze jest problem z bardzo małą ilością par pociągów na dzień bo w nocy to już kompletnie nic nie jeździ.

Tak z ciekawości o które lokalizacje Ci chodzi? Skąd czerpiesz wiedzę na temat ruchu na danych liniach? Zaciekawiłeś mnie szczególnie tym, że są "u nas" linie po których nie jeździ się nocą - nie licząc może Włoszczowice - Busko, ale tam akurat ruch jest niemal zerowy. Piszesz tak jakbyś uważał, że rekrutujący nie wiedzieli co robią - uwierz wiedzą.
Sam pracuję we wschodnim i mimo że interesowałem się koleją zanim przyszedłem do Cargo to bardzo zdziwiony byłem tym w których kierunkach się jeździ i w których sekcjach jest ruch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sapi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Lut 2016

PostWysłany: 16-12-2017, 22:23    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak z ciekawości o które lokalizacje Ci chodzi? Skąd czerpiesz wiedzę na temat ruchu na danych liniach? Zaciekawiłeś mnie szczególnie tym, że są "u nas" linie po których nie jeździ się nocą - nie licząc może Włoszczowice - Busko, ale tam akurat ruch jest niemal zerowy. Piszesz tak jakbyś uważał, że rekrutujący nie wiedzieli co robią - uwierz wiedzą.
Sam pracuję we wschodnim i mimo że interesowałem się koleją zanim przyszedłem do Cargo to bardzo zdziwiony byłem tym w których kierunkach się jeździ i w których sekcjach jest ruch.


Ale ja nie piszę o pociągach towarowych tylko osobowych aby dojechać na sekcję. Chodzi o dojazd z okolic Lublina do Rozwadowa. Mieszkając przy lini 68 masz wybór jazdy albo PR (ale tu jest problem "styków" i dlatego jest mało połączeń) lub dojazd do Lublina i jazda IC do Stalowej Woli. Powrót wygląda tak samo. Więc ja wolę poczekać na pracę w Lublinie lub innej okolicy do której łatwiej dojechać. Czekałem dwa lata to mogę poczekać i jeszcze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-12-2017, 09:22    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sam pracuję we wschodnim i mimo że interesowałem się koleją zanim przyszedłem do Cargo to bardzo zdziwiony byłem tym w których kierunkach się jeździ i w których sekcjach jest ruch.

Tak z ciekawości, jakie to są stacje i kierunki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

misiumisiek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2016

PostWysłany: 09-01-2018, 11:11    Odpowiedz z cytatem

Witam, jutro odbywają się rozmowy na świadectwo w zakładzie południowym w Katowicach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mozg i pinki Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Gru 2017

PostWysłany: 09-01-2018, 15:45    Odpowiedz z cytatem

Witam . Jesli posiadam licencje maszynisty a nie mam swiadectwa to na jaki adres mam zlozyc cv i z kim sie kontaktowac w tej sprawie ? Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

misiumisiek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2016

PostWysłany: 10-01-2018, 13:37    Odpowiedz z cytatem

Mozg i pinki napisał/a:
Witam . Jesli posiadam licencje maszynisty a nie mam swiadectwa to na jaki adres mam zlozyc cv i z kim sie kontaktowac w tej sprawie ? Pozdrawiam


Ja wysłałem normalnie na maila około 1,5 roku temu, ale ktoś gdzieś na forum pisał że najlepiej zgłosić się osobiście. Dzisiaj była rozmowa na świadectwo w Katowicach i każdy, kto zaakceptował warunki i spełniał wymagania formalne został przyjęty. Pozostały jeszcze badania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mozg i pinki Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Gru 2017

PostWysłany: 10-01-2018, 14:56    Odpowiedz z cytatem

Dzieki kolego za informacje .

[ Dodano: 10-01-2018, 15:12 ]
A powiedz mi Kolego jeszcze ilu Was przyjeli ?

[ Dodano: 10-01-2018, 15:12 ]
A powiedz mi Kolego jeszcze ilu Was przyjeli ?

[ Dodano: 10-01-2018, 15:13 ]
A powiedz mi Kolego jeszcze ilu Was przyjeli ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MAZUREK Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2017

PostWysłany: 10-01-2018, 15:31    Odpowiedz z cytatem

misiumisiek napisał/a:
Mozg i pinki napisał/a:
Witam . Jesli posiadam licencje maszynisty a nie mam swiadectwa to na jaki adres mam zlozyc cv i z kim sie kontaktowac w tej sprawie ? Pozdrawiam


Ja wysłałem normalnie na maila około 1,5 roku temu, ale ktoś gdzieś na forum pisał że najlepiej zgłosić się osobiście. Dzisiaj była rozmowa na świadectwo w Katowicach i każdy, kto zaakceptował warunki i spełniał wymagania formalne został przyjęty. Pozostały jeszcze badania.


Dzwoniłem dzis do Cargo i nic nie wiedzą o szkoleniu na swiadectwo maszynisty, jak to mozliwe ?. Wysyłaliście aplikacje do katowic czy do jakieś innej siedziby ? Pozdro .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tom Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Kwi 2014

PostWysłany: 10-01-2018, 15:31    Odpowiedz z cytatem

Witam. Kiedy rozpoczyna się szkolenie na maszynistę w Pòłnocnym zakładzie w Gdynii ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mozg i pinki Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Gru 2017

PostWysłany: 10-01-2018, 15:41   Mazurek Odpowiedz z cytatem

Dziwne kolego ja na ten temat nic nie wiem . tyle co sie z tad czegos dowiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

misiumisiek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2016

PostWysłany: 10-01-2018, 19:20    Odpowiedz z cytatem

MAZUREK napisał/a:
misiumisiek napisał/a:
Mozg i pinki napisał/a:
Witam . Jesli posiadam licencje maszynisty a nie mam swiadectwa to na jaki adres mam zlozyc cv i z kim sie kontaktowac w tej sprawie ? Pozdrawiam


Ja wysłałem normalnie na maila około 1,5 roku temu, ale ktoś gdzieś na forum pisał że najlepiej zgłosić się osobiście. Dzisiaj była rozmowa na świadectwo w Katowicach i każdy, kto zaakceptował warunki i spełniał wymagania formalne został przyjęty. Pozostały jeszcze badania.


Dzwoniłem dzis do Cargo i nic nie wiedzą o szkoleniu na swiadectwo maszynisty, jak to mozliwe ?. Wysyłaliście aplikacje do katowic czy do jakieś innej siedziby ? Pozdro .


Wiem gdzie byłem na rozmowie. Zakład południowy w Katowicach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl