Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 62, 63, 64  Następny
Rozkład jazdy 2017/2018
Autor Wiadomość

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 06-03-2018, 22:55    Odpowiedz z cytatem

Od 8 do 27 maja "Bory Tucholskie" Gdynia-Piła-Gdynia zamiast przez Tczew ( komunikacja zastępcza ) pojadą przez Kościerzynę.

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 07-03-2018, 00:18    Odpowiedz z cytatem

@k65 - człowieku, jesteś chory na paranoję i gdy czytam Twoje bzdurne wypociny o pozostawieniu 3 pociagów z Przemyśla na zachód to mogę powiedzieć jedno - szkoda komentować tak oczywiste farmazony i PIERDY które produkujesz, szkoda słów ,sliny i nerwów na komentowanie propozycji totalnego storpedowania i zniszczenia korytarza transportowego jakie powypisywałeś w swoich dziwnych wizjach. opóźnienia rzędu 200 minut? co ile takie się zdarzają? nie kompromituj się..

@sheva- mimo iż często się nie zgadzamy ze sobą, tu muszę przyznać Ci rację - słowotok pana K_65 to jakaś paranoiczna destrukcyjna wręcz NIEBEZPIECZNA propozycja likwidacji normalnego ruchu pociągów na jednej z najważniejszych magistrali w kraju, nie da się tego czytać.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

michal24111 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 07-03-2018, 12:11    Odpowiedz z cytatem

O co chodzi z tym jednokierunkowym TLK POSEJDON z Warszawy do Kołobrzegu? Powrotnego nie widzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sylwianka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 12 Lis 2017

PostWysłany: 07-03-2018, 21:32    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie czemu znika od 11 marca pociąg o godz, 15.00 z Katowic do Trzebini. Zostaje albo za wczesna 14.06 albo późna 16,01. Tak niedawno wprowadzili z Katowic 3 pociągi popołudniu gdy ludzie wracają z pracy ze Śląska i już pozamiatane. Pisałam do Marszalka Małopolskiego narazie brak odpowiedzi. Kiedy w końcu doczekamy końca tego remontu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08-03-2018, 20:05    Odpowiedz z cytatem

Pociąg Pogoria może wrócić do Bielska-Białej w letnim sezonie.

10 grudnia 2017, z momentem wprowadzenia nowego rozkładu jazdy 2017/2018 relacja pociągu Pogoria, który kursował w relacji Gdynia – Bielsko-Biała, została skrócona do odcinka Gdynia – Katowice. Jest jednak szansa na powrót do kursowania w poprzedniej relacji.

O możliwości dojazdu do Bielska tym konkretnym pociągiem spółki PKP Intercity pytała posłanka Małgorzata Pępek, która narzeka także na to, że w „nowej” Pogorii nie ma wagonów sypialnych, pociąg ten bowiem obsługuje ezt „Flirt”.

Więcej:
http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/pociag-pogoria-moze-wrocic-do-bielskabialej-w-letnim-sezonie-86098.html

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-03-2018, 21:38   

Co do powyższego - a przynajmniej powinna być w sezonie grupa wagonów jako łącznik do TLK Bohumin - Łeba / Hel.
Powrót do góry

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 09-03-2018, 14:54    Odpowiedz z cytatem

Zmiana rozkładu PolRegio w Małopolsce.

Od 11 marca br. na terenie województwa małopolskiego będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy pociągów. Zmiana rozkładu wynika z prowadzonych przez zarządcę infrastruktury kolejowej – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. prac modernizacyjnych.

Więcej:
https://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/31807/zmiana-rozkladu-polregio-w-malopolsce.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sopek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Lut 2007

PostWysłany: 09-03-2018, 19:13    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
O co chodzi z tym jednokierunkowym TLK POSEJDON z Warszawy do Kołobrzegu? Powrotnego nie widzę.


Zrobili takie przejścia:

181567 POSEJDON Warszawa Zach. 22:46 - Kołobrzeg 07:03 27.IV; 30.IV; 2.V; 5.V; 30.V; 2.VI

81156 PARSĘTA Kołobrzeg 13:17 - Warszawa Zach. 21:24 28.IV; 01.V; 03.V; 06.V; 01.VI; 03.VI;


Niedzielny (7) 61100 KRESOWIAK Wrocław Gł. 17:10 - Warszawa Wsch. 22:00 będzie składany z podsyłanych wagonów z 16102 SZTYGAR.
Połączenia Warszawa - Wrocław ekonomiczne to totalna porażka IC!. Zamiast kontynuować, a nawet dodać parę połączeń wagonowych przez Częstochowę, Opole jak w poprzednim rozkładzie: ŚLĘŻĄ, FREDRO tłumy ludzi są upychane do DARTÓW.

_________________
https://kolejowyportal.pl
https://www.facebook.com/kolejowyportal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kruczek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Wrz 2009

PostWysłany: 12-03-2018, 13:15    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niedzielny (7) 61100 KRESOWIAK Wrocław Gł. 17:10 - Warszawa Wsch. 22:00 będzie składany z podsyłanych wagonów z 16102 SZTYGAR.

Wczoraj w Częstochowie widziałem Kresowiaka do Warszawy i był złożony z samych zdeklasowanych jedynek (5 lub 7 wagonów). Bardzo dobra frekwencja i jak się dowiedziałem od konduktorki przewaga biletów normalnych (a byłem pewny, że to bardziej studenciak jest).

_________________
Tramwaj musi wrócić do Gliwic. Frankiewicz już odszedł!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzychu_36 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Kwi 2017

PostWysłany: 15-03-2018, 09:08    Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnosnie Karpat i remontu odnosnie odcinka Sucha Beskidzka - Kraków. Czy część zakopiańska Karpat nie mozna bylo przerzucic z Czestochowy przez Katowice Bielsko i Zywiec na czas remontu? Zwlaszcza ze majówka przed nami a skoro tamtedy Halny jakos sie wlecze to i Karpaty mogli puscic moim zdaniem Ja niestety jezdzilem czesto do Zakopca z Wawy i teraz nie pozostaje jak przerzucic sie na busa / auto tylko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kolejoman2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: 15-03-2018, 09:33    Odpowiedz z cytatem

Na Bielsko-Żywiec też remont i KKA.

_________________
Pozdr.
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 15-03-2018, 12:10   

Można - tak jak Halny - puścić: Bielsko-Biała - Wadowice - Kalwaria - Zakopane. No ale lepiej niech się ludzie przesiądą do autobusów...
Powrót do góry

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 15-03-2018, 20:13    Odpowiedz z cytatem

Ktoś wie czemu od połowy kwietnia wylatuje IC Sawa? Za dużo pasażerów podbierała z EIP?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 22-03-2018, 10:33    Odpowiedz z cytatem

Wie ktoś jaka jest frekwencja w kom.zastępczej za Kociewie na odcinku Strzelce-Gorzów? I jak przede wszystkim jest z punktualnością tego połączenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

GrubyRych Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lut 2015

PostWysłany: 26-03-2018, 16:17   TLK Malinowski z pominięciem stacji Kraków Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś mógłby mnie oświecić dlaczego TLK Malinowski od marcowej zmiany rozkładu obecnie pomija na swojej trasie takie małe miasto jak Kraków? Wiem że robią dodatkowe tory w K., ale z tego co czytałem utrudnienia miały być od połowy kwietnia. IC zaklinało się w dodatku, że pociągi nie będą stawać na tymczasowym przystanku Olsza, ale na Płaszowie już tak.
Dlaczego zatem Malinowski nie zatrzymuje się na Płaszowie? Miechów i następna stacja... Bochnia. Wiem, mogło być gorzej, Brzesko lub Tarnów. I należy się cieszyć że w ogóle w Miechowie staje (nie po raz pierwszy). No właśnie. Nie ma żadnego skomunikowania z Miechowa - żadnej dogodnej przesiadki na pociąg PKP IC. Możesz jedynie postać sobie 40 minut i dojechać do Krakowa KMŁ. O to chodziło? Co za ignoranci, rany Julek no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 49 z 64 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 62, 63, 64  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl