Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[Czechy] Z Bogumina do Warszawy
Autor Wiadomość

GipSiQ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2018

PostWysłany: 05-04-2018, 18:38   [Czechy] Z Bogumina do Warszawy Odpowiedz z cytatem

Witam,

Z okazji zbliżającej się majówki mam w planach wyjazd do Bratysławy, do tej pory zakupiłem następujące bilety:
- Wrocław -> Katowice (ICC)
- Katowice -> Chałupki + 2 zł za przejazd z Chałupek do Bohumina (Koleje Śląskie)
- Bohumin-> Bratysława (CD)

Problem pojawia się gdy próbuję znaleźć alternatywę dla powrotu:

Bratysława -> Bohumin (CD) - pociąg Varsovia który kończy swój bieg w Warszawie (tam chciałbym wysiąść)

Najlepiej byłoby abym został w tym pociągu i nie bawił się już jak wcześniej w Kolej Śląską gdyż w godzinie przyjazdu nie mam dobrego połączenia do Katowic

Pociąg ten w którym jadę z Bohumina do Warszawy kosztuje 120,7 zł za 2 osoby, z Chałupek za to 44,60/ 2 osoby.
Gdy chcę na stronie CD kupić bilet z Bohumina do Chałupek to koszy wynosi aż 260 koron (43 zł). Dla mnie to przesada jak na 5 km trasę. Czy można LEGALNIE (nie w kiblu, na gapę itp.) przejechać tym samym pociągiem przez granicę za jakąś racjonalną kwotę?

Z góry dziękuję za odpowiedź Smile
Pozdrawiam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-04-2018, 19:35   

Spróbuj policzyć bazując na ofercie IC Visit Ostrava, bilet za 6 EUR z Ostrawy do Katowic, dodaj do tego odcinek Katowice - Wawa

https://www.intercity.pl/pl/dokumenty/Przepisy%20i%20taryfy/Mi%C4%99dzynarodowe/VISIT_OSTRAWA.pdf
Powrót do góry

GipSiQ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2018

PostWysłany: 05-04-2018, 19:56    Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za odpowiedź, faktycznie to dużo tańsza alternatywa niż wykupienie biletu u konduktora.
Mam jeszcze jedno pytanko, bo nie do końca zrozumiałem. Czy jeśli jutro pójdę w Warszawie na dworzec to będę w stanie w okienku międzynarodowym kupić już ten bilet "Visit Ostrava" na dzień 5 maja?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-04-2018, 20:09   

Nie korzystałem, ale wygląda na to, że tak
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl