Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 66, 67, 68  Następny
Rozkład jazdy 2018/2019
Autor Wiadomość

ambrosia Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 05 Maj 2016
Skąd: Lubliniec

PostWysłany: 13-04-2018, 23:19    Odpowiedz z cytatem

Rozkładowiec to nie fantazje tylko fakty, zamiast wypisywać pierdoły to przyjedź i sam zobacz Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 14-04-2018, 01:54   

Nie ma sprawy, poświęcę się, pojadę nawet na cały dzień, porobię fotki i wrzucę je tutaj godzina po godzinie, pociąg po pociągu, tak jak swego czasu zrobiłem to w Ostrowie. Mam nadzieję że takie dowody w końcu ostudzą co niektórym zapał do wypisywania bzdetów ze swojej bujnej wyobraźni. W Ostrowie poskutkowało i skończyły się opowieści z krypty o tłumach w tamtejszej metropolii.
Powrót do góry

ambrosia Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 05 Maj 2016
Skąd: Lubliniec

PostWysłany: 14-04-2018, 08:26    Odpowiedz z cytatem

Bardzo prosze przyjedź i nagraj każdy pociąg, wtedy sam sie przekonasz. Przy okazji widze ze masz bardzo duzo wolnego czasu, rozumiem ze nie posiadasz żadnej pracy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Modus90 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Gru 2017

PostWysłany: 14-04-2018, 10:37    Odpowiedz z cytatem

Ktoś pisał, że Ostrów Wlkp to metropolia? Dajcie spokój, może i to jest węzeł przesiadkowy dość istotny dla tej części Wielkopolski, ale tłumów to ja tam nigdy nie widziałem, a nie - przepraszam raz w sylwestra tylko.
Co do poświęcania się - nawet jak ktoś pracuje to nietrudno raz poświęcić się i wygospodarować jeden dzień Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 14-04-2018, 15:17   

Modus90 napisał/a:
Ktoś pisał, że Ostrów Wlkp to metropolia? Dajcie spokój, może i to jest węzeł przesiadkowy dość istotny dla tej części Wielkopolski, ale tłumów to ja tam nigdy nie widziałem, a nie - przepraszam raz w sylwestra tylko.

Bywali tutaj tacy krewcy Ostrowianie, co porównywali Ostrów do Centralnego w Warszawie pod względem wymiany pasażerów Śmiech Było też na tym forum lobby łódzkie, ale też się schowało w cień, więc pałeczkę przejęło lobby lublinieckie. Ciekawe który pępek świata będzie następny Very Happy
Modus90 napisał/a:
Co do poświęcania się - nawet jak ktoś pracuje to nietrudno raz poświęcić się i wygospodarować jeden dzień Smile

Takie śmieszne argumenty to zwykła obawa o to, że na jaw wyjdzie bujanie w obłokach co niektórych Razz
Powrót do góry

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 14-04-2018, 15:23    Odpowiedz z cytatem

Rozkładowiec napisał/a:
Ciekawe który pępek świata będzie następny

Jelenia Góra? Śmiech

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=366231#366231

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Modus90 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Gru 2017

PostWysłany: 14-04-2018, 20:20    Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój z Ostrowem - tłumów tam nie ma...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 14-04-2018, 20:41   

To że w Ostrowie, podobnie jak w Lublińcu tłumów nie ma, wie każdy rozsądny człowiek. To są tylko przykłady tego, jak niektórzy ludzie potrafią mieć bujną wyobraźnie. Smile

A co do Jeleniej Góry, to tam działa przesiecki kumitet , którego powiązaniami powinno zainteresować się CBA. Na połączenia dalekobieżne do Jeleniej Góry szastane są publiczne pieniądze, które mogłyby być wykorzystane na zorganizowanie lepszej siatki połączeń tam, gdzie one są na prawdę potrzebne.
Powrót do góry

Modus90 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Gru 2017

PostWysłany: 15-04-2018, 09:13    Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Jelenią Górę to szkoda, że przez zmianę taboru Szklarska straciła połączenie z Warszawą; (IC Karkonosze), przez co podróżni z stolicy muszą się w granicach północy przesiadać we Wrocławiu, bo uwalono skomunikowanie Rozewia z Karkonoszami...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 15-04-2018, 16:28   

To że likwidacja bezpośredniego nocnego połączenia Szklarskiej Poręby z Warszawą było nieporozumieniem pisałem tutaj już dawno, ale przecież pan "prezes" przesieckiego kumitetu wszystko wie lepiej i wylał na mnie falę hejtu.

Poza tym, ja rozumiem że Jelenia Góra i Wałbrzych są dużymi miastami, ale pięć par pociągów do Warszawy w tym po jednej EIC i EIP to lekka przesada. Jak dla mnie to Karkonosze tak jak obecnie przez Legnicę w sezonie i w weekendy wydłużone do Szklarskiej, Rozewie tylko do Jeleniej przez Wałbrzych z grupą wagonów z Przemyśla z TLK Karpaty plus jedna dzienna para IC/TLK z Warszawy do Jeleniej Góry (w sezonie do Szklarskiej) w zupełności by wystarczyła. Resztę komunikacji powinny zapewnić Koleje Dolnośląskie dojeżdżające do Wrocławia, skąd są połączenia w niemal wszystkie ważniejsze zakątki Polski.
Powrót do góry

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 15-04-2018, 17:16    Odpowiedz z cytatem

empek napisał/a:
Pendolino jest w większości tworem politycznym, choć na odcinku jeleniogórsko-wałbrzyskim pod względem frekwencji wcale nie wypada jakoś blado.

Polemizowałabym. Wypada bardzo blado! I bynajmniej nie są to moje spostrzeżenia:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=375266#375266

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

empek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2007
Skąd: JG/LBN

PostWysłany: 15-04-2018, 17:23    Odpowiedz z cytatem

Data obserwacji: 11 stycznia, czwartek - środek tygodnia, brak sezonu (dawno po świętach, ale jeszcze nie w okresie ferii). Zresztą, jak dla mnie, to poza sezonem mogą "Pindolino" oterminować do weekendów. Miasta pokroju Wałbrzycha/JG raczej nie mają szans wygenerować zachwycającej frekwencji w pociągach o taryfie EX i cudów w tym temacie nie należy oczekiwać. Istotniejsza od ekspresowych fanaberii jest stała siatka połączeń dalekobieżnych w taryfie ekonomicznej. Resztę wywodu na temat sensowności niektórych połączeń przedstawiłem powyżej.

_________________
"Myśmy się na władzę nie zamachiwali. Myśmy ino kradli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 15-04-2018, 17:28    Odpowiedz z cytatem

empek, czyli potwierdzasz to o czym na forum mówię od dawna. Że frekwencja na linii jeleniogórskiej jest sezonowa, zależna od pogody i turystów.

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=372302#372302

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

empek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2007
Skąd: JG/LBN

PostWysłany: 15-04-2018, 17:49    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
empek, czyli potwierdzasz to o czym na forum mówię od dawna. Że frekwencja na linii jeleniogórskiej jest sezonowa, zależna od pogody i turystów.

W przypadku połączeń w taryfie EX - jak najbardziej tak. Z kolei ekonomiczne IC/TLK, z wyłączeniem dziwolągu TLK Halny, dają radę, zwłaszcza kierunki, przy których PKP IC nie majstruje od dłuższego czasu, czyli: Gdynia (Rozewie), Białystok (Orzeszkowa) oraz Rzeszów (Hetman).

_________________
"Myśmy się na władzę nie zamachiwali. Myśmy ino kradli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Modus90 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Gru 2017

PostWysłany: 15-04-2018, 18:48    Odpowiedz z cytatem

Jelenia czy Wałbrzych są miastami mniejszymi jak Bydgoszcz czy Łódź, a w nich EIP/EIC nie ma, choć byłoby to (zwłaszcza w kontekście Łodzi). Jeśli chodzi o TLK Halny to przekombinowano za wiele, bo nikt nie będzie jechał tak okrężnie z Gdyni do Zakopanego, czy też z Bydgoszczy, Inowrocławia lub Poznania; Ci z Gdyni wybiorą połączenia przez W-wę, gdzie pociągi nie wleką się na szlaku 40km/h, Bydgoszcz ma dobre połączenie z Krakowem (IC Sukiennice) przez Toruń, Kutno, Łodź i w Krakowie przesiadka, tak samo z Poznania nikt nie będzie do Zakopanego jechał przez Wadowice, Bielsko-Białą, Oławę tylko przez Środę Wlkp, Ostrów, Kraków. Mnie w ogóle zastanawia po co wydłużano Halnego do Zakopanego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 68 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 66, 67, 68  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl