Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Komitet Obrony Dolnośląskich Linii Kolejowych
Autor Wiadomość

empek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2007
Skąd: JG/LBN

PostWysłany: 25-04-2018, 22:09    Odpowiedz z cytatem

Jeśli po tak obfitej dyskusji, gdzie najważniejsza osoba postarała się rozwikłać wszelkie niuanse, wciąż pojawiają się sugestie typu:
Cytat:
Znając realia, nasuwają się dwa wnioski. Albo ludzie z tego komitetu mają bujną fantazję i przypisują sobie zasługi z którymi nie mają nic wspólnego, albo w grę wchodzi jakieś kumoterstwo, albo nawet korupcja przez co powinno się tym zainteresować CBA lub inne służby.

to pragnę serdecznie przypomnieć, iż:
Cytat:
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

I to powinno uciąć wszelkie zabawy w stylu "wydaje mi się, że..." + akompaniament oszczerstw, jaki został tutaj zaprezentowany.

_________________
"Myśmy się na władzę nie zamachiwali. Myśmy ino kradli"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-04-2018, 22:31   

empek, mylisz pojęcia. To nie były oszczerstwa, bo ja nie stwierdziłem faktów tylko zaproponowałem kontrolę legalności Waszych działań, której jak widać panicznie się boicie i odpowiadacie atakami. Co nerwy puszczają?

Poza tym organizacja "Lina Żywiec - Sucha Beskidzka" walcząca o połączenia na tej linii o której wspominałem działa na prawach stowarzyszenia. Na podobnych zasadach działają także inne stowarzyszenia miłośników kolei, organizujące min. przejazdy specjalne. Dokumenty te były niejednokrotnie publikowane, a także można je znaleźć w rejestrze KRS. Natomiast mimo usilnych starań nigdzie nie znalazłem czegoś takiego jak KODLK, więc jakim sposobem nigdzie nie zarejestrowana organizacja może mieć wpływ na uruchamianie połączeń kolejowych? Mam znajomego prawnika i dowiem się jak to wygląda w świetle prawa i wówczas w ramach rewanżu też Wam tutaj sypnę paragrafami.
Powrót do góry

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 25-04-2018, 22:37    Odpowiedz z cytatem

Ja się niczego nie boję i panicznie nie atakuję. Wysunąłem tobie konkretne argumenty- to ty się boisz publicznie ujawnić kim jesteś. Przede wszystkim nie jesteśmy organizacją tylko grupą nieformalną więc nie ma nas w KRS bo i nie musimy być w KRS. Grupy nieformalne istnieją na całym świecie i nie muszą się nigdzie rejestrować więc twoje paragrafy dotyczące organizacji nie będą miały żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-04-2018, 23:08   

Światowid napisał/a:
to ty się boisz publicznie ujawnić kim jesteś

Jestem jednym z kilku tysięcy użytkowników tego forum i tyle musi Ci wystarczyć.
Światowid napisał/a:
Przede wszystkim nie jesteśmy organizacją tylko grupą nieformalną więc nie ma nas w KRS bo i nie musimy być w KRS.

Grupa nieformalna bardziej wpływowa niż niejedni samorządowcy, czy nawet parlamentarzyści którzy się starają o połączenia kolejowe z miernym skutkiem? Nawet nie zdajesz sobie chyba z tego sprawy jak się pogrążasz.
Powrót do góry

empek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2007
Skąd: JG/LBN

PostWysłany: 25-04-2018, 23:14    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bo ja nie stwierdziłem faktów tylko zaproponowałem kontrolę legalności Waszych działań, której jak widać panicznie się boicie i odpowiadacie atakami. Co nerwy puszczają?

Zapewniam, że nikt nie panikuje. Niemniej, poniższe sformułowanie:
Cytat:
w grę wchodzi jakieś kumoterstwo, albo nawet korupcja przez co powinno się tym zainteresować CBA lub inne służby.

powtórzone któryś raz z rzędu, jest jawną sugestią, że Komitet prowadzi jakieś machloje, co jest zwyczajnym oczernianiem naszej działalności.

Cytat:
Natomiast mimo usilnych starań nigdzie nie znalazłem czegoś takiego jak KODLK, więc jakim sposobem nigdzie nie zarejestrowana organizacja może mieć wpływ na uruchamianie połączeń kolejowych?

Pisałem juz o tym wcześniej, wspominał również Światowid, ale skoro nie dociera, to powtórzę i wytłuszczę nawet: Sukces bierze się z dobrej współpracy na gruncie samorządowym. Po wieloletniej zapaści, tak odcinka linii 274, jak i stacji kolejowej Jelenia Góra, kolej od 2-3 lat przeżywa renesans. Satysfakcjonujący czas przejazdu, przyzwoita siatka połączeń regionalnych i dalekobieżnych oraz wyremontowana stacja zdecydowanie pomogły przywrócić niemałe potoki podróżnych. Sukces ma ojców wielu, a jedną z jej twarzy jest współpraca.

_________________
"Myśmy się na władzę nie zamachiwali. Myśmy ino kradli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 25-04-2018, 23:23    Odpowiedz z cytatem

W czym mam się pogrążać? Ja tylko stwierdzam fakty. Tak jak napisałem wcześniej my jesteśmy inicjatorami wszystkich działań a samorządowcy nam w tym pomagają bo mają większe możliwości. To ty się pogrążasz bo chyba czytanie ze zrozumieniem Tobie się kłania. I tak jak napisałem wcześniej po pierwsze masz chyba problemy emocjonalne bo to widać ewidentnie a po drugie politycy na szczeblu lokalnym lub wojewódzkim realizują cele założone przez grupy społeczne lub mieszkańców, których interesy zwyczajnie reprezentują. Sformułowaniem że jesteś jednym z tysięcy użytkowników tego forum rozbawiłeś mnie już doszczętnie. Jak widać są osoby które mają więcej odwagi aby ukazać swoją twarz- pokazały i zostały z nami.

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 26-04-2018, 07:38    Odpowiedz z cytatem

Rozkładowiec, mam taką małą prośbę. Odpierd... się ode mnie! Masz coś do mnie to pisz na PW zamiast zaśmiecać forum. Wczoraj jakiś debil (intuicja podpowiada mi, że to ty pod innym z wielu swoich nicków) zwyzywał mnie na forum od psychicznie chorych itp. Mam zabezpieczone screeny, a adres IP tego palanta mogę mieć jeszcze dziś. Jak się wnerwię to stworzę mu możliwość udowodnienia przed sądem swoich racji. Albo zabuli kilka tysięcy. Rozumiemy się?

Twój koleś na wózku, który w necie jeździł po mnie i administracji forum skulił ogon pod siebie. Też chcesz wojny? Będzie nokaut przy pierwszym ciosie. Nie z takimi dawałam sobie w życiu radę, zakało mikolskiego środowiska. Mącisz i mącisz. Ożeń się wreszcie, zrób dziecko jeśli potrafisz i zajmij się sobą i rodziną, a nie innymi. Bez odbioru!

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 26-04-2018, 07:52   

Czy administracja zrobi coś z kolejnym stylowo podobnym wpisem poprzedniczki, czy z powodów koleżeńskich sprawa tradycyjnie zostanie zamieciona pod dywan? Gdybym ja czy inny szarak coś takiego napisał, to pewnie bym już "wisiał", a tu jak mniemam nawet ostrzeżenie się nie pojawi. To jest forum kolejowe, chciałoby się czytać i poruszać tematy związane z tą branżą, a nie obraźliwe komentarze
Powrót do góry

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 26-04-2018, 08:03    Odpowiedz z cytatem

dddbb, a to jest dział śląski czy dolnośląski? Dlaczego najwięcej do powiedzenia zawsze mają mikole ze Śląska? Czyżby kolej na Śląsku funkcjonowała wyśmienicie i była wzorem do naśladowania, że tak bardzo angażujecie się w sprawy dot. Dolnego Śląska? Zajmijcie się sobą i syfem na śląskich torach.

Co do KODLK. Ta organizacja ani mnie ziębi, ani grzeje. Chłopaki angażują się w sprawy kolejowe, robią dużo dobrego. Nie znam ich osobiście, wiem tyle co przeczytam na forum. Wnerwia mnie jednak hejt jaki się na nich wylewa. Zamiast ciągle torpedować czyjeś działania z czystej złośliwości i zawiści, sam zrób jeden z drugim coś pożytecznego, zamiast tylko ślęczeć przed komputerem i hejtować. Załóżcie sobie KOŚLK i odpieprzcie się od KODLK. Albo zamknijcie jadaczki.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!


Ostatnio zmieniony przez Noema dnia 26-04-2018, 08:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 26-04-2018, 08:14   

Noema, Nie odnosiłem się do tematyki kolejowej, Twój poprzedni wpis nic z tematem kolejowym nie miał wspólnego i nie powinien się w ogóle pojawić
Powrót do góry

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 26-04-2018, 08:23    Odpowiedz z cytatem

dddbb, póki co dwa ostatnie twoje posty nie wnoszą nic do tematu i kwalifikują się do kasacji. Radzę nie wpierniczać się w kompetencje moderatorów. O tym co powinno zostać usunięte decyduje administracja forum a nie zwykły forumowicz. Przyjdzie moderator, skasuje ci posta nie na temat i pobiegniesz na forum administrowane przez Adamsa vel KD Chłopaka żalić się jaki tu zamordyzm panuje.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 26-04-2018, 08:35   

Jak tak dobrze potrafisz przewidywać przyszłość proponuję jakiegoś totka, przynajmniej będziesz miała z tego kasę. Jeśli zostanie skasowany razem z twoim wcześniejszym obraźliwym, również nie związanym z niczym, nie będę miał pretensji. Liczę na rozsądek administracji i równe traktowanie
Powrót do góry

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 26-04-2018, 13:41    Odpowiedz z cytatem

Zamykam temat. Ponownie zostanie otwarty dopiero na prośbę działaczy KODLK.

Konto Rozkładowca, zgodnie z jego życzeniem, zostanie usunięte.

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26-04-2018, 19:17    Odpowiedz z cytatem

Beatrycze napisał/a:
Plotki i zawiść. Mikole są rozplotkowani i zawistni. Kolejarze często też. W ogóle kolejowe środowisko to plotkarsko-zawistny grajdołek. Żrecie się między sobą, tworzycie kliki i sitwy. W łyżce wody byście się nawzajem potopili. Po szefie KODLK jeździcie jak po burej suce. A czego to ja o sobie nie czytałam w internecie... Że jestem kochanką Pirata, że mamy nieślubne dziecko i inne cuda niewidy. Mój mąż oczy przecierał ze zdumienia i dziwił się, że jeszcze zadaję się z tym kolejowym forum. Mogłam założyć sprawę karną, bo wiem kto te bzdury rozpowszechniał, ale nie chciało mi się biegać po sądach. Noemie to już tak dopiekliście, że na portalach gejowskich was wywęszyła i haki zebrała, żebyście się od niej odwalili. Dorośli ludzie a zachowujecie się jak... nawet nie jak dzieci, bo te są mądrzejsze. Wstyd! No i jak ta nasza kolej ma dobrze funkcjonować skoro mikolstwo (zwłaszcza dolnośląskie) to kupa gnoju, a to przekłada się na nowe kadry kolejowe. Iluż to mikoli zatrudnionych w KD pluło jadem na nasze forum? Ilu stanęło murem za starym betonem PKP/KD byle tylko nam dowalić? Gdyby to forum padło to posralibyście się z radości. To samo byłoby gdyby padł KODLK. Dno i metr mułu a nie miłośnicy kolei! I tylko proszę nie zaprzeczać, bo przez 13 lat przejrzałam was na wylot.

To już wiecie dlaczego tutaj rządzą kobiety. Raz dopuściłam do administracji forum kilku mikoli i do dziś tego żałuję. Nigdy więcej! Takiego syfu narobili, że współpracę z nimi musiałam zakończyć ostrym cięciem, żeby całkowicie forum nie położyli. I wprowadziłam rządy silnej ręki. A jakich potem epitetów się od nich naczytałam, jeszcze nikt mnie tak w życiu nie obraził jak mikole! Nigdy nie spotkałam się z większym chamstwem. Bardzo nie pozdrawiam Adamsa! Sorry za OT.

Poczytajcie sobie:
https://www.facebook.com/infokolej/posts/744111482287236

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 19 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl