Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Arriva poprawia jakość usług
Autor Wiadomość

REGIOchłopak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2009

PostWysłany: 27-03-2011, 11:49    Odpowiedz z cytatem

http://rail.phototrans.eu/14,53281,0.html
Ktoś coś wie?

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Xantis Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2007

PostWysłany: 27-03-2011, 18:18    Odpowiedz z cytatem

Issos napisał/a:
A na linnii Bydgoszcz - Chojnice nie! W piątek 25.03.2011 sporo kursów Arriva odwołała i nie zapewniła komunikacji zastępczej, bo i po co, niech hołota chodzi pieszo!

Nie cytuj przedmówcy!
@mk1992.


Były odwołane dwa pociągi - ten o 17.54 z Bydgoszczy do Wierzchucina i drugi dalej do Tucholi. Była uruchomiona zka ale autobus z Chojnic jedzie do Bydgoszczy znacznie dłużej niż pociąg, to samo z Bydgoszczy o 19:52 jechał autobus ale był opóźniony prawie 2 godziny.Jak się dowiedziałem, to popsuły się dwie pesy, jedna w Bydgoszczy i jedna w Chojnicach. Ja jechałem z Bydgoszczy o 20,54 do Wierzchucina, tam czekała arriva do Chojnic. Jak mi powiedzieli, są trudności z uruchomieniem zka bo autobusy na gumach też trudno natychmiast zamówić. Straszna awaryjność występuje na tych szynobusach a pasażerowie klną...

[ Dodano: 27-03-2011, 19:25 ]
REGIOchłopak napisał/a:
http://rail.phototrans.eu/14,53281,0.html
Ktoś coś wie?

Ten drugi pojazd to VT628 - mają takie Koleje Mazowieckie. Arriva uzupełnia tabor - jak do Poznania to pewnie na dopuszczenie do ruchu. Ale to nie nowy pojazd, zgodnie z umową Arriva ma zakupić nowe pojazdy a ten pewnie na uzupełnienie taboru.

http://www.przegubowiec.com/pkp/vt628.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fidzi123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Lip 2008
Skąd: Błądzim

PostWysłany: 28-03-2011, 22:36    Odpowiedz z cytatem

gryff napisał/a:
Na lini Brodnica -Grudziądz wszystko gra ,jest super nie ma opóżnień tabor adekwatny do potrzeb i taka jest prawda

Zważywszy na to, że na tej linii jeździ mało ludzi to nic dziwnego, że tabor jest adekwatny do potrzeb. Ale na Bydgoszcz - Chojnice tak nie jest i podejrzewam, że przez najbliższe 10 lat nie będzie. Mnie osobiście bardzo męczy takie podróżowanie i jeżdżę samochodem, ale zdarza mi się korzystać z usług Arrivy i nie widzę żadnej poprawy. No, ale nasi włodarze uważają że wszystko jest super i nie ma co liczyć na zmianę. Ciekawe, czy Arriva płaci jakieś kary za to, że ludzie stoją dalej niż 15 km? Pewnie nie. I tak oto Arriva swoją beznadziejnością zarzyna tą linię. Szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DarekP Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Wrz 2010
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 20-02-2012, 11:02    Odpowiedz z cytatem

A tymczasem Rynek Kolejowy donosi:

Cytat:
Jakość Roku 2011 dla firmy Arriva RP

Spółka Arriva RP została uhonorowana tytułem Jakość Roku 2011. Tym samym jako dwukrotny laureat, firma otrzymała specjalne wyróżnienie Jakość Roku Srebro. Konkurs organizowany jest przez redakcję Biznes Raport z "Dziennika Gazeta Prawna"

Eksperci docenili wysokie standardy działalności spółki w odniesieniu do następujących kryteriów: skuteczna realizacja przyjętej polityki jakości, pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów, pracowników oraz otoczenie społeczne, klarowność stosowanych procedur zapewniających firmie sprawne funkcjonowanie, wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych, dbałość o zapewnienie najwyższej jakości usług, efektywność zarządzania organizacją oraz dążenie do optymalizacji pracy.

Konkurs Jakość Roku w Polsce cieszy się blisko 7 letnią tradycją. Jego organizator, redakcja Biznes Raport z "Dziennika Gazeta Prawna", stawia na promocję najlepszych polskich przedsiębiorstw, którym przyświeca konkretny cel - najwyższa jakość pracy, produkcji i zarządzania. Nad właściwą i trafną oceną przedsiębiorstw czuwa patron merytoryczny programu - Polskie Centrum Badań i Certyfikacji z Warszawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 22-02-2012, 11:07    Odpowiedz z cytatem

Więcej tu: http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=15490
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DarekP Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Wrz 2010
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 23-02-2012, 21:06    Odpowiedz z cytatem

Tyle tylko, że "Więcej tu" został zamknięty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wiwix Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Lis 2009

PostWysłany: 23-05-2012, 09:57    Odpowiedz z cytatem

Witam.

Jakiego pociągu mogę się spodziewać jadąc w sobotę 26maja pociągiem nr AR 55127 z Torunia Wschodniego do Bydgoszczy przez Chełmżę i Unisław.
SA106, Duńczyka czy może SA134?

Z góry dzięki za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 23-05-2012, 12:05    Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie SA106. Duńczyki czy SA134 zazwyczaj jeżdżą na Chojnice - Bydgoszcz i Malbork - Toruń. Ale może ci się trafić taki obieg ze jedzie Duńczyk z Malborka do Torunia, potem do Bydgoszczy przez Unisław i dalej na Chojnice ale to jest naprawdę rzadkość.

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wiwix Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Lis 2009

PostWysłany: 23-05-2012, 12:12    Odpowiedz z cytatem

Dzięki.
Czy mając bilet turystyczny Przewozów Regionalnych mogę jechać Arrivą bez dopłaty?
Wiem że na 99% tak jest, ale chce się tylko upewnić czy nic się nie zmieniło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Xantis Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2007

PostWysłany: 25-05-2012, 04:43    Odpowiedz z cytatem

wiwix napisał/a:
Witam.

Jakiego pociągu mogę się spodziewać jadąc w sobotę 26maja pociągiem nr AR 55127 z Torunia Wschodniego do Bydgoszczy przez Chełmżę i Unisław.
SA106, Duńczyka czy może SA134?

Z góry dzięki za pomoc.


W sobotę 26.V zdecydowanie będzie to duńczyk, jeździ w soboty. SA134 jedzie w innym obiegu.

[ Dodano: 25-05-2012, 05:47 ]
wiwix napisał/a:
Dzięki.
Czy mając bilet turystyczny Przewozów Regionalnych mogę jechać Arrivą bez dopłaty?
Wiem że na 99% tak jest, ale chce się tylko upewnić czy nic się nie zmieniło.


Bilet turystyczny PR jest ważny na pociągi Arrivy bez dopłaty w weekendy. Na 100 %.

[ Dodano: 25-05-2012, 05:51 ]
Niemiecki VT646 jeździ w Arrivie od 23 maja. Fajny. Ma jeździć 3 miesiące.
http://moto.pl/Miasta/1,123507,11631559,Pociag_w_niemieckich_barwach_na_polskich_torach.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wiwix Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Lis 2009

PostWysłany: 28-05-2012, 09:48    Odpowiedz z cytatem

Zgadza się.
Jechał Duńczyk.
Frekwencja około 20-30%.
Bardzo mnie zdziwiło, bo od Ostromecka do Bydgoszczy Wschód pociąg jechał około 40-45km/h. (za mostem w Fordonie do Bydgoszcz Fordon około 20km/h, albo nawet mniej)
Sprawdzone na GPSie.
Czym to mogło być spowodowane? Przecież tam jest 80km/h ze zwolnieniem w Strzyżawie na przejeździe do 40km/h oraz jedną 20km/h w Fordonie.
Czy pociąg ma może zbyt duże rezerwy czasowe że jedzie tak wolno czy z infrą jest źle?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 07-06-2018, 18:20    Odpowiedz z cytatem

W niektórych pociągach Arrivy pojawi się mini bar.

Od 8 kwietnia w wybranych pociągach uruchamianych przez Arriva RP na odcinkach Kutno – Toruń Główny oraz Toruń Główny - Chełmża, podróżni będą mieli możliwość zakupu gorących i zimnych napojów oraz słodyczy i słonych przekąsek z mobilnego mini baru.

Więcej:
http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosci/19003/W-niektorych-pociagach-Arrivy-pojawi-sie-mini-bar.html


_______________


Chciałbym pochwalić Arrivę za uruchomienie w wakacyjne weekendy bezpośrednich pociągów łączących Bydgoszcz z Kościerzyną. Kapitalne godziny by wybrać się w cywilizowany sposób na wycieczkę w Bory Tucholskie! Na dodatek dogodne skomunikowanie w Kościerzynie z Chojnicami i Trójmiastem a niedzielny powrót aż do Torunia!
Moim zdaniem popołudniowo - wieczorna para szynobusów śmiało mogłaby kursować w piątki i niedziele przez cały rok.
Wybierzcie się tam podczas wakacji. To piękne tereny! Powodzenia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

podjazdy
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-06-2018, 22:38   

Mam pytanie do obeznanych, czym będzie wozić Arriva ludzi z Bydgoszczy do Kościerzyny i nazad w weekendy od 23 czerwca do 1 września. Chciałbym się wybrać z rowerem (zachęcają do tego oferując bilet na rower za 1 zł, mam w planie powrót tym pociągiem w relacji Kościerzyna-Bydgoszcz w jakąś wakacyjną niedzielę o 17:30). Trasa przebiega obok bardzo atrakcyjnego jeziora Wdzydze, do którego w zasadzie jedyny dojazd to własny rower (brak komunikacji publicznej od pociągu, bo pociągi naście lat nie jeździły), więc pewnie trochę rowerzystów będzie. No i w związku z tym chcę wysondować czy będzie to pojemny skład, czy coś ciasnego. Kompletnie nie mam rozeznania co tam jeździ, bo zwykle jadąc w tamte rejony trzaskałem dodatkowe 100 km aż do Gdyni na wieczorne Rozewie. Teraz mam w planie wyjazd rowerem z Poznania w piątek po południu, a powrót pociągiem z Kościerzyny w niedzielę po południu. Idealna traska przez Wał Wydartowski i Bory Tucholskie, akurat na dwie doby.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl