Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 66, 67, 68  Następny
Rozkład jazdy 2018/2019
Autor Wiadomość

konrad100789 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2018

PostWysłany: 30-10-2018, 07:43    Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś już wie jakie będą zestawienia pociągów od nowego rozkładu jazdy?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30-10-2018, 13:05    Odpowiedz z cytatem

Jak wynika z rozkładu z portalu pasażera od 9 grudnia z Warszawy do Trójmiasta będzie tylko jeden TLK "Wybrzeże' o 14:50 z Warszawy, reszta to same EIP i EIC "Sobieski". Czy to nie jakaś pomyłka? Przecież jeszcze ze 2 tygodnie temu pokazywał się rano TLK "Karpaty"/"Neptun", o 10 TLK "Pobrzeże" i po 19 TLK "Małopolska". Czy oni naprawdę powariowali myśląc że wszyscy będą jeździć drogimi EIP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 30-10-2018, 13:07    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A czy ktoś już wie jakie będą zestawienia pociągów od nowego rozkładu jazdy

Jeszcze nie do końca wiadomo jaki będzie rj, aTy już o zestawieniach myślisz:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

przemek1984 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Kwi 2016

PostWysłany: 30-10-2018, 14:46    Odpowiedz z cytatem

Rozkład jazdy 2018/2019 ważny od 9 grudnia 2018 do 9 marca 2019 jest dostępny na portalu pasażera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 30-10-2018, 15:19    Odpowiedz z cytatem

przemek1984 napisał/a:
Rozkład jazdy 2018/2019 ważny od 9 grudnia 2018 do 9 marca 2019 jest dostępny na portalu pasażera.

No i co z tego, skoro jest nadal niezatwierdzony i zapewne będzie jeszcze korygowany - dalej nie ma plakatów stacyjnych.Gdyby rozkład był pewny można byłoby go podejrzeć na plakatach, których zapewne jeszcze długo nie będzie..Chyba oczywiste jest że łatwiej coś dodać/usunąć z wyszukiwarki dla PLKi, niż z plakatów które ktoś sobie zapisze na dysku i porówna z tym co będzie w rzeczywistości za miesiąc..

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Hugo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Sty 2010
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 01-11-2018, 18:15    Odpowiedz z cytatem

IC WAWEL RELACJI KRAKÓW GŁÓWNY- SZCZECIN GŁÓWNY OD GRUDNIOWEGO ROZKŁADU JAZDY SKRÓCONY W RELACJI KRAKÓW GŁÓWNY - POZNAŃ GŁÓWNY WCZESNIEJSZY ODJAZD Z KRAKOWA OBECNIE 15.00 OD GRUDNIA 14.10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

janox79 Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 17 Lut 2007
Skąd: Legnica

PostWysłany: 01-11-2018, 21:59    Odpowiedz z cytatem

Desiro2 napisał/a:
Gdyby rozkład był pewny można byłoby go podejrzeć na plakatach, których zapewne jeszcze długo nie będzie.

Plakaty muszą być opublikowane 18 listopada 2018 r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 04-11-2018, 15:52    Odpowiedz z cytatem

Hugo napisał/a:
IC WAWEL RELACJI KRAKÓW GŁÓWNY- SZCZECIN GŁÓWNY OD GRUDNIOWEGO ROZKŁADU JAZDY SKRÓCONY W RELACJI KRAKÓW GŁÓWNY - POZNAŃ GŁÓWNY WCZESNIEJSZY ODJAZD Z KRAKOWA OBECNIE 15.00 OD GRUDNIA 14.10

żadna strata, to i tak ciasny niewygodny tramwaj. Nie wyobrażam sobie jazdy tym czymś z Krakowa do Szczecina..

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wielkopolanin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lip 2007

PostWysłany: 04-11-2018, 16:46    Odpowiedz z cytatem

Tylko IC Wawel ma największą frekwencję z Krakowa do Szczecina i dobrze się sprawdził w obecnej relacji. Nawet w tygodniu jest tam tłoczno nawet w 1 klasie, więc po co psuć coś co się dobrze przyjęło? Na zajętości miejsc co chwilę jest na żółto albo czerwono. Też kiedyś byłem sceptyczny i wolałem wagony ale tym lepiej się jedzie niż wagonami. Wolę jechać Flirtem niż TLK Klimczok, który prowadzi trzy wagoniki drugiej klasy i zniechęca do podróży. 31.10.2018 r., jechały w kierunku Bielsko-Białej trzy wagony a frekwencja na pięć wagonów, w Poznaniu było trudno wejść do wagonu tyle ludzi stało w przedsionkach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 04-11-2018, 22:35    Odpowiedz z cytatem

ok, wolisz jechać pociągiem w standardzie regionalnym niż wagonowym składem to Twoja sprawa, niestety IC nie zapewnił pasażerom wyboru na takich trasach jak Kraków-Łódź-Poznań czy Łódź-Kalisz-Wrocław.Ja nienawidzę tych tramwajów i jazda nimi dla mnie to po prostu ortopedyczna i akustyczna gehenna.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 05-11-2018, 12:05    Odpowiedz z cytatem

Dobrze powiedziane.Flirty czy Darty to nadają się na trasę Wawa-Łódź ewentualnie Bydgoszcz- Wawa.Na trasy Szczecin-Kraków czy Gdynia-Kraków nie są komfortowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

borsuk1977 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 05-11-2018, 19:54    Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że żadna strata
W ogóle skróćmy go do relacji Krk Gł - Włoszczowa - Krk Gł
to przecież tramwaj
W ogole niech stoi w krzakach bo się Paniczom nie podoba,

Ja rozumiem nocne połączenia ale dzienne ... bez jaj

Wam się w głowach pomieszało

szkoda z gadać

Może Wam S klase podstawić z szoferem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 05-11-2018, 22:28    Odpowiedz z cytatem

chłopie, to że IC nakupiło ciasnych,niewygodnych,rżężących,wężykujących składów bez wcześniejszego przetestowania po choćby jednym egzemplarzu jak to się robi w cywilizowanych krajach typu RFN,Francja,Szwajcaria czy Czechy nie znaczy ze mamy się godzić na wieczną bylejakość i chłam badziewny produkowany "na sztukę" bez żadnej wizji na przyszłość.Czy edyty wg Ciebie to też wspaniały komfortowy pojazd? też mi się w głowach pomieszało? jak to jest że wszyscy nasi sąsiedzi jeśli coś kupują to jest to przetestowany i wygodny skład a u nas? na łapu-capu,byle wydać kasę, nakupić szrotu.Sorry,ale nie tylko ja nie trawię jazdy tymi tramwajami,większość moich znajomych też.Fotele upchane gęściej niż w impulsie/elfie, to ma być IC ? wolne żarty.IC to są składy wagonowe z komfortowymi przedziałami 6 osobowymi.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Urbi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Kwi 2009
Skąd: Łódź / UK

PostWysłany: 06-11-2018, 17:21    Odpowiedz z cytatem

Wawel jest skrócony z powodu modernizacji linii Poznań - Szczecin, co do Flirtów na Wawelu to widocznie pasażerom pasują, bo zawszę jeździ pełny, za to już wagonowy TLK Pułaski kursuje puściutki na trzech wagonikach. Tak samo na trasie Kraków/GOP - Łódź - Trójmiasto, Hutnik i Sukiennice na Flircie zawszę mają przyzwoitą frekwencję, za to puściutki Stoczniowiec na trzech pudłach. Sam sobie cenie te składy, wygodne, masa udogodnień. (wifi, gastro, klima)

Fajnie, że te pociągi będą miały bazę w Łodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 06-11-2018, 17:50    Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał/a:
Wawel jest skrócony z powodu modernizacji linii Poznań - Szczecin, co do Flirtów na Wawelu to widocznie pasażerom pasują, bo zawszę jeździ pełny, za to już wagonowy TLK Pułaski kursuje puściutki na trzech wagonikach. Tak samo na trasie Kraków/GOP - Łódź - Trójmiasto, Hutnik i Sukiennice na Flircie zawszę mają przyzwoitą frekwencję, za to puściutki Stoczniowiec na trzech pudłach. Sam sobie cenie te składy, wygodne, masa udogodnień. (wifi, gastro, klima)

Fajnie, że te pociągi będą miały bazę w Łodzi.


nie wiem gdzie widzisz tego pustego Stoczniowca, ja ilekroć nim jechałem zawsze był zapełniony. Pułaskim jezdziłem wiele razy i nigdy pusty nie był. To że wcześnie rano wyjeżdża pusty z Krakowa nie znaczy że nie zapełnia się na kolejnych stacjach. Jeśli flirt jest dla Ciebie wygodny to proszę przejedź się railjetem, regiojetem, leoexpresem, ICE lub innym składem niższej kategorii choćby InterPanterem skody bo dla mnie ten flirt to trzeszczące niewygodne barachło z fatalnymi fotelami poupychanymi jak dla bydła.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 34 z 68 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 66, 67, 68  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl