Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Poszukiwane ważne informacje
Autor Wiadomość

piggletka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Lis 2018

PostWysłany: 09-11-2018, 23:26   Poszukiwane ważne informacje Odpowiedz z cytatem

witam kochani,
mam bardzo dużą nadzieję, że są na forum wieloletni kierownicy pociągów potrafiący pomóc mi w bardzo skomplikowanej sytuacji.
Sprawa dotyczy lat do 2008 (z przed intercity).
Mój zmarły tata od zawsze był kierownikiem pociągu, ale nie potrafimy już dotrzeć do informacji gdzie miał swoją 'dyżurkę' - czy jak to się profesjonalnie nazywa w tym zawodzie (wszystkie dokumenty zostały zniszczone przez XYZ, tak naprawdę nie mamy szans do nich się dostać!). Chodzi mi o miejsce, z szefem, czy coś w tym stylu. Tata był 'kolejarzem' często kursującym pomiędzy Łodzią i Warszawą - mieszkał w Lipcach Reymontowskich. Z tego co pamiętamy były to pociągi osobowe.
Z tego co pamiętam ja i mama siedzibę miał w Koluszkach (pytanie, czy tam były zatrudnienia na taką pracę w tamtych latach?). Przez to, że nie mieszkaliśmy z Tatą Koluszki są przypuszczeniem; Jeśli ktoś umiałby powiedzieć, czy do pojawienia się intercity mógł tata być zatrudniony w Koluszkach, to by Nam to BARDZO POMOGŁO!! Albo może ktoś z Was pamięta/znał mojego tatę? Tak naprawdę nic już nie tracę - mowa o Józefie Pabianku.
Kolejnym miejscem zatrudnienia taty są Skierniewice i Łódź, ale mama w zaparte idzie na Koluszki i z tego co ja pamiętam, to też były Koluszki, ALE ... Kompletnie do niczego nie możemy się dokopać dlatego jeśli tylko jest jakiś KOLEGA Taty bardzo proszę o kontakt!! Wiem, że Tatę dużo osób znało. Od 10 lat walczymy z biurokracją, a wszelakie informacje odnośnie PKP (przed intecity) są dla Nas na wagę złota.
Bardzo dziękuję i przepraszam za tak dziwny post. Serdecznie Pozdrawiam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bert Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Kwi 2008
Skąd: chybie

PostWysłany: 10-11-2018, 01:50    Odpowiedz z cytatem

czytając te pytania jeżeli Wasz ojciec był kierownikiem pociągu w Koluszkach, to od 1 lipca 1998 pracował w PKP Zakładzie Przewozów Pasażerskich w Łodzi obejmującym obszar województwa łódzkiego. Funkcjonuje on na przestrzeni lat pod różnymi nazwami jak, PKP Przewozy Regionalne Zakład Przewozów Pasażerskich w Łodzi ,Przewozy Regionalne Zakład Przewozów Pasażerskich w Łodzi a ostatnio Przewozy Regionalne Oddział Łódzki. Adres się nie zmieniał to Łódź ul. Tuwima 22/26 .Miejsce rozpoczynania i kończenia pracy kierownika pociągu mogły się zmieniać jak Koluszki ,Łódź ,Skierniewice co nie wpływa na fakt zatrudnienia .Dokumentów należy szukać w Łodzi adres jw

_________________
bert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

piggletka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Lis 2018

PostWysłany: 10-11-2018, 16:34    Odpowiedz z cytatem

witam,
Przede wszystkim BARDZO DZIĘKUJĘ.
Czyli nie mógł być zatrudniony Tata w Koluszkach, musiała to być Łódź - to już jest cena informacja, ponieważ nawet w tej kwestii były problemy w ustaleniu sprawy... Wiem, że te 2 czy 3 dni był pracownikiem intercity, ale to nic Nam nie daje. Tak naprawdę bardziej próbuję odnaleźć kogoś, kto by Tatę znał, ponieważ jest masa rzeczy jakich nie wiemy - już 10 lat próbujemy i nadal NIC Sad.
Bardzo też dziękuję za adres, może to być bardzo cenną informacją do poszukiwań.
Nadal ponawiam - gdyby tylko był tu ktoś, kto znał tatę bardzo proszę o kontakt ze mną (Kasia).
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl