Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Sypialki w CHOPINIE
Autor Wiadomość

OkOuKo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2018

PostWysłany: 30-12-2018, 17:32   Sypialki w CHOPINIE Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie zacząć nowy temat, gdyż w innym przypadku musiałbym szukać odpowiedzi w 3 innych wątkach. Mam nadzieję że moderatorzy i administratorzy zrozumieją Smile
Dnia 13.02.2019 wybieramy się w 8 osób na kilka dni do Budapesztu, Pragi lub Wiednia. Na 100% skorzystamy z opcji pociągu CHOPIN - Interesuje mnie jak najlepiej kupić bilety i jak cenowo to będzie wychodzić. Pobrałem ze strony www.intercity.pl Cenniki i regulaminy w formie pdf - które nawet dla mnie są nieczytelne. Oferty SparNight, Jakieś PromoHungury itd. Otóż chodzi mi o cenę za przejazd w wagonie sypialnym opcja Double (czyli przedział 2-osobowy)
1. Do Pragi
a) z Warszawy b) z Krakowa c) z Czechowic Dziedzic
2. Do Budapesztu
a) z Warszawy b) z Krakowa c) z Czechowic Dziedzic
3. Do Wiednia
a) z Warszawy b) z Krakowa c) z Czechowic Dziedzic

Pytam o 3 miejsca wyjazdu gdyż tak będziemy wsiadać. Dodatkowo chciałem zapytać przez Kogo są obsługiwane poszczególne WL? IC, CD, OBB, Madziary? Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc

ps.2. Czy pociąg do Nicei jest dostępny dla Polaków?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Waldemar Kuna Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2013

PostWysłany: 01-01-2019, 09:52   Re: Sypialki w CHOPINIE Odpowiedz z cytatem

Odnośnie: ps.2. Czy pociąg do Nicei jest dostępny dla Polaków?

Jest dostępny - tu masz szczegóły warunków i taryfy
Oferta Nicea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Shinzon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 01-01-2019, 18:01    Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapytać w informacji PKP IC na stronie. Odpiszą. Zawsze mi odpisują.

https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/informacje/kontakt/

W tych tabelach jest mnóstwo informacji ale trudno się połapać. Przykładowo cena miejsca do leżenia w kasie double może kosztować od 30 EUR do 60 EUR wszystko zależy od szczebla.

Bilety z Krakowa i Czechowic będą w tej samej cenie.

Czechy - WL - CD, BC - CD
Austria - WL - PKP, BC - PKP
Węgry - WL - PKP, BC - WSBA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 01-01-2019, 20:10   Re: Sypialki w CHOPINIE Odpowiedz z cytatem

OkOuKo napisał/a:
Pozwolę sobie zacząć nowy temat, gdyż w innym przypadku musiałbym szukać odpowiedzi w 3 innych wątkach. Mam nadzieję że moderatorzy i administratorzy zrozumieją Smile
Dnia 13.02.2019 wybieramy się w 8 osób na kilka dni do Budapesztu, Pragi lub Wiednia. Na 100% skorzystamy z opcji pociągu CHOPIN - Interesuje mnie jak najlepiej kupić bilety i jak cenowo to będzie wychodzić. Pobrałem ze strony www.intercity.pl Cenniki i regulaminy w formie pdf - które nawet dla mnie są nieczytelne. Oferty SparNight, Jakieś PromoHungury itd. Otóż chodzi mi o cenę za przejazd w wagonie sypialnym opcja Double (czyli przedział 2-osobowy)
1. Do Pragi
a) z Warszawy b) z Krakowa c) z Czechowic Dziedzic
2. Do Budapesztu
a) z Warszawy b) z Krakowa c) z Czechowic Dziedzic
3. Do Wiednia
a) z Warszawy b) z Krakowa c) z Czechowic Dziedzic

Pytam o 3 miejsca wyjazdu gdyż tak będziemy wsiadać. Dodatkowo chciałem zapytać przez Kogo są obsługiwane poszczególne WL? IC, CD, OBB, Madziary? Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc

ps.2. Czy pociąg do Nicei jest dostępny dla Polaków?


ad. 1) Wszystkie ceny promocyjne w czytelnym rozbiciu na relacje i rodzaj miejsca masz tutaj:

Cennik

ad. 2) Pociąg Moskwa - Nicea jest dostępny; bilet możesz kupić nawet przez internet. Ceny ogólne masz tutaj:

Cennik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Shinzon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 02-01-2019, 10:54   Re: Sypialki w CHOPINIE Odpowiedz z cytatem

aanniiaa napisał/a:
OkOuKo napisał/a:
Pozwolę sobie zacząć nowy temat, gdyż w innym przypadku musiałbym szukać odpowiedzi w 3 innych wątkach. Mam nadzieję że moderatorzy i administratorzy zrozumieją Smile
Dnia 13.02.2019 wybieramy się w 8 osób na kilka dni do Budapesztu, Pragi lub Wiednia. Na 100% skorzystamy z opcji pociągu CHOPIN - Interesuje mnie jak najlepiej kupić bilety i jak cenowo to będzie wychodzić. Pobrałem ze strony www.intercity.pl Cenniki i regulaminy w formie pdf - które nawet dla mnie są nieczytelne. Oferty SparNight, Jakieś PromoHungury itd. Otóż chodzi mi o cenę za przejazd w wagonie sypialnym opcja Double (czyli przedział 2-osobowy)
1. Do Pragi
a) z Warszawy b) z Krakowa c) z Czechowic Dziedzic
2. Do Budapesztu
a) z Warszawy b) z Krakowa c) z Czechowic Dziedzic
3. Do Wiednia
a) z Warszawy b) z Krakowa c) z Czechowic Dziedzic

Pytam o 3 miejsca wyjazdu gdyż tak będziemy wsiadać. Dodatkowo chciałem zapytać przez Kogo są obsługiwane poszczególne WL? IC, CD, OBB, Madziary? Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc

ps.2. Czy pociąg do Nicei jest dostępny dla Polaków?


ad. 1) Wszystkie ceny promocyjne w czytelnym rozbiciu na relacje i rodzaj miejsca masz tutaj:

Cennik

ad. 2) Pociąg Moskwa - Nicea jest dostępny; bilet możesz kupić nawet przez internet. Ceny ogólne masz tutaj:

Cennik


Super, dzięki za info. Zapisze sobie na dysku.

Dodam tylko że na połączenia międzynarodowe bilety mozna kupic na 60 dni przed wyjazdem. Czasu jest nie wiele a miejsc w wagonach sypialny nie przybędzie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OkOuKo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2018

PostWysłany: 02-01-2019, 13:31    Odpowiedz z cytatem

dziękuję za odpowiedź - czyli z tego co wynika z powyższych informacji i zawartych w nich linkach miejsce WL w przedziale Double jest tylko w relacji do / z Pragi. Czyli odpowiedź jakby już mam Smile Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Shinzon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 02-01-2019, 14:30    Odpowiedz z cytatem

Miejsce Double i Single to te same przedzyałi z trzema łozkami. Tylko jak kupisz double lub single to może byc w przedziale odpowiednio dwie lub jedna osoba.

To że nie ma ofert propocyjnych do Wiednia i Budapesztu to nie znaczy że nie można ich kupić w normalniej cenie Smile Bo takie są.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OkOuKo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2018

PostWysłany: 07-01-2019, 12:45    Odpowiedz z cytatem

oczywiście wiem czym różni się Double, Triple i Single Very Happy dlatego napisałem "w opcji double" Razz aczkolwiek dziękuję Shinzon - chodziło mi że nie widzę opcji zakupu owej oferty. Aczkolwiek już wszystko ogarnięte i bilety już zakupione Smile
Dziękuję Wszystkim Za Podpowiedzi i Odpowiedzi Mr. Green

_________________
La Noche Es Para Mi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl