Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
[IC] Homofobom wstęp wzbroniony!
Autor Wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 26-03-2019, 15:18    Odpowiedz z cytatem

Pirex, cóż dodać... „Wiosna” jeszcze na dobre nie zaistniała na scenie politycznej, a niejaki Śmiszek, na co dzień grzejący łóżko Biedroniowi, już straszy. Wszyscy będziemy siedzieć za „homofobię”! W imię miłości i tolerancji rzecz jasna.

Już w 2010 roku Jacek Piekara w książce „Wieże do nieba” to przewidział: „Zobaczysz, Mordimerze, że nadejdą jeszcze czasy, w których miłośnicy męskich kształtów nie tylko domagać się będą tolerancji dla swych poczynań, ale wręcz głośno i radośnie manifestowanej akceptacji. A tych, którzy akceptacji nie zechcą wyrażać lub wyrażać ją będą za cicho czy za mało wesoło, postawią pod pręgierzem. Bowiem pamiętaj, że nie ma ludzi bardziej odrażających niż fanatycy tolerancji”.

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/48257/ja-inkwizytor-wieze-do-nieba

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28-03-2019, 18:32    Odpowiedz z cytatem

Noema, wprawdzie mieszkasz w Gorlitz, ale gdybyś była obywatelką Niemiec i gdybyś tak niepoprawne politycznie treści pisała w niemieckim internecie (np. na jakimś forum kolejowym) to prawdopodobnie już gniłabyś w pierdlu, a twoje dzieci wychowywałaby jakaś para gejów lub lesbijek. Mało tego, takie forum jak nasze w Niemczech nie miałoby prawa bytu i prawdopodobnie ja jako administratorka dzieliłabym celę więzienną z Tobą. Tak więc mikole którzy bredzą o cenzurze na naszym forum niech stukną się w swoje zakute łby! U nas kolejowy homo-terror jeszcze można krytykować. W Niemczech i innych "postępowych" krajach Europy zachodniej nie uszłoby to nam na sucho! A i tak podejrzewam, że stosowne donosy na nasze forum (środowisko mikolsko-kolejaraskie, zwłaszcza to warszawkowe, jest wybitnie zlewaczałe!) już znajdują się na policji tudzież w prokuraturze i tylko rządy Zjednoczonej Prawicy hamują organy ścigania przed kolejną nagonką na nas, czego doświadczaliśmy nieustannie pod rządami PO-PSL.

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 29-03-2019, 00:05    Odpowiedz z cytatem

Victoria, to prawda. W Szwecji pewien pastor został skazany na karę pozbawienia wolności za „obrazę uczuć homoseksualistów”. Pastor pozwolił sobie podczas kazania zacytować i skomentować te fragmenty Biblii, które odnoszą się do homoseksualizmu. W Szwajcarii przegłosowano prawo, które zakłada karę więzienia za krytykę środowisk LGBTQWERTYHUJ. W Polsce na razie tylko wyrzucają z pociągów PKP IC, ale nie miejmy złudzeń – do nas też to szaleństwo dotrze i to szybciej niż się nam wydaje.

Studiowałam na zlewaczałym UWr (gorzej jest chyba tylko na UW) i z przerażeniem obserwowałam jak zdegenerowane mamy elyty intelektualne, tak obecne jak i przyszłe. Nie pytajcie jakim cudem obroniłam doktorat – po prostu musiałam się kryć ze swoimi poglądami. A i tak uchodziłam za ciemnogrodziankę z prowincji, bom żona i matka trojga dzieci, 500+ na dwoje... Toż to istna rodzina patologiczna! Nie to co feministka z pieskiem czy para gejów z kotkiem – to są „rodziny” nowoczesne. Aby nie być gołosłowną, oddaję głos Monice Płatek, profesor Uniwersytetu Warszawskiego...



A ten facet w kiecce to mgr Marcin Boronowski, wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego. Tak, miałam nieprzyjemność być jego studentką i zaliczać u niego angielski...


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 01-04-2019, 18:04    Odpowiedz z cytatem

Gdyby w przyszłości chcieli jeszcze kogoś bezprawnie wyrzucić z pociągu za poglądy, niech powoła się na następujące akty prawne:

Art. 54 Konstytucji RP

Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Art. 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka

Każdy człowiek ma prawo wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice.

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 01-04-2019, 23:15    Odpowiedz z cytatem

W czym problem?
Cytat:
wolność wyrażania

Cytat:
prawo wolności opinii i wyrażania jej

Że tak zagaję z francuska: le wacki zachęcają, ba, wręcz prowokują aby z tych praw intensywnie korzystać.
Niestety, ani konstytucja, ani deklaracja, ani żaden inny akt strzelisty, nie zabraniają im odławiania, piętnowania i katalogowania takich zupełnie swobodnie "się wyrażających" faszystów, chłamofobów i innych nienawistników.
A gdy już zwycięży rewolucja, nikt nie będzie się certolił z utrzymywaniem ich/ was/ nas w tzw. więźniach.
Założone dziś teczki zostaną z szaf wyjęte i wykorzystane do prostowania światopoglądu starą metodą dawkowania ołowiu przez potylicę.
Metodą sprawdzoną, skuteczną i tanią, tym bardziej, że wcześniej każdy sam sobie dół wykopie.
Pytanie na dziś: pogodzić się z losem i czekać na nieuchronne, czy spuścić towarzystwu łomot prewencyjny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02-04-2019, 21:15    Odpowiedz z cytatem

Sunny napisał/a:
Z tym homolobby w PIC-u to prawda. Wszyscy wiedzą tylko nikt o tym głośno nie mówi.

No to ja coś powiem...

Tutaj macie kierownika pociągu PKP Intercity, co prawda już byłego, ale przez 10 lat pracował na kolei. Uprzedzam, że oglądając to można puścić pawia (kluczowe od 5:00 min.).


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 06-04-2019, 02:55    Odpowiedz z cytatem

wodkangazico napisał/a:
Pytanie na dziś: pogodzić się z losem i czekać na nieuchronne, czy spuścić towarzystwu łomot prewencyjny?

Kiedyś poprosiłem takich dwóch, żeby może poszli do kibelka jeśli nie mogą wytrzymać bez obściskiwania się w przedziale. Nie wiedziałem na co się narażam, ale na szczęście nikt mnie nie wyrzucił z pociągu za homofobię.

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl