Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68  Następny
Rozkład jazdy 2018/2019
Autor Wiadomość

Kamil Styrna Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lis 2018
Skąd: Świdnica

PostWysłany: 20-05-2019, 09:01    Odpowiedz z cytatem

empek napisał/a:
krzychu12231 napisał/a:
Z tego co widzę to na okres wakacji rozwalono skomunikowanie IC Karkonosze ze Szklarskiej Poręby z TLK Rozewie do Gdyni i to w obie strony. Super.

Tak to jest, jak się wymyśla idiotyzmy na Darcie. Były sobie wagonowe "Karkonosze" do Lublina i Gdyni, ale nie, przeszkadzały jakiemuś debilowi, który musiał pokazać, na co go stać. No i mamy efekt: rozkomunikowane Rozewie i pustawe Karkonosze na taborze niedostosowanym do nocnej jazdy. Rolling Eyes


Lepszy Dart na nocnym pociągu, niż skład zestawiony z rozklekotanych wagonów 111A.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

atakan Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Paź 2009

PostWysłany: 20-05-2019, 09:36    Odpowiedz z cytatem

Co to za święto 7 lipca że IC uruchamia dodatkowe pociągi do 3 miasta ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bieluch Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2011

PostWysłany: 20-05-2019, 10:20    Odpowiedz z cytatem

atakan napisał/a:
Co to za święto 7 lipca że IC uruchamia dodatkowe pociągi do 3 miasta ?


Opener Festival
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

atakan Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Paź 2009

PostWysłany: 20-05-2019, 12:31    Odpowiedz z cytatem

bieluch, Rzeczywiście zapomniałem o tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

witia Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Sty 2011

PostWysłany: 20-05-2019, 16:49    Odpowiedz z cytatem

Według plakatu, w korekcie wakacyjnej Hetman jako łącznik do Chełmońskiego od Przeworska. Wygląda że chyba na wagonach... Ciekawe bo odjazd do Hrubieszów Miasto z innego peronu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 21-05-2019, 14:10    Odpowiedz z cytatem

Wakacyjny rozkład jazdy: Pociągiem do Poznania dłużej.

Czerwcowa korekta rozkładu jazdy przyniesie wydłużenie czasu przejazdu na wielu trasach z Poznania. Na magistrali E20 Warszawa – Poznań PLK będzie próbować podnosić prędkość przed samymi wakacjami, ale i tak nie ma szans na uzyskanie zapowiadanego czasu 2 godzin 20 minut.

Więcej:
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/wakacyjny-rozklad-jazdy-pociagiem-do-poznania-dluzej-91960.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

jasio49 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Lis 2018

PostWysłany: 21-05-2019, 18:57    Odpowiedz z cytatem

ciekawostka in minus-stacja Wrocław przyjazdy poc IC z Warszawy o 10.23 i 10.30 a odjazd poc Halny do Kudowy o 10.12. kogo to zadowala i kto będzie miał z tego korzyść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 21-05-2019, 22:36    Odpowiedz z cytatem

Beatrycze z tym 2,20 do Warszawy to tak samo jak zapowiadane kiedyś 90 minut z Poznania do Wrocławia.Jedno i drugie nierealne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

myszka Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Maj 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 22-05-2019, 12:13    Odpowiedz z cytatem

Przed rozpoczęciem modernizacji, a więc już wieki temu, linii Wrocław - Poznań PLK-a zapowiadała czas 75 minut dla najszybszych pociągów... Laughing Szkoda że, jedynie w propagandzie są mocni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 22-05-2019, 12:18    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Lepszy Dart na nocnym pociągu, niż skład zestawiony z rozklekotanych wagonów 111A.


nie, nie lepszy, tramwaj z włączonym światłem nie nadaje się na połączenia przez całą Polskę, a tym bardziej w nocy! I nigdy nie będzie się nadawał.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kamil Styrna Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lis 2018
Skąd: Świdnica

PostWysłany: 24-05-2019, 15:32    Odpowiedz z cytatem

Desiro2 napisał/a:
Cytat:
Lepszy Dart na nocnym pociągu, niż skład zestawiony z rozklekotanych wagonów 111A.


nie, nie lepszy, tramwaj z włączonym światłem nie nadaje się na połączenia przez całą Polskę, a tym bardziej w nocy! I nigdy nie będzie się nadawał.


To jest twoje zdanie. Ja mam swoje. I myślę, że spora ilość pasażerów ma takie samo zdanie jak ja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jack Daniel's Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Kwi 2015

PostWysłany: 24-05-2019, 20:16    Odpowiedz z cytatem

Kamil Styrna napisał/a:
I myślę, że spora ilość pasażerów ma takie samo zdanie jak ja.


Poza tym, że Ty "myślisz, że sporo pasażerów ma takie samo zdanie" to nic więcej nie wynika. Gdy na pociągu Pogoria zaczął jeździć tramwaj zamiast składu wagonowego, frekwencja dramatycznie spadła i ludzie nie chcieli tym jeździć. Na nocnych pociągach zdecydowanie wygodniejsze są wagony i ludzie wolą spędzić noc w przedziale, gdzie przynajmniej można zgasić światło, niż w mało wygodnych fotelach nie nadających się do spania w tramwaju, gdzie nie da się światła zgasić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Urbi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Kwi 2009
Skąd: Łódź / UK

PostWysłany: 24-05-2019, 21:54    Odpowiedz z cytatem

Frekwencja w Pogorii nigdy nie powalała i zmiana na Flirta nie ma tu nic do rzeczy. Na pewno plusem jednostek trakcyjnych na nocnych pociągach to większe bezpieczeństwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 24-05-2019, 23:06    Odpowiedz z cytatem

Kamil Styrna napisał/a:
Desiro2 napisał/a:
Cytat:
Lepszy Dart na nocnym pociągu, niż skład zestawiony z rozklekotanych wagonów 111A.


nie, nie lepszy, tramwaj z włączonym światłem nie nadaje się na połączenia przez całą Polskę, a tym bardziej w nocy! I nigdy nie będzie się nadawał.


To jest twoje zdanie. Ja mam swoje. I myślę, że spora ilość pasażerów ma takie samo zdanie jak ja.


Spora ? chyba nawiedzonych dolnośląskich trolli a nie normalnych pasazerów. Normalni pasazerowie w nocy jeżdżą przy zgaszonym świetle.

[ Dodano: 25-05-2019, 00:09 ]
Urbi napisał/a:
Frekwencja w Pogorii nigdy nie powalała i zmiana na Flirta nie ma tu nic do rzeczy. Na pewno plusem jednostek trakcyjnych na nocnych pociągach to większe bezpieczeństwo.


bardzo się mylisz, zmiana normalnego wygodnego składu wagonowego na TRAMWAJ jadący z full oswietleniem wpłynęła i to diametralnie na beznadziejną frekfencję. Miejmy nadzieję,że POGORIA wróci w relacji Kraków/Katowice-Łódź-Bydgoszcz-Gdynia jak najprędzej.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 25-05-2019, 07:47    Odpowiedz z cytatem

Jednak oświetlenie we flircie a w darcie jest różnica, na plus dla darta. Podobnie jak oświetlenie w zmodernizowanych bezprzedziałówkach jest dużo lepiej zabudowane np. w IC Szczecin - Przemyśl (schowane podsufitowe o barwie wpadającej w niebieską).

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 64 z 68 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl