Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 94, 95, 96  Następny
Kompletne ogłupianie dzieci i młodzieży
Autor Wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27-10-2019, 18:55    Odpowiedz z cytatem

"Tęczowy piątek" kolejny raz nie wypalił! "Akcja miała marginalny zasięg"

Dzisiejsza akcja pod nazwą "tęczowy piątek", podobnie jak miało to miejsce w roku ubiegłym, miała marginalny zasięg. „Odnotowano pojedyncze przypadki zgłoszeń od rodziców, na które, każdorazowo, reagowali kuratorzy oświaty” - poinformowała rzeczniczka prasowa Ministerstwa Edukacji Narodowej Anna Ostrowska.

Więcej:
https://niezalezna.pl/294581-teczowy-piatek-kolejny-raz-nie-wypalil-akcja-miala-marginalny-zasieg


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 27-10-2019, 21:24    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Tęczowy piątek" kolejny raz nie wypalił! "Akcja miała marginalny zasięg"

Czyżby jednak triumf ciemnogrodu? OK

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 28-10-2019, 14:44    Odpowiedz z cytatem

Walka o nowego „tęczowego człowieka” zaczyna się w szkole.

„Tęczowe piątki” w szkołach nie są niewinną akcją doraźną. Nie mają – jak mówią ci, którzy ją zainicjowali – ułatwić jedynie rozpoznanie własnych preferencji seksualnych dzieci i ich realizację w przyszłości. Są dokładnie zaplanowaną przez specjalistów ideologii LGBT długofalową operacją na dzieciach i młodzieży szkolnej.

Więcej:
https://www.tvp.info/45034280/walka-o-nowego-teczowego-czlowieka-zaczyna-sie-w-szkole

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Leśny Dziadek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Paź 2010

PostWysłany: 29-10-2019, 08:49    Odpowiedz z cytatem

A ja ja byłem mały to rysowaliśmy tęczę, domek, pod domkiem mamę, tatę i nas... Ech...
Tu dosadnie, ale w punkt:

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0a6036d25921.jpg

_________________
www.strzelnicahistoryczna.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 04-11-2019, 16:18    Odpowiedz z cytatem

Szokująca deklaracja Gowina. „Położy się Rejtanem” w obronie gender na uczelniach.

– Położę się Rejtanem, jeżeli ktoś będzie próbował ograniczać wolność słowa zwolennikom ideologii gender. Jeżeli są tacy na uczelniach, mają prawo podejmować projekty badawcze, prowadzić zajęcia w tym zakresie – powiedział wicepremier Jarosław Gowin, minister nauki i szkolnictwa wyższego w rozmowie z Jackiem Karnowskim na łamach tygodnika „Sieci”. Gowin stwierdził też, że należy wystrzegać się generalizacji w rodzaju frazy o „lewicowych uniwersytetach”.

Więcej:
https://wprawo.pl/2019/11/04/szokujaca-deklaracja-gowina-polozy-sie-rejtanem-w-obronie-gender-na-uczelniach/

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 11-11-2019, 01:39    Odpowiedz z cytatem

Wystarczyły dwa dni pobytu w fińskich szkołach, by zobaczyć jaka przepaść dzieli je od naszych szkół

Oto wrażenia człowieka, który od 20 lat pracuje w szkolnictwie. Wystarczyły dwa dni w Finlandii, by zobaczyć jak daleko w tyle jest nasza edukacja.

Czytaj więcej na joemonster.org

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13-11-2019, 19:53    Odpowiedz z cytatem

W dzienniczkach uczniów dominują negatywne uwagi. Więcej pochwał mogłoby motywować dzieci do pracy i wzmacniać ich dobre cechy

W komunikacji między nauczycielami a rodzicami dominują zwykle negatywne uwagi na temat zachowania uczniów, co powoduje ciągłe napięcia w kontaktach między domem a szkołą. Kadra pedagogiczna rzadko chwali dzieci i zwraca uwagę na pozytywne przykłady zachowań. Tymczasem rodzice powinni wiedzieć, że ich dziecko ma np. talent przywódczy czy potrafi rozwiązywać konflikty w klasie. Dzięki temu mogliby wzmacniać w nich te pozytywne cechy. Dzieci za to czułyby się bardziej zmotywowane do dalszych starań.

Więcej:
https://lifestyle.newseria.pl/wszystkie-newsy/w-dzienniczkach-uczniow,p1570391274


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14-12-2019, 19:08    Odpowiedz z cytatem


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 27-12-2019, 13:07    Odpowiedz z cytatem

Dzieci łamagi. Próby wytrzymałości fizycznej nie pozostawiają złudzeń.

Gdyby obecny dziesięciolatek miał stanąć w szranki ze swoim rówieśnikiem z 1979 r ., nie miałby szans z nim wygrać.

Próby wytrzymałości fizycznej nie pozostawiają złudzeń: sprawność dzieci spada na łeb na szyję. Oto kilka danych: 8 sekund – tylko tyle (średnio) udaje się dziś utrzymać w zwisie na drążku na ugiętych ramionach dziesięcioipółlatkowi. Jego rówieśnicy w 1979 r. wytrzymywali niemal trzy razy dłużej. Podobnie jest ze skokami w dal: średni skok wynosi 149 cm, w latach 80. zeszłego stulecia chłopcy skali o 10 cm dalej. To wyniki ogólnopolskiego badania zrealizowanego przez AWF.

Więcej:
https://forsal.pl/lifestyle/edukacja/artykuly/1397782,dzieci-lamagi-proby-wytrzymalosci-fizycznej-nie-pozostawiaja-zludzen.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Paszczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 04-01-2020, 00:22    Odpowiedz z cytatem

Feministka radzi, jak wychować syna na feministę:

http://codziennikfeministyczny.pl/jak-ucze-6-letniego-syna-bycia-feminista/

_________________
Paszczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11-01-2020, 15:19    Odpowiedz z cytatem

Jak szkoła narzuca przekonanie o niezmienności i powstrzymuje rozwój

Przyznaję, że jestem beznadziejny z matematyki. Przez cały okres kształcenia, aż do ostatnich zajęć na studiach, miałem problemy z tym przedmiotem. Od studiów nie zrobiłem nic, żeby polepszyć swoje umiejętności w tej dziedzinie. Mógłbym stwierdzić, że jest tak z powodu mojej niezdolności do zrozumienia koncepcji matematycznych. To z kolei prowadzi do niepodejmowania wysiłku i nie przejmowania się moją zdolnością do rozwiązywania zadań związanych z matematyką. Mówiąc krótko, nie rozumiem tego, więc po co sobie tym zawracać głowę?

Więcej:
https://wolnemedia.net/jak-szkola-narzuca-przekonanie-o-niezmiennosci-i-powstrzymuje-rozwoj/

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 16-01-2020, 13:32    Odpowiedz z cytatem

Taniec na rurze przed dziećmi na finale WOŚP.

Podczas finału WOŚP, który odbywał się w gminie Męcinka na Dolnym Śląsku, jedną z atrakcji był taniec na rurze. Kobieta – „utalentowana instruktorka” – zatańczyła przed zgromadzoną publicznością, z której większość stanowiły dzieci.

Więcej:
https://www.tvp.info/46222656/taniec-na-rurze-przed-dziecmi-na-finale-wosp-wideo

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16-01-2020, 23:04    Odpowiedz z cytatem

Nadchodzi czas studniówek – i łamania przez szkoły prawa

Choć większość uczniów i uczennic z radością wyczekuje studniówki, to niestety często wielu młodym ludziom ta pierwsza „dorosła” impreza już kojarzy się z przymusem i łamaniem ich praw. Piszą o tym na grupach uczniowskich albo bezpośrednio do mnie trzecioklasiści, ale także nauczyciele, z pytaniami, czy to zgodne z prawem, aby… I tu lista studniówkowych grzechów szkół jest zaskakująca i niestety długa.

Czytaj więcej na siecobywatelska.pl

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17-01-2020, 17:44    Odpowiedz z cytatem


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18-01-2020, 18:42    Odpowiedz z cytatem


_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 80 z 96 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 94, 95, 96  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl