Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 37, 38, 39  Następny
Połączenia kolejowe Chełma
Autor Wiadomość

Mawel Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 26 Maj 2018
Skąd: Szczecin, Chociwel

PostWysłany: 15-02-2020, 14:08    Odpowiedz z cytatem

Od marca Czartoryski zmieni kategorie z TLK na IC i odjedzie z Lublina do Zielonej Góry Głównej, prawdopodobnie jego zestawienie wagonów wygląda nowoczesne wagony 174A
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 15-02-2020, 14:29    Odpowiedz z cytatem

Od 15 marca to jest Lublin Zielona Góra na portal pasażera, na rozkładach pkp informatyka jest Chełm Zielona Góra. Zobaczymy jak będzie. Mam nadzieję że ta druga opcja okaże się ostateczną prawdą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thassos Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Wrz 2009
Skąd: Lyck

PostWysłany: 15-02-2020, 15:37    Odpowiedz z cytatem

4:10
I 3
IC - TLK 27100 CZARTORYSKI

h T k a p
Chełm Miasto 4:13, Rejowiec 4:26, Trawniki 4:38, Świdnik Miasto 4:57, Lublin Główny 5:08, Lublin
Zachodni 5:16, Nałęczów 5:36, Puławy Miasto 5:57, Dęblin 6:27, Pilawa 7:00, Warszawa
Wschodnia 7:46, Warszawa Centralna 7:55, Warszawa Zachodnia 8:04, Sochaczew 8:34, Łowicz
Główny 8:59, Kutno 9:32, Koło 10:27, Konin 10:46, Słupca 11:02, Września 11:16, Poznań
Główny 11:57, Opalenica 12:23, Nowy Tomyśl 12:37, Zbąszyń 12:51, Zbąszynek 12:58, Babimost 13:23, Sulechów 13:49 Zielona Góra Główna 14:15

~ 16 III-13 VI 2020 / 15-16 IV 2020;

to na plakatowym rozkładzie dla stacji CHEŁM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mawel Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 26 Maj 2018
Skąd: Szczecin, Chociwel

PostWysłany: 15-02-2020, 16:34    Odpowiedz z cytatem

Portal pasażer to prawdziwa strona, więc dzisiaj ustawili zmianę rozkładu jazdy od 15 marca. A gdzie to jest plakat dla stacji Chełm, jeśli mogę zapytać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kontakt Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2011

PostWysłany: 15-02-2020, 17:21    Odpowiedz z cytatem

Ramirez napisał/a:
Ten schron w szczególności może być ciekawy.Tylko nic nie wiemy. Robi się z tego tajemnicę

Ramirez o schronie jak i makiecie można przeczytać :
https://www.nowytydzien.pl/tajemnica-schronu/
https://www.nowytydzien.pl/wejda-do-schronu/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 15-02-2020, 18:08    Odpowiedz z cytatem

Mawel napisał/a:
Portal pasażer to prawdziwa strona, więc dzisiaj ustawili zmianę rozkładu jazdy od 15 marca. A gdzie to jest plakat dla stacji Chełm, jeśli mogę zapytać?


W systemie sprzedaży na intercity.pl pojawił się ten pociąg Chełm Zielona Góra jako TLK.

[ Dodano: 15-02-2020, 18:09 ]
kontakt napisał/a:
Ramirez napisał/a:
Ten schron w szczególności może być ciekawy.Tylko nic nie wiemy. Robi się z tego tajemnicę

Ramirez o schronie jak i makiecie można przeczytać :
https://www.nowytydzien.pl/tajemnica-schronu/
https://www.nowytydzien.pl/wejda-do-schronu/


Akurat to znam 😉 Dlatego mnie to tak ciekawi. A teraz jest okazja go udostępnić jak w tym roku rozpoczyna się przebudowa dworca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pt31 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Mar 2012
Skąd: Chełm

PostWysłany: 16-02-2020, 00:32    Odpowiedz z cytatem

Na obecną chwilę wszystko wskazuje na to, że nie będzie bezpośredniego połączenia z Chełma do Zielonej Góry. Na portalu pasażera Czartoryski będzie kursował jako IC z Lublina do Zielonej Góry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thassos Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Wrz 2009
Skąd: Lyck

PostWysłany: 16-02-2020, 11:47    Odpowiedz z cytatem

Na plakatowym rozkładzie jazdy pociągów dla Chełma oraz w tablicy RJ 550 TLK CZARTORYSKI od marca do czerwca kursuje w relacji Chełm-Zielona Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pt31 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Mar 2012
Skąd: Chełm

PostWysłany: 16-02-2020, 12:08    Odpowiedz z cytatem

To nie wiem, zobaczymy jak będzie. Na portalu pasażera na wyszukiwarce wcześniej rzeczywiście było takie połączenie. Wczoraj sprawdzałem i już go nie było. Oby się nie okazało, że będzie jak z Arrivą.

Ten remont czy też przebudowa dworca to też jakaś tajemnica, niewiele wiadomo, podane zostały skromne informacje, obawiam się, że jeżeli w ogóle do czegokolwiek dojdzie to wyjdzie jakiś kolejny bubel.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 16-02-2020, 12:21    Odpowiedz z cytatem

Co do remontu dworca było spotkanie informacyjne w urzędzie miasta z przedstawicielem pkp. Nie miałem możliwości wtedy tam być a szkoda. Może tam coś było konkretnego mówione. Tylko nie było wielkiego zainteresowania i nikt w internecie nic konkretnego nie napisał co tam było. Jedynie można było wyczytać że miasto obiecało że część pomieszczeń wynajmie?? żeby nie burzyć dużej części budynku bo miał być zmniejszony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thassos Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Wrz 2009
Skąd: Lyck

PostWysłany: 16-02-2020, 12:43    Odpowiedz z cytatem

Pt31 napisał/a:
To nie wiem, zobaczymy jak będzie. Na portalu pasażera na wyszukiwarce wcześniej rzeczywiście było takie połączenie. Wczoraj sprawdzałem i już go nie było. Oby się nie okazało, że będzie jak z Arrivą.


W wyszukiwarce zwykłej ICC jest, a dzisiaj wyszukiwarka portalu pasażera nie działa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pt31 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Mar 2012
Skąd: Chełm

PostWysłany: 16-02-2020, 12:49    Odpowiedz z cytatem

Ramirez napisał/a:
Co do remontu dworca było spotkanie informacyjne w urzędzie miasta z przedstawicielem pkp. Nie miałem możliwości wtedy tam być a szkoda. Może tam coś było konkretnego mówione. Tylko nie było wielkiego zainteresowania i nikt w internecie nic konkretnego nie napisał co tam było. Jedynie można było wyczytać że miasto obiecało że część pomieszczeń wynajmie?? żeby nie burzyć dużej części budynku bo miał być zmniejszony.


Było spotkanie w urzędzie miasta w lutym 2018 roku, też nie mogłem na nim być. Bylem wówczas w Inowrocławiu.

[ Dodano: 16-02-2020, 12:51 ]
thassos napisał/a:
Pt31 napisał/a:
To nie wiem, zobaczymy jak będzie. Na portalu pasażera na wyszukiwarce wcześniej rzeczywiście było takie połączenie. Wczoraj sprawdzałem i już go nie było. Oby się nie okazało, że będzie jak z Arrivą.


W wyszukiwarce zwykłej ICC jest, a dzisiaj wyszukiwarka portalu pasażera nie działa


To oby połączenie pozostało w relacji Chełm - Zielona Góra Główna - trzymam kciuki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thassos Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Wrz 2009
Skąd: Lyck

PostWysłany: 16-02-2020, 20:43    Odpowiedz z cytatem

Wyszukiwarka portalu pasażera już działa. I co dziiwne CZARTORYSKI kursuje według niej w relacji Lublin-Zielona Góra, chociaż na plakatach i w tablicach tego samego portalu jest w relacji Chełm-Zielona Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pt31 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Mar 2012
Skąd: Chełm

PostWysłany: 16-02-2020, 21:34    Odpowiedz z cytatem

Na portalu pasażera na planszówce było już w rozkładzie jazdy 2018/2019 połączenie TLK Jagiełło w relacji Chełm - Kraków Główny - Chełm przez Radom, Kielce. Co było bzdurą z uwagi na fakt remontu linii nr7. Chyba, że takie połączenie wówczas funkcjonowałoby na odcinku Lublin - Radom lub Dęblin w ramach komunikacji zastępczej, ale tego na planszy nie było i przed wdrożeniem rozkładu jazdy zostało zdjęte.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 16-02-2020, 21:36    Odpowiedz z cytatem

Oni sami nie ogarniają gdzie mają jeździć. Na stronie intercity w aktualnościach, na liście pociągów z wstrzymaną sprzedażą biletów jest TLK Czartoryski w relacji Lublin - Warszawa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 33 z 39 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 37, 38, 39  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl