Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 60, 61, 62  Następny
Rozkład jazdy 2019/2020
Autor Wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 25-05-2020, 08:26    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj około 30 minutowe opóźnienie w pociągu Mewa do Szczecina/Gorzowa w Poznaniu z powodu za dużej ilości podróżnych zarówno w części gorzowskiej jak i szczecińskiej.Kasy odmawiały sprzedaży biletów na te połączenie i wysyłano ludzi do konduktorów z kupnem biletów.Dołączono wagon do Szczecina.W części gorzowskiej już nie.W przedziałach po 5/6 osób...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 27-05-2020, 11:01    Odpowiedz z cytatem

Na torach coraz więcej składów PKP Intercity - już blisko 100 pociągów wróciło do kursowania od 3 maja

Od środy 27 maja 2020 r. rozpoczyna kursowanie kolejnych 40 składów przewoźnika, które do tej pory pozostawały zawieszone z powodu epidemii koronawirusa. Powracające na tory pociągi ułatwią podróżowanie m.in. do Wrocławia, Krakowa, Gdyni, Katowic, Warszawy i Białegostoku. Łącznie od 3 maja br. wróciło na tory blisko 100 pociągów PKP Intercity.

Czytaj więcej:
https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/aktualnosci/na-torach-coraz-wiecej-skladow-pkp-intercity-juz-blisko-100-pociagow-wrocilo-do-kursowania-od-3-maja.html

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

abc19870702 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2018
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 28-05-2020, 11:13    Odpowiedz z cytatem

Kto mi jest w stanie powiedzieć co z pociągiem TLK Wydmy???Intercity cały czas wprowadza w błąd,najpierw mówią że to nie jest pociąg międzynarodowy bo on rusza z samej granicy,potem że to jest pociąg międzynarodowy,następna sprawa: na plakacie widnieje że kursuje od 26 czerwca a baba na infolinii że kursuje od 1 lipca,ja mam wyjazd 27 czerwca z Częstochowy do Łeby,według plakatu odjazd 21:03.Wyszukiwarka na stronie rozklad-pkp.pl pokazuje ten pociąg od 1 lipca a na stronie portal pasażera pokazuje normalnie od 26 czerwca ale przy kliknięciu na kupno biletu pokazuje komunikat że nie ma takiego pociągu....ludzie pomóżcie bo ja już nerwy trace....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

emesh Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Mar 2015

PostWysłany: 28-05-2020, 14:11    Odpowiedz z cytatem

abc19870702,
proponuję w obecnych czasach patrzeć w pierwszej kolejności na to co jest na stronie intercity.pl Na portalu pasażera w czasie epidemii pojawiają się błędy, szczególnie jeśli sprawa dotyczy pociągu międzynarodowego.
Jeśli chodzi o TLK Wydmy, to nie widzę tego połączenia w wynikach wyszukiwania na intercity.pl (27 czerwca, Częstochowa - Łeba). Połączenie pojawia się dopiero dla daty: 1 lipca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Yakuzzi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Cze 2013

PostWysłany: 28-05-2020, 14:33    Odpowiedz z cytatem

A IC 18154/5 "PARSĘTA" 20 czerwca pojedzie z Łodzi do Kołobrzegu?
Mam wtedy zaplanowany wyjazd, pociąg niby na plakacie jest, wyszukiwarka na stronie IC też go wyszukuje natomiast biletu nie da się kupić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

emesh Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Mar 2015

PostWysłany: 28-05-2020, 18:59    Odpowiedz z cytatem

Yakuzzi,
z komunikatów na stronie intercity.pl wynika, że ten pociąg kursuje od 9 maja w relacji Warszawa Zachodnia - Kołobrzeg - Warszawa Zachodnia:
https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/komunikaty/zmiany-w-kursowaniu-pociagow-krajowych.html
Ta strona jest na bieżąco aktualizowana, może niebawem okaże się, że przywrócą starą relację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 28-05-2020, 19:31    Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze lista pociągów z odblokowana sprzedażą od 12.06
https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/komunikaty/dostepnosc-sprzedazy-na-pociagi-krajowe.html

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

abc19870702 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2018
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 29-05-2020, 08:32    Odpowiedz z cytatem

emesh napisał/a:
abc19870702,
proponuję w obecnych czasach patrzeć w pierwszej kolejności na to co jest na stronie intercity.pl Na portalu pasażera w czasie epidemii pojawiają się błędy, szczególnie jeśli sprawa dotyczy pociągu międzynarodowego.
Jeśli chodzi o TLK Wydmy, to nie widzę tego połączenia w wynikach wyszukiwania na intercity.pl (27 czerwca, Częstochowa - Łeba). Połączenie pojawia się dopiero dla daty: 1 lipca.




Tak tylko że na oficjalnym plakacie jest wyraźnie podane że kursuje od 26 czerwca więc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Yakuzzi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Cze 2013

PostWysłany: 29-05-2020, 12:08    Odpowiedz z cytatem

Czy w Bilkomie da się jakoś odznaczyć by nie proponował EIC i EIP tylko IC i TLK?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

emesh Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Mar 2015

PostWysłany: 29-05-2020, 13:32    Odpowiedz z cytatem

[quote="abc19870702"]
emesh napisał/a:
Tak tylko że na oficjalnym plakacie jest wyraźnie podane że kursuje od 26 czerwca więc...


abc19870702,
plakaty też zawierały w okresie epidemii błędy.

Teraz np. na plakatach dla korekty rozkładu jazdy rozpoczynającej się od 14 czerwca widnieją pociągi międzynarodowe, np. do Wiednia, Pragi czy Budapesztu i wcale nie jest pewne, że faktycznie one tego 14 czerwca pojadą. Na ten moment granice Polski są zamknięte do 12 czerwca, ale kto wie co będzie za tydzień, może zostanie podjęta decyzja o przedłużeniu zamknięcia granic.

Standardowo PKP Intercity publikowało rozkład pociągów międzynarodowych na 60 dni przed ich odjazdem, teraz (29.05.2020) takiego rozkładu nadal nie ma:
https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/kup-bilet/pociagi-i-stacje/rozklady-jazdy/

Także ja w obecnym czasie proponuję w pierwszej kolejności śledzić to co jest na stronach przewoźnika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Annaja5555 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 10 Lut 2020
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29-05-2020, 16:40    Odpowiedz z cytatem

Te wakacje niestety bez pociągu Słonecznego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 30-05-2020, 08:54    Odpowiedz z cytatem

greq19 napisał/a:
Na portalu pasażera jest już dostępny sieciowy rozkład jazdy na okres wakacyjny.

Bierz na to poprawkę.Nawet rozkład PLK potrafi pokazywać pociągi IC które w rzeczywistości są zawieszone.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ocelot Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Sie 2009
Skąd: Tutejszy

PostWysłany: 30-05-2020, 09:27    Odpowiedz z cytatem

abc19870702 napisał/a:
Kto mi jest w stanie powiedzieć co z pociągiem TLK Wydmy???Intercity cały czas wprowadza w błąd,najpierw mówią że to nie jest pociąg międzynarodowy bo on rusza z samej granicy,potem że to jest pociąg międzynarodowy,następna sprawa: na plakacie widnieje że kursuje od 26 czerwca a baba na infolinii że kursuje od 1 lipca,ja mam wyjazd 27 czerwca z Częstochowy do Łeby,według plakatu odjazd 21:03.Wyszukiwarka na stronie rozklad-pkp.pl pokazuje ten pociąg od 1 lipca a na stronie portal pasażera pokazuje normalnie od 26 czerwca ale przy kliknięciu na kupno biletu pokazuje komunikat że nie ma takiego pociągu....ludzie pomóżcie bo ja już nerwy trace....


Kursuje:
- 27.VI-29.VIII

Termin dałem Ci na podstawie numeru krajowego ale od Gdyni.
Na dzień dzisiejszy jest to pociąg międzynarodowy bo rozpoczyna bieg w Bohuminie i ma numer międzynarodowy.
Krajowym się stanie jak mu relacje skrócą np od Katowic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 30-05-2020, 09:43    Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie będzie ciśnienie, żeby od 15.06 czy 1.07 otworzyć granice dla pociągów, dlatego, że wszystkie pociągi z Bohumina nad polskie morze miały kursować na czeskich wagonach. Bez tych wagonów pewnie nie pojadą w ogóle.

https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/kup-bilet/bilet/zmiany-w-dostepnosci-pociagow/dostepnosc-sprzedazy-na-pociagi-miedzynarodowe.html

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

abc19870702 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2018
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 30-05-2020, 11:13    Odpowiedz z cytatem

Intercity nawet nie raczy zamieścić komunikatu na stronie odnośnie wszystkich pociągów ruszających z Bohumina we wakacje,nie tylko ja ale inni ludzie też nie wiedzą co mają robić bo mają zaklepane terminy,opłacone a ten pociąg to jedyny środek transportu tak jak dla mnie!!!Teraz mamy czekać nie wiadomo na co....na infolinii nikt nic nie wie,każą sprawdzać na stronie jak na żadnych listach nawet słowem nie jest nic wspomniane o takich kursach....skandal!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 49 z 62 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 60, 61, 62  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl